kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mesi12 loteria jak to mówią:)
3
Redakcjo kochana może teraz zamiast czapeczki Mikołaja to szampana na głowę;D
2
Co Jak co ale racją jest to , że pozbycie się w połowie sezonu Alenii i Vidala to w sumie nie jest mądry ruch. Jednak ta dwójka daje jakoś stabilność w różnych meczach a wyrwanie Puiga z Barcy B w połowie sezonu nie będzie chyba dobre ani dla pierwszego zespołu ani tym bardziej dla Barcy B chociaż chciałbym się mylić.
0
@sendesara Rakitic w formie zjada Carlesa. Zaznaczę tylko , że dawno formy już nie miał Rakitic a Alena nie miał tak naprawdę kiedy się wykazać.
4
Po odejściu Alenii i Vidala nie widzę innej opcji jak Riczi Puig , łon musi dostawać już szansę a od lata Pedri do Barcelony B żeby to im się smutno nie zrobiło po Riquim.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wywiozlbym na taczkach ten cały zarząd Milanu za ten transfer Ibry.
5
Śmiem twierdzić, że jak Alena i Vidal odejdą zimą to Riqui Puig dostanie dużo więcej szans na grę.
6
@FanLuisaSalvano chyba wedke w wodzie :)
1
@Odesseiron ciekawe jak to wypada do roku poprzedniego. W każdym razie nadal nic nie zmienia się na naszych drogach pod względem bezpieczeństwa.
1
@FC1899Barca Neymar jest realny ale nie Trent.
28
"Zaletą jest to, że jestem inteligentny. Wady? Nie mam ich. Zawsze jestem doskonałym perfekcjonistą"~ Cristiano Ronaldo.
2
Jest jakiś serial w stylu wiedźmina na netflix ?;)
0
@Gaucho jaki psychopata;D
1
@Odesseiron za duży pydolnik trochę był na początku to fakt , chociaż 2 ostatnie odcinki pierwszego sezonu zaczęło się wszystko trzymać kupy.
1
@Odesseiron mam prawie 30 i jeszcze nie przeszło;)
43
Kibic Barcelony to zaskakujące stworzenie , drugi Dzień Świąt a ja wciąż myślę jak Valverde mógł przegrać w Lidze Mistrzów z Romą :)
20
Ma coś w sobie Frenkie z Kevina :)
https://zapodaj.net/8c9d092f10465.jpg.html
16
Dobrze się obudzić bez kaca , czas na jajecznicę ze szczypiorkiem i boczkiem plus herbatka z cytrynką :)
0
@itmustbejoke A gdzie Suarez ? Griezmann to nie typowa 9
8
Wesołych Świąt dla redakcji i całej społeczności FcBarca.com ! Przede wszystkim dużo zdrowia , reszta przyjdzie sama. Jeszcze raz Wesołych Świąt :)
75
Cyfrowy Polsat najpierw wysyla mi SMS z życzeniami świątecznymi żeby minutę później wysłać drugiego z treścią wzywamy do zapłaty faktury bo zablokują świadczenia usług ,dzięki naprawdę wielkie dzięki. Wesołych!
0
Podtrzymajmy ich na duchu .. dobro wraca.
1
@Przemek2323 u nas to samo ..bo wszyscy Polacy to jedna rodzina.
16
Na Bernabeu każdy czuje się dobrze tak jak Norek u Krawczyka.
6
Notatnik padł i to syto;)
https://zapodaj.net/355c6d06c67b6.jpg.html
8
Pozdro dla El Jarka. Wesołych Nygusie !
4
@FC1899Barca też mam taką nadzieję. Pozdrawiam i Wesołych Świąt!
0
@ksobi czyli dobrze napisane życie bukmachera nie jest stresujące , natomiast życie grającego marka jak widać jest ;)
11
Życie bukmachera nie jest stresujące:)
https://zapodaj.net/2a209bc733051.jpg.html