kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Abidal... cenilem gościa jako piłkarza, ale to zupełnie niekompetentny gość na te stanowisko i marionetka w ukladance Bartomeu.
82
Abidal zostaje miał znaleźć kogoś na swoje miejsce ale nie znalazł.
12
Suarez i Neymar ale ten duet robił robotę podczas kontuzji Messiego.
https://mobile.twitter.com/BrazilianTrent/status/1224921568364716032
0
@Suzu poleciec musi Bartomeu , potrzebna jest świeżość już w całej instytucji Fc Barcelona.
20
@KamQiX jak siedział cicho Messi to zły kapitan , jak się uruchomił to też zły. Smutne
0
Oho solówa Messiego z Abidalem w Wotore.
0
@Odesseiron szczerze myślałem że będzie to dużo łatwiejsze w takim momencie:)
0
Konflikt zawodników z zarządem to zdecydowanie prowadzi do wcześniejszych wyborów które odbędą się w lato. Jestem pewny że lada moment czy Victor Font czy Laporta zacznie zbierać podpisy.
19
La Masia Power, wotum nieufności dla zarządu i wybory mamy w lato i może Messi zostanie.
https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1224773365581242368
7
@A_Gomesinho_21 fajkę pokoju by zapalil;D
1
@NeroTFP nikt nie ma wątpliwości ? Poczytaj trochę posty z ostatniej godziny, dwóch mordo.
5
D10S
https://mobile.twitter.com/ForcaBarcaEN/status/794317487739260928
Dobranoc
1
@Xavinho54 i dalej iiiiiihahahaihahah
7
@Xavinho54 koń by się usmial... ihahahaiiiiiiiihahahha
0
Nie no to zdecydowanie brak atmosfery a jak brak atmosfery to trzeba ściągnąć atmosferovicia ... dzwońta po Peszkina.
2
@AllBundy ktoś nad tym wszystkim poprostu nie panuje i czas na zmiany:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@koksik2700 nie wierzę w to co widze
1
Jak trwoga to do Boga jak coś zwalić to też lepiej na niego masakra.
25
Tonący brzytwy się chwyta najlepiej zwalić wszystko na Leo Messiego nie wierzę;D nieee na Bartomeu czy tam od lat przeciętnego Roberto , albo kopiacego się po czole Rakiticia bądź interesiarza Pique czy nawet De Jonga zupełnie nie podobnego do tego z Ajaxu.. Nie no Leo winny , powiesić!
0
@NeroTFP z całym szacunkiem do Sergiego Roberto Ale dla mnie ten chłopak już dawno nie powinien gra w barwach Fc Barcelony.
11
@Commando Messi to ostatnia osoba która zachowuje się nie fair wobec klubu.. pozostali nie powinni nosić tej koszulki aktualnie.
1
@Commando ogółem to wziąłem;D
0
Oo dziizyss krajs człowiek wraca z roboty i dowiaduje się o Dembele... masakra jakas szkoda chłopaka, wrodzona lamliwosc kości?
3
@koksik2700 spokojnie Ansu ma 17 lat ma jeszcze czas żeby zastapic byle kogo w ataku.
50
Trza było Malcoma zostawić i ciach bajera.
0
A może to Umtitiemu kolano wybuchlo.
0
Apokalipsa? Czy co do wuja
0
Dadzą nam za Dembele z 50 baniek w lato ?
3
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1224329012228644864