kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pumtiti! I Ansu bardzo się cieszę;)
0
@cracker no bardzo dobry :)
0
Emerson to jest monstrum fenomenalny jest.
18
Guardiola w pięknej koszulce sezon 1999-2000.
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/82451743_2552894634988172_360736832926777344_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=utT1HWhbkAoAX94A9Vz&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=46c49a72f41dbe48ed4bb304591e116e&oe=5E8EA26E
2
@BigShaq ter Stegen:)
0
@Konradomoreno Patologia izolować skur...
2
@BigShaq mam nadzieję że nasz przyszły kapitan.
20
Bardzo jestem ciekaw jak będzie prezentował się Dembele za Setiena jeżeli ominą chłopaka kontuzje. Daj mu Boże dużo zdrówka.
2
@Pilka_jest_okragla mega zdjęcie :)
20
Jest tu jakiś jutroman? :)
https://zapodaj.net/dad6dcde0f163.jpg.html
0
@smiatuniu czytaj regulamin i zobacz czy post nie naruszył któregoś punktu.
0
@AdrianStoku BMW e46 330Ci Coupe M Pakiet. Silnik 3.0 benzyna rzędowa jednostka r6 230 koni. Szybkie auto z fenomenalnym silnikiem. Naprawdę jeden z najlepszych silników BMW.
1
@AdrianStoku sprawdź jeszcze zawieszenie bo tam siedzi pneumatyka w której często gęsto siadaja tak zwane miechy.
1
@AdrianStoku słaby motor nie bierz tego. Jak benzyna w A8 to tylko 4.2 MPI którą nadaje się do gazu.
143
Wczoraj o 16.30 na świat przyszlo moje pierwsze dziecko :) nowy cule o imieniu Marcel ! Niesamowite przeżycie :) pozdrawiam całą La Ramble !
0
@Grubson06 nikt nie umarł.
28
Nie pitolcie że teraz Valverde zalujecie? Niech on już idzie w jasny wuj , niech mu się wiedzie gdziekolwiek indziej będzie i niech mu Bozia w dzieciach wynagrodzi i krzyż na drogę ewentualnie na kolanach do Częstochowy.
0
Papa Setien oo tak , tak będzie pasowało szczególnie do wieku :)
0
@NaFazieHitman różne są sposoby na takich ułomków przyjacielu.
1
@Kapitan hawk trzeba informować takich debili że bardzo łatwo ich namierzyć.
0
@Gaucho lewe skrzydło ? ;D Griezmann , Dembele , Fati , Coutinho ;D
2
Przeczucia są takie że Setien zaprowadzi nas na szczyt , dawno nie miałem tak pozytywnych myśli:)
8
Quique Setien nowym szkoleniowcem Barcelony? Mam mieszane uczucia. Być może przesadzam, ale odnoszę wrażenie że Blaugrana podobnie jak reprezentacja Argentyny od jakiegoś czasu robią wszystko żeby utrudnić sobie życie. Po kompromitacjach Jorge Sampaoliego, głównym faworytem do objęcia posady selekcjonera Albicelestes wydawał się Ricardo Garecą, prowadzącym wówczas Peru. Niespodziewanie trenerem Messiego i spółki został niejaki Lionel Scaloni. Doświadczenie trenerskie? Posada asystenta Sampaoliego. Nadeszło Copa America i Argentyna odpadła w półfinale. Gareca? Zaprowadził Peru aż do finału. Nie trzeba być żadnych filozofem żeby zauważyć że koleś robi ze słabą reprezentacją kosmiczne wyniki. Jest Argentyńczykiem. Chciał pracować w swojej ojczyźnie. Czy wszystko nie układa się w spójną całość?
Czego jednak oczekiwać od nacji, która swego czasu selekcjonerem uczyniła Diego Maradonę. Czasami mam wrażenie że prezydent ich federacji odpala wyszukiwarkę, wpisuje "szczęśliwy traf" i w ten sposób losuje nowego trenera. Rzut oka na ligę argentyńską i widzimy Marcelo Gallardo. Gościa który zrobił z River Plate prawdziwą potęgę, jest uwielbiany przez zawodników, słynie ze znakomitego przygotowania kondycyjnego i zdolności przywódczych. Tak naprawdę ma jedną wadę - nie boi się mówić tego co myśli i nie raz krytykował włodarzy federacji. Jeśli chodzi o samych Argentyńczyków to bez problemu skompletowałbym listę dziesięciu szkoleniowców z wielkim potencjałem. I mogę się założyć że żaden z nich nie trafi do kadry.
Wracając do Barcelony, czy Blaugrana nie mogła znaleźć sobie lepszego trenera? Wiem - czytałem zapewnienia że Setien to "następca szkoły Johana Cruyffa", idealnie pasujący do stylu Barcy. Tiki-taka, te sprawy. Powiedzcie mi, która drużyna z czołówki stosuje dziś tiki-takę? Dlaczego taka Hiszpania będąc światową potęgą, w kilka lat spadła na 8 miejsce w rankingu FIFA? Zapomnieli jak się gra tiki-takę? A może po prostu piłkarze którzy gwarantowali skuteczność takiego stylu zakończyli już karierę? Pozwolę zacytować sobie Tomasza Ćwiąkałę, który w maju napisał:
"Quique Setien za moment zginie od własnej broni. Chciał być bardziej barceloński niż Guardiola i prawdopodobnie skończy jak inny z wyznawców Pepa, Peter Bosz w Borussii Dortmund. Problemu nie stanowi jednak sam pomysł na futbol, który odpowiednio wprowadzony mógłby dać olśniewające efekty. Ludzi najbardziej drażni ten upór. Ta mania grandiosa. To przeświadczenie o własnej wielkości i przekonanie, że jeżeli wyniki są dramatyczne, to ostatnim winnym jest trener i nie powinno się niczego zmieniać."
Uważam że zatrudnianie szkoleniowca "pod filozofię klubu" mija się z celem. Głównie dlatego że coś takiego jak filozofia klubu to pojęcie umowne. Nie na da się cały czas grać jednym ustawieniem taktycznym, bo każdy zawodnik ma inne predyspozycje. Możemy mówić o ogólnych założeniach typu utrzymanie przy piłce. Inaczej mówiąc, nie możesz upierać się przy grze skrzydłami jeśli twoi skrzydłowi nie potrafią dryblować i nie mają przyśpieszenia. Nie możesz grać długiej piłki na napastnika, jeśli nie potrafi wygrywać walki w powietrzu. Nie powiecie mi że dzisiejszy Liverpool gra identycznie jak Borussia Dortmund czy Mainz za czasów Jurgena Kloppa. Albo że Michał Probierz jest głupi bo nie wprowadza w Cracovii systemu który sprawdza się u The Reds. Nie ma na to wykonawców i tyle.
Wiele portali piłkarskich chwali Setiena za ofensywny styl i za fakt że potrafił ograć Barcelonę prowadząc Real Betis. Fajnie, tylko siedem pozostałych pojedynków przegrał. Jego "genialna filozofia" potrafiła zaskoczyć, ale nie rzadko prowadziła do wysokich porażek. Czy władze Dumy Katalonii popełniły błąd? Za kilka miesięcy będziemy mądrzejsi.
Źródło Mistrzowie Polski
0
Fajnie że Setien zadebiutuje na Camp Nou , jestem ciekaw jak rozwiąże sytuację z brakiem Suareza :)
0
@koziar wypłatę to za kucanie dostaje?
8
Przestańcie teraz żałować Valverde, ludzie nie mają co jeść na świecie, nie mają wody do picia i śpią w chatkach Puchatka, Valdek prowadził najlepszy klub na świecie a na koncie ma więcej niż cała ludność La Rambli razem wzięta! Dobrze że już go nie ma ! Czas wrócić na szczyt , Setien do dzieła mordo.
8
I zaczynamy nową przygodę! Nie ma co żałować, nie pierwszy nie ostatni ogień na tłoki ! Gaz do dechy i Po trofea!
0
Nowa dekada nowa Barcelona czy lepsza ? Czas pokaże! Visca el Barca!
4
Kuzwa pusto bez tego Valverde :)
5
Jako kibic nie dziękuję, przykro mi ale nie dziękuję, bywaj Ernesto !