2

@PatrychoO też mam takiego fajnego wujaszka z wyglądu ale naprawdę to kawał wuja z niego.

1

@BarcaInfo super info ;)

0

Ofensywa Setiena , Defensywa Simeone i trener na lata , jest taki ?

2

Jedyne czego mogę się czepiać Setiena to wiek i tak naprawdę inne postrzeganie futbolu chociaż jest praktycznie niezmienny od stuleci. Pochettino zupełnie mnie nie przekonuje, całe szczęście że to Setien poprowadzi Barcelonę jestem z tego powodu szczęśliwy.

0

@Wilczeq dimarzio to już nie jest dobre źródło.

4

Po co ten Bartomeu składał wogole ofertę temu farmerowi. Tylko się ośmieszył, Bartomeu Dimission jedziemy z tym rapem ej

0

@Gomess Setien to najpierw niech starych ogarnie:)

1

Wesoły futbol , wesoła La Rambla ,będzie pięknie:)

0

Setien = wesoły futbol , tytuły? A ciort wie jak będzie umiał prowadzić gwiazdy :)

0

Czyli nie będzie to Pimienta czy on ma agenta też?;d

0

Dobra wypitolą go w końcu czy nie.. No ile można czekać, graty już zebrał z szatni , Bartek buziaka dał i co jeszcze.

0

Cristiano Ronaldo też się cieszy Suuuuu


0

Calma Calma Calma ;D

9

Oby skończyli tylko już z tym DNA Barcelony bo to nie wypala.

2

Ale to już było i nie wróci więcej swoją drogą piękna piosenka :)


0

Kuzwa w końcu pierwsze wzmocnienie w tym okienku! :)

2

Czy dziś czy jutro mi tam bez różnicy ale jestem pewny że to już koniec Valverde w Barcelonie.

0

@Commando Setienowi do klasowego jeszcze chyba trochę brakuje.

0

Nie wiedziałem że szatnia potrafi zdradzać.

4

Mówiłem już wcześniej co z tego że przytniemy liśćia ( w tym przypadku Valverde ) , jak kuzwa korzeń jest cały ( w tym przypadku Bartomeu ) i jego kolesie. Wieczna taktyka na ,, byle Messi nie był smutny " krętactwa i zdecydowanie brak szacunku do klubu.

4

Jednego czego nam póki co nikt nie zabierze to 6 pucharów w roku kalendarzowym.. Mistrzostwo Hiszpanii, Puchar Hiszpanii, Puchar Europy, Superpuchar Hiszpanii, Superpuchar Europy i Klubowe Mistrzostwo Świata.

0

Że niby Valverde kozak bo zapieprzyl kose i typ padł jak pet ma glebę? Kozak to on by był jak by jeszcze tą piłkę odzyskał bez faulu.

1

I Zizou z kolejnym trofeum :)

9

Pochettino jest osobistym typem Bartomeu i ma poparcie zarządu. Szatnia też uważa, że byłby to dobry pomysł. Mauricio byłby w stanie odmienić drużynę i zmienić opinię niektórych kibiców. RAC1

0

@Quanah_Parker aktualnie to Valverde i Saul

0

@BarcaInfo Pimineta szybciej i łatwiej:)

0

@Kompletny dlaczego?

1

Dobra jak już zostanie Valverde to z całego serca życzę mu wygrania Ligi Mistrzów w tym roku.. ale by się działo.

8

Zarząd dyma Valverde jak chce po cichu szukając nowego trenera i niby Valverde jutro przyjdzie na trening? Ok , ok jest umowa , jest kasa Ale godność dla mnie to podstawa...no chyba że jej Valdek nie ma.

2

Co z tego że przytniemy liścia (Valverde) jak korzeń nienaruszony (Bartomeu).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?