kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szczerze to wstyd mi za ten zespół w tym momencie. Dobic 2.0 i nie zostawić suchej nitki na trenerze i zawodnikach , a tygodniowki zarobione w Barcelonie oddać graczom z Ibizy.
11
Dalej płacić po 80 , po 100 , po 60 za transfery plus gigantyczne pensje A zawodnicy bez strzału z ibizą.. Tak z Ibizą:)
1
Walić taktykę, niech indywidualnosci za grube miliony wezmę sprawy w swoje ryyyynce:)
4
Welcome to ibiza;)
7
Milan Loading?;)
4
Emerson zamiast Semedo.
52
Dziadek ma rację:)
https://zapodaj.net/b4f62d9369827.jpg.html
10
@AmigoBlancos No chłopie 9 lat nie mieliśmy takiego posiadania A ty mówisz że nie widać?
3
@Janiama da radę tak?,D
5
Debiut marzenie przy braku De Jonga i Suareza czyli kluczowych postaci w formacji ofensywnej i środku pola. Brawo Setien !
0
Wyróżnić w tym meczu można tak naprawdę Setiena , tak zdecydowanie za te ,, terminowe "zmiany.
10
Dla mnie mimo wszystko dziś Griezmann TOP
16
Co tu pieprzyć Arthur,De jong, Riqui oni sami siebie dużo nauczą;)
5
Fajnie ta gra teraz wygląda , Riqui daje dużo świeżości.
15
Co z tego z niby Setien w obronie słabo jak ma 80 % posiadania piłki i ta obrona nie musi nic robić prócz zachować świeżą głowę.
0
Dziękuję bardzo;) pozdrawiam
3
Proszę La Ramblo nie puszczajcie farby po pierwszym meczu. Druga sprawa mecz trwa 90 minuy
3
Neymar Santos da Silva kochani :)
4
Panie Rakitic z całym szacunkiem do Pana i tego co Wać Pan dla nas zrobił ale czas i pora do domu ;)
9
Dla mnie Ansu Fati bardzo dobry mecz zasługuje na pochwałę, bardzo dobra dynamika.
0
Ansu na prawej ludziska to coś nowego wiadomo że dużo pracy przed nim ale jest luks;)
0
Bardzo fajnie prezentuje się Griezmann , Busi... Ansu głodny gry , Umtiti fajnie. Podoba mi się ogólnie;)
2
Busquets może się podobać:)
8
Dobra ruszamy kochani! Ja sobie leżę z 4dniowym Cule i kibicujemy ;D
0
@MontelQ rozumiem i szanuje :)
3
Ile tu takich samobójców na La Rambli to masakra nie dość że nowy trener który właśnie będzie grał swój pierwszy mecz to pchają Arthura po kontuzji , Riquiego który nie ma jeszcze zbyt wiele minut w pierwszej drużynie i niepełnoletni Ansu Fati .. dajcie żyć ludziska :)
21
I się zaczęło prawdziwe życie, żona właśnie z dzieciaczkiem wróciły do domu , krzyk , placz I zaczynamy noce nieprzespane... Ale jedno rekompensuje cale zmęczenie a mianowicie te jego spojrzenie oczy w oczy. Polecam wszystkim świat mi się zmienił z dnia na dzień:)
0
@Avada Kedavra jasna sprawa według mnie. Bardzo dobra decyzja trenera.
4
Nie no logiczne że bez sensu byłoby wystawienie Puiga i Arthura razem, nawet na pierwszy ogień puścić Puiga przy pierwszym meczu Setiena to chyba nie do końca byłaby rozważna decyzja , jest dobrze tak jak jest.
0
Pumtiti! I Ansu bardzo się cieszę;)