kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hushovt szanuje szanuje :)
0
@Hushovt 10 przykazań Bożych się kłania, nie zabijaj ;D
6
@Jacu327 nie ma takiej możliwości.
0
@Avada Kedavra ba no na bank ;D
8
Że tak powiem bardzo ale to bardzo to prawdziwe jest :)
https://zapodaj.net/20349b20666eb.jpg.html
1
@Avada Kedavra dokładnie tyle że teksty z Dzień Świra są według mnie naprawdę zabawne :)
1
No to klasyka gatunku Panowie , Panie którego filmu bardziej jesteście fanami/fankami ?
Dzień Świra i klasyczne " odmień być "
Czy może kultowe Chłopaki nie płaczą i " Zajebiscie ważne pytanie ... co lubie w życiu robić A potem zacznij to robić "
2
Ostatnie kilka miesięcy na to żeby Dembele mógł się wykazać w przeciwnym razie uważam że prócz Coutinho , Rakiticia , Semedo i pewnie Vidala to jeszcze właśnie Dembus do nich dołączy. Tak czy siak lato będzie gorące.
0
@Suzu dobrze to rozumiem tylko zupełnie nie przekonuje mnie kandydatura Lautaro Martineza.
17
Płacz za Couto jak jest Emerson który w tym sezonie ma tyle samo asyst co Martin Odegaard tak wychwalany przez media.
0
@MesQueUnClub_87 ja jestem zdania że Suarez im starszy tym lepszy i wierzę że ta kontuzja mu nie przeszkodzi w powrocie do strzelania pięknych bramek.
0
@Suzu Suarez w dalszym ciągu to jest TOP i widać zresztą co dzieje jak to nie ma.
1
Luis Suarez w formie nie da się posadzić na ławkę żadnemu nowemu przybyszowi i mowa tu o Martinezie za ponad 100 baniek.. dla mnie za drogi transfer.
3
Vinicius gol chyba mu pilka zeszła;D
0
Oo Piątek już w drodze do Berlina.
2
@itmustbejoke itmustbejoke.
0
Skoro Ansu jest w stanie grać na 9 a Collado na tej pozycji również grywal to cholera na kii czort nam Rodriga i inne Boatengi.
8
Zgłaszam się na 9 pozdrawiam Grzenio Rasiak.
https://mobile.twitter.com/rasiak_grsport/status/634695989782278145/photo/1
1
15 mln euro za Eriksena !! Jak powtarzam jak to możliwe!
3
Bartomeu na 9 , duża głowa kawał sagana to nawet jak w miejscu będzie stał to coś wpadnie.
1
Dobra najlepsza opcja to dac pracować trenerowi z takim składem jaki jest , zero transferów w styczniu , zero milionów i goodbye.
0
I po Bruno tyle w temacie można się rozejsc:)
0
@vangoor nawet wcale nie podobny:)
5
Aktualnie Bruno Fernandes to lepszy zawodnik niż Coutinho , fakt nie opinia.
15
@bartoszekkk żadnych Lautaro za 100 + baniek.
0
@Hiacynk Nie no szczerze dla mnie to aktualnie najgorzej wydane 350 baniek.. może się to zmieni Ale poki co kiszka.
0
@Hiacynk nie no jeden w szpitalu cały czas a drugi u szwabow :)
2
Jeszcze nie przyszli A już żałosne transfery ? A Coutinho , Dembele, Griezmann Nie żałosne?
1
@Mario96w i Andre Gomesyy:)
1
@FCMichalo Manchester United może.