5

Abidal... cenilem gościa jako piłkarza, ale to zupełnie niekompetentny gość na te stanowisko i marionetka w ukladance Bartomeu.

82

Abidal zostaje miał znaleźć kogoś na swoje miejsce ale nie znalazł.

12

Suarez i Neymar ale ten duet robił robotę podczas kontuzji Messiego.

https://mobile.twitter.com/BrazilianTrent/status/1224921568364716032

0

@Suzu poleciec musi Bartomeu , potrzebna jest świeżość już w całej instytucji Fc Barcelona.

20

@KamQiX jak siedział cicho Messi to zły kapitan , jak się uruchomił to też zły. Smutne

0

Oho solówa Messiego z Abidalem w Wotore.

0

@Odesseiron szczerze myślałem że będzie to dużo łatwiejsze w takim momencie:)

0

Konflikt zawodników z zarządem to zdecydowanie prowadzi do wcześniejszych wyborów które odbędą się w lato. Jestem pewny że lada moment czy Victor Font czy Laporta zacznie zbierać podpisy.

19

La Masia Power, wotum nieufności dla zarządu i wybory mamy w lato i może Messi zostanie.

https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1224773365581242368

7

@A_Gomesinho_21 fajkę pokoju by zapalil;D

1

@NeroTFP nikt nie ma wątpliwości ? Poczytaj trochę posty z ostatniej godziny, dwóch mordo.

1

@Xavinho54 i dalej iiiiiihahahaihahah

7

@Xavinho54 koń by się usmial... ihahahaiiiiiiiihahahha

0

Nie no to zdecydowanie brak atmosfery a jak brak atmosfery to trzeba ściągnąć atmosferovicia ... dzwońta po Peszkina.

2

@AllBundy ktoś nad tym wszystkim poprostu nie panuje i czas na zmiany:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@koksik2700 nie wierzę w to co widze

1

Jak trwoga to do Boga jak coś zwalić to też lepiej na niego masakra.

25

Tonący brzytwy się chwyta najlepiej zwalić wszystko na Leo Messiego nie wierzę;D nieee na Bartomeu czy tam od lat przeciętnego Roberto , albo kopiacego się po czole Rakiticia bądź interesiarza Pique czy nawet De Jonga zupełnie nie podobnego do tego z Ajaxu.. Nie no Leo winny , powiesić!

0

@NeroTFP z całym szacunkiem do Sergiego Roberto Ale dla mnie ten chłopak już dawno nie powinien gra w barwach Fc Barcelony.

11

@Commando Messi to ostatnia osoba która zachowuje się nie fair wobec klubu.. pozostali nie powinni nosić tej koszulki aktualnie.

1

@Commando ogółem to wziąłem;D

0

Oo dziizyss krajs człowiek wraca z roboty i dowiaduje się o Dembele... masakra jakas szkoda chłopaka, wrodzona lamliwosc kości?

3

@koksik2700 spokojnie Ansu ma 17 lat ma jeszcze czas żeby zastapic byle kogo w ataku.

50

Trza było Malcoma zostawić i ciach bajera.

0

A może to Umtitiemu kolano wybuchlo.

0

Apokalipsa? Czy co do wuja

0

Dadzą nam za Dembele z 50 baniek w lato ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?