kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PatrychoO też mam takiego fajnego wujaszka z wyglądu ale naprawdę to kawał wuja z niego.
1
@BarcaInfo super info ;)
0
Ofensywa Setiena , Defensywa Simeone i trener na lata , jest taki ?
2
Jedyne czego mogę się czepiać Setiena to wiek i tak naprawdę inne postrzeganie futbolu chociaż jest praktycznie niezmienny od stuleci. Pochettino zupełnie mnie nie przekonuje, całe szczęście że to Setien poprowadzi Barcelonę jestem z tego powodu szczęśliwy.
0
@Wilczeq dimarzio to już nie jest dobre źródło.
4
Po co ten Bartomeu składał wogole ofertę temu farmerowi. Tylko się ośmieszył, Bartomeu Dimission jedziemy z tym rapem ej
0
@Gomess Setien to najpierw niech starych ogarnie:)
1
Wesoły futbol , wesoła La Rambla ,będzie pięknie:)
0
Setien = wesoły futbol , tytuły? A ciort wie jak będzie umiał prowadzić gwiazdy :)
0
Czyli nie będzie to Pimienta czy on ma agenta też?;d
0
Dobra wypitolą go w końcu czy nie.. No ile można czekać, graty już zebrał z szatni , Bartek buziaka dał i co jeszcze.
0
Cristiano Ronaldo też się cieszy Suuuuu
0
Calma Calma Calma ;D
9
Oby skończyli tylko już z tym DNA Barcelony bo to nie wypala.
2
Ale to już było i nie wróci więcej swoją drogą piękna piosenka :)
0
Kuzwa w końcu pierwsze wzmocnienie w tym okienku! :)
2
Czy dziś czy jutro mi tam bez różnicy ale jestem pewny że to już koniec Valverde w Barcelonie.
0
@Commando Setienowi do klasowego jeszcze chyba trochę brakuje.
0
Nie wiedziałem że szatnia potrafi zdradzać.
4
Mówiłem już wcześniej co z tego że przytniemy liśćia ( w tym przypadku Valverde ) , jak kuzwa korzeń jest cały ( w tym przypadku Bartomeu ) i jego kolesie. Wieczna taktyka na ,, byle Messi nie był smutny " krętactwa i zdecydowanie brak szacunku do klubu.
4
Jednego czego nam póki co nikt nie zabierze to 6 pucharów w roku kalendarzowym.. Mistrzostwo Hiszpanii, Puchar Hiszpanii, Puchar Europy, Superpuchar Hiszpanii, Superpuchar Europy i Klubowe Mistrzostwo Świata.
0
Że niby Valverde kozak bo zapieprzyl kose i typ padł jak pet ma glebę? Kozak to on by był jak by jeszcze tą piłkę odzyskał bez faulu.
1
I Zizou z kolejnym trofeum :)
9
Pochettino jest osobistym typem Bartomeu i ma poparcie zarządu. Szatnia też uważa, że byłby to dobry pomysł. Mauricio byłby w stanie odmienić drużynę i zmienić opinię niektórych kibiców. RAC1
0
@Quanah_Parker aktualnie to Valverde i Saul
0
@BarcaInfo Pimineta szybciej i łatwiej:)
0
@Kompletny dlaczego?
1
Dobra jak już zostanie Valverde to z całego serca życzę mu wygrania Ligi Mistrzów w tym roku.. ale by się działo.
8
Zarząd dyma Valverde jak chce po cichu szukając nowego trenera i niby Valverde jutro przyjdzie na trening? Ok , ok jest umowa , jest kasa Ale godność dla mnie to podstawa...no chyba że jej Valdek nie ma.
2
Co z tego że przytniemy liścia (Valverde) jak korzeń nienaruszony (Bartomeu).