0

@Hushovt szanuje szanuje :)

0

@Hushovt 10 przykazań Bożych się kłania, nie zabijaj ;D

6

@Jacu327 nie ma takiej możliwości.

0

@Avada Kedavra ba no na bank ;D

8

Że tak powiem bardzo ale to bardzo to prawdziwe jest :)

https://zapodaj.net/20349b20666eb.jpg.html

1

@Avada Kedavra dokładnie tyle że teksty z Dzień Świra są według mnie naprawdę zabawne :)

1

No to klasyka gatunku Panowie , Panie którego filmu bardziej jesteście fanami/fankami ?

Dzień Świra i klasyczne " odmień być "




Czy może kultowe Chłopaki nie płaczą i " Zajebiscie ważne pytanie ... co lubie w życiu robić A potem zacznij to robić "


2

Ostatnie kilka miesięcy na to żeby Dembele mógł się wykazać w przeciwnym razie uważam że prócz Coutinho , Rakiticia , Semedo i pewnie Vidala to jeszcze właśnie Dembus do nich dołączy. Tak czy siak lato będzie gorące.

0

@Suzu dobrze to rozumiem tylko zupełnie nie przekonuje mnie kandydatura Lautaro Martineza.

17

Płacz za Couto jak jest Emerson który w tym sezonie ma tyle samo asyst co Martin Odegaard tak wychwalany przez media.

0

@MesQueUnClub_87 ja jestem zdania że Suarez im starszy tym lepszy i wierzę że ta kontuzja mu nie przeszkodzi w powrocie do strzelania pięknych bramek.

0

@Suzu Suarez w dalszym ciągu to jest TOP i widać zresztą co dzieje jak to nie ma.

1

Luis Suarez w formie nie da się posadzić na ławkę żadnemu nowemu przybyszowi i mowa tu o Martinezie za ponad 100 baniek.. dla mnie za drogi transfer.

3

Vinicius gol chyba mu pilka zeszła;D

0

Oo Piątek już w drodze do Berlina.

2

@itmustbejoke itmustbejoke.

0

Skoro Ansu jest w stanie grać na 9 a Collado na tej pozycji również grywal to cholera na kii czort nam Rodriga i inne Boatengi.

8

1

15 mln euro za Eriksena !! Jak powtarzam jak to możliwe!

3

Bartomeu na 9 , duża głowa kawał sagana to nawet jak w miejscu będzie stał to coś wpadnie.

1

Dobra najlepsza opcja to dac pracować trenerowi z takim składem jaki jest , zero transferów w styczniu , zero milionów i goodbye.

0

I po Bruno tyle w temacie można się rozejsc:)

0

@vangoor nawet wcale nie podobny:)

5

Aktualnie Bruno Fernandes to lepszy zawodnik niż Coutinho , fakt nie opinia.

15

@bartoszekkk żadnych Lautaro za 100 + baniek.

0

@Hiacynk Nie no szczerze dla mnie to aktualnie najgorzej wydane 350 baniek.. może się to zmieni Ale poki co kiszka.

0

@Hiacynk nie no jeden w szpitalu cały czas a drugi u szwabow :)

2

Jeszcze nie przyszli A już żałosne transfery ? A Coutinho , Dembele, Griezmann Nie żałosne?

1

@Mario96w i Andre Gomesyy:)

1

@FCMichalo Manchester United może.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?