1

Szczerze to wstyd mi za ten zespół w tym momencie. Dobic 2.0 i nie zostawić suchej nitki na trenerze i zawodnikach , a tygodniowki zarobione w Barcelonie oddać graczom z Ibizy.

11

Dalej płacić po 80 , po 100 , po 60 za transfery plus gigantyczne pensje A zawodnicy bez strzału z ibizą.. Tak z Ibizą:)

1

Walić taktykę, niech indywidualnosci za grube miliony wezmę sprawy w swoje ryyyynce:)

4

Welcome to ibiza;)

7

Milan Loading?;)

4

Emerson zamiast Semedo.

52

10

@AmigoBlancos No chłopie 9 lat nie mieliśmy takiego posiadania A ty mówisz że nie widać?

3

@Janiama da radę tak?,D

5

Debiut marzenie przy braku De Jonga i Suareza czyli kluczowych postaci w formacji ofensywnej i środku pola. Brawo Setien !

0

Wyróżnić w tym meczu można tak naprawdę Setiena , tak zdecydowanie za te ,, terminowe "zmiany.

10

Dla mnie mimo wszystko dziś Griezmann TOP

16

Co tu pieprzyć Arthur,De jong, Riqui oni sami siebie dużo nauczą;)

5

Fajnie ta gra teraz wygląda , Riqui daje dużo świeżości.

15

Co z tego z niby Setien w obronie słabo jak ma 80 % posiadania piłki i ta obrona nie musi nic robić prócz zachować świeżą głowę.

0

Dziękuję bardzo;) pozdrawiam

3

Proszę La Ramblo nie puszczajcie farby po pierwszym meczu. Druga sprawa mecz trwa 90 minuy

3

Neymar Santos da Silva kochani :)

4

Panie Rakitic z całym szacunkiem do Pana i tego co Wać Pan dla nas zrobił ale czas i pora do domu ;)

9

Dla mnie Ansu Fati bardzo dobry mecz zasługuje na pochwałę, bardzo dobra dynamika.

0

Ansu na prawej ludziska to coś nowego wiadomo że dużo pracy przed nim ale jest luks;)

0

Bardzo fajnie prezentuje się Griezmann , Busi... Ansu głodny gry , Umtiti fajnie. Podoba mi się ogólnie;)

2

Busquets może się podobać:)

8

Dobra ruszamy kochani! Ja sobie leżę z 4dniowym Cule i kibicujemy ;D

0

@MontelQ rozumiem i szanuje :)

3

Ile tu takich samobójców na La Rambli to masakra nie dość że nowy trener który właśnie będzie grał swój pierwszy mecz to pchają Arthura po kontuzji , Riquiego który nie ma jeszcze zbyt wiele minut w pierwszej drużynie i niepełnoletni Ansu Fati .. dajcie żyć ludziska :)

21

I się zaczęło prawdziwe życie, żona właśnie z dzieciaczkiem wróciły do domu , krzyk , placz I zaczynamy noce nieprzespane... Ale jedno rekompensuje cale zmęczenie a mianowicie te jego spojrzenie oczy w oczy. Polecam wszystkim świat mi się zmienił z dnia na dzień:)

0

@Avada Kedavra jasna sprawa według mnie. Bardzo dobra decyzja trenera.

4

Nie no logiczne że bez sensu byłoby wystawienie Puiga i Arthura razem, nawet na pierwszy ogień puścić Puiga przy pierwszym meczu Setiena to chyba nie do końca byłaby rozważna decyzja , jest dobrze tak jak jest.

0

Pumtiti! I Ansu bardzo się cieszę;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?