0

Bruno za 60 mln to świetny deal dosyć tych pieprzonych transferów za 100 koła euro.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@kazbychu Pique, Busi też w kolejce... złota era się kończy A my w czarnym rowie :)

41

Tracimy Puyola , nikt nie był godnym następcą , tracimy Xaviego i wciąż nie ma godnego następcy , Dani Alves i prawa obrona jak kulala tak kuleje od czasu odejścia Alvesa, Iniesta odszedł i aktualnie razem wzięty De Jong z Arthurem nawet w połowie nie dorastają mu do pięt... W kolejce czeka Leo Messi .. Jordi Alba , może taki dzień mam ale czarno to widzę.

3

A co by było gdyby się okazało że Barcelona to tylko przeblysk geniuszu Gaurdioli , jego taktyki i fenomenalnych wychowanków , tendencja spadkowa jest widoczna , tiki taka już nie działa , nie ma Guardioli a co najlepsze to po każdym odejściu wychowanka na emeryturę tracimy magię tak jak to było w przypadku Puyola, Xaviego, Iniesty .. cały czas spada z nas te kilka %.. co dalej ?

7

Lautaro za ponad 100 baniek ? Jestem przeciwny jakiemukolwiek transferowi do klubu za taką kasę bo nie wypalają.

0

@amanter toć chiba, chiba :)

22

@FDJ chyba nie czas na porównania kto jest ( byl )lepszym zawodnikiem .

3

Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo:)

3

Życie kruche strasznie... jesteś na świecie a minutę później już może cie nie być.

1

@kubix05 kuchnie kaflowe wracają :)

4

Już sam brak Suareza jest dla nas odczuwalny, nie chce myśleć co to będzie bez Messiego... Chude lata się zbliżają.

0

Barcelono kochana dokąd zmierzasz:)

2

De Jong jest do zmiany tak samo.

0

Tu Adama Traore na skrzydle by robotę zrobił:)

0

De Jong klasa sama w sobie

0

Ale przypadek ja pierdziele

0

@Misanthrope kuzwa A betis miał zawodników?

3

Z meczu na mecz będzie tylko lepiej , to fakt brak nam skrzydłowych bo przy taktyce 4.3.3 to podstawa, czekam na powrót Dembele :)

0

Tak nie robi klasowy zawodnik.

2

@Nano22 Pioter hehe ;D

7

Moja rodzina pochodzi z Polski. Nigdy nie byłem w moim rodzinnym Kraśniowie, a dziadek Bolesław unikał opowieści o przeszłości. Wiem że w czasie wojny trafił do nazistowskiego obozu, po czym uciekł do Argentyny. Swego czasu odezwali się do mnie dziennikarze z Polski i pomogli mi skontaktować się z ciocią, ale wkrótce zmarła.

Próbowałem uzyskać polski paszport, ale mój dziadek nie zostawił żadnych dokumentów potwierdzających nasze pochodzenie. Dostałem za to możliwość zdobycia włoskiego paszportu, ze względu na pochodzenie mojej Mamy. Mój tata i młodszy brat często rozmawiają o Polsce. Myślę że jest w nas polska krew.

-Paulo Dybala we wczorajszym wywiadzie dla Guardiana.

3

@ksobi W tych czasach 12 zł to chleb ze smalcem kosztuje:)

14

"Czuję się bardziej Polakiem niż Włochem. Pewnego dnia zdobędę polski paszport"~ Paulo Dybala.

Transfery Piłkarskie- Facebook

11

Kwaśniewski w dalszym ciągu cieszy :)

https://zapodaj.net/2b49d3590e246.jpg.html

30

Szczerość Setiena jest niesamowita.

0

Coutinho u Setiena? Jestem na tak tylko pytanie jaka pozycja, zapewne i tak go sprzedadzą.

4

Ten mecz nie jest jeszcze wygrany , bardziej jest przegrany.

3

Zdejmijcie te koszulki bo je szpecicie amatorzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?