0

Brawo Levante spory krok do zwolnienia Valverde :)

1

Valverde chciał kucnąć już;D

0

Worek się rozwiązał ;)

0

Nie ma magii w grze Barcelony:)

1

Griezmann przy stole z Messim :)

0

Liczę że dzisiaj Griezmann przekona mnie iz radzi sobie dobrze na każdej pozycji w ataku.

0

Jak w PES stworzyć match room 1vs 1 póki co mogę tylko 3vs3 ?

8

Piękna historia N'Golo Kante

https://zapodaj.net/75b8de1b2f0dc.jpg.html

0

@Chwytliwy z Twojego tekstu wnioskuje że Griezmann to rezerwowy.. na wuja nam rezerwowy za 120 mln bez konkretnie określonej pozycji.. na lewe skrzydło się nie nadaje , prawe tak samo A stylu raczej nie zmienimy żeby grał na fałszywej 9.

6

Ktoś chce kupic pieska ??

https://zapodaj.net/1d21dfa8eae60.jpg.html

0

Niech tak grają , aby tylko na wiosnę z formą wystrzelili:)

1

Koncert Valverde raczej.. I to na Camp Nou.

1

@KmN Nie czekam na Barcelonę Valverde,czekam na Ansu Fati :)

4

W tej chwili, leżąc na łóżku chory i pamiętając całe życie, zdaję sobie sprawę, że całe moje uznanie i bogactwo, które posiadam, jest bez znaczenia w obliczu zbliżającej się śmierci(...)

Z wiekiem jesteśmy mądrzejsi i powoli zdajemy sobie sprawę, że zegarek o wartości 30 USD lub 300 USD - oba pokazują ten sam czas.

Niezależnie od tego, czy prowadzimy samochód o wartości 150 000 USD, czy samochód o wartości 2000 USD - droga i odległość są takie same (...)

Steve Jobs umarł jako miliarder, z fortuną w wysokości 7 miliardów dolarów, w wieku 56 lat na raka trzustki, a oto kilka jego ostatnich słów.

22

8

Dobry balet miały dziewczyny :)

https://zapodaj.net/a38d096936a9a.jpg.html

51

Jakie było najgłupsze marzenie z dzieciństwa ? ... być dorosłym.

19

Skarb Fc Barcelony.

0

@ViscaBarca123 Pedri lewe skrzydło?

7

Pamiętajcie o tym Panie i Panowie :)

https://zapodaj.net/ef8f0c05faca4.jpg.html

5

Dobrze chociaż że Griezmann coś tam w defensywie gra,chociaż tu się przydaje ale co tu chłopaka winić ,że trafił na trenera który zniszczył tam Coutinho i właśnie konstruktywnie rozbraja Gryzaka.

0

W 100 % wolę by to Liverpool wygral Ligę Mistrzów niż spotkać się z nimi znowu w Pół Finale z Valverde na ławce trenerskiej.

0

Widać chyba takie czasy... Nie ma już słabych drużyn.

3

Griezmann na lewej stronie to największa porażka zaraz po Coutinho.

0

Uffff ... szczęście sprzyja nie lepszym.

0

Messi ;D szok ;)

0

Przynajmniej nie ma takiej lipy jak Real - Legia.

0

Dobra kończyć tą parodię.

0

Klątwa lewego skrzydła trwa w najlepsze;)

0

Piękna Once De Gala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?