0

@Mesi12 loteria jak to mówią:)

3

Redakcjo kochana może teraz zamiast czapeczki Mikołaja to szampana na głowę;D

2

Co Jak co ale racją jest to , że pozbycie się w połowie sezonu Alenii i Vidala to w sumie nie jest mądry ruch. Jednak ta dwójka daje jakoś stabilność w różnych meczach a wyrwanie Puiga z Barcy B w połowie sezonu nie będzie chyba dobre ani dla pierwszego zespołu ani tym bardziej dla Barcy B chociaż chciałbym się mylić.

0

@sendesara Rakitic w formie zjada Carlesa. Zaznaczę tylko , że dawno formy już nie miał Rakitic a Alena nie miał tak naprawdę kiedy się wykazać.

4

Po odejściu Alenii i Vidala nie widzę innej opcji jak Riczi Puig , łon musi dostawać już szansę a od lata Pedri do Barcelony B żeby to im się smutno nie zrobiło po Riquim.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wywiozlbym na taczkach ten cały zarząd Milanu za ten transfer Ibry.

5

Śmiem twierdzić, że jak Alena i Vidal odejdą zimą to Riqui Puig dostanie dużo więcej szans na grę.

6

@FanLuisaSalvano chyba wedke w wodzie :)

1

@Odesseiron ciekawe jak to wypada do roku poprzedniego. W każdym razie nadal nic nie zmienia się na naszych drogach pod względem bezpieczeństwa.

1

@FC1899Barca Neymar jest realny ale nie Trent.

28

"Zaletą jest to, że jestem inteligentny. Wady? Nie mam ich. Zawsze jestem doskonałym perfekcjonistą"~ Cristiano Ronaldo.

2

Jest jakiś serial w stylu wiedźmina na netflix ?;)

0

@Gaucho jaki psychopata;D

1

@Odesseiron za duży pydolnik trochę był na początku to fakt , chociaż 2 ostatnie odcinki pierwszego sezonu zaczęło się wszystko trzymać kupy.

1

@Odesseiron mam prawie 30 i jeszcze nie przeszło;)

43

Kibic Barcelony to zaskakujące stworzenie , drugi Dzień Świąt a ja wciąż myślę jak Valverde mógł przegrać w Lidze Mistrzów z Romą :)

20

Ma coś w sobie Frenkie z Kevina :)

https://zapodaj.net/8c9d092f10465.jpg.html

16

Dobrze się obudzić bez kaca , czas na jajecznicę ze szczypiorkiem i boczkiem plus herbatka z cytrynką :)

0

@itmustbejoke A gdzie Suarez ? Griezmann to nie typowa 9

8

Wesołych Świąt dla redakcji i całej społeczności FcBarca.com ! Przede wszystkim dużo zdrowia , reszta przyjdzie sama. Jeszcze raz Wesołych Świąt :)

75

Cyfrowy Polsat najpierw wysyla mi SMS z życzeniami świątecznymi żeby minutę później wysłać drugiego z treścią wzywamy do zapłaty faktury bo zablokują świadczenia usług ,dzięki naprawdę wielkie dzięki. Wesołych!

0

Podtrzymajmy ich na duchu .. dobro wraca.

1

@Przemek2323 u nas to samo ..bo wszyscy Polacy to jedna rodzina.

16

Na Bernabeu każdy czuje się dobrze tak jak Norek u Krawczyka.

6

Notatnik padł i to syto;)

https://zapodaj.net/355c6d06c67b6.jpg.html

8

Pozdro dla El Jarka. Wesołych Nygusie !

4

@FC1899Barca też mam taką nadzieję. Pozdrawiam i Wesołych Świąt!

0

@ksobi czyli dobrze napisane życie bukmachera nie jest stresujące , natomiast życie grającego marka jak widać jest ;)

11

Życie bukmachera nie jest stresujące:)

https://zapodaj.net/2a209bc733051.jpg.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?