kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Levante spory krok do zwolnienia Valverde :)
1
Valverde chciał kucnąć już;D
0
Worek się rozwiązał ;)
0
Nie ma magii w grze Barcelony:)
1
Griezmann przy stole z Messim :)
0
Liczę że dzisiaj Griezmann przekona mnie iz radzi sobie dobrze na każdej pozycji w ataku.
0
Jak w PES stworzyć match room 1vs 1 póki co mogę tylko 3vs3 ?
8
Piękna historia N'Golo Kante
https://zapodaj.net/75b8de1b2f0dc.jpg.html
0
@Chwytliwy z Twojego tekstu wnioskuje że Griezmann to rezerwowy.. na wuja nam rezerwowy za 120 mln bez konkretnie określonej pozycji.. na lewe skrzydło się nie nadaje , prawe tak samo A stylu raczej nie zmienimy żeby grał na fałszywej 9.
6
Ktoś chce kupic pieska ??
https://zapodaj.net/1d21dfa8eae60.jpg.html
0
Niech tak grają , aby tylko na wiosnę z formą wystrzelili:)
1
Koncert Valverde raczej.. I to na Camp Nou.
1
@KmN Nie czekam na Barcelonę Valverde,czekam na Ansu Fati :)
4
W tej chwili, leżąc na łóżku chory i pamiętając całe życie, zdaję sobie sprawę, że całe moje uznanie i bogactwo, które posiadam, jest bez znaczenia w obliczu zbliżającej się śmierci(...)
Z wiekiem jesteśmy mądrzejsi i powoli zdajemy sobie sprawę, że zegarek o wartości 30 USD lub 300 USD - oba pokazują ten sam czas.
Niezależnie od tego, czy prowadzimy samochód o wartości 150 000 USD, czy samochód o wartości 2000 USD - droga i odległość są takie same (...)
Steve Jobs umarł jako miliarder, z fortuną w wysokości 7 miliardów dolarów, w wieku 56 lat na raka trzustki, a oto kilka jego ostatnich słów.
22
https://zapodaj.net/55a4e62eb69fa.jpg.html
8
Dobry balet miały dziewczyny :)
https://zapodaj.net/a38d096936a9a.jpg.html
51
Jakie było najgłupsze marzenie z dzieciństwa ? ... być dorosłym.
19
Skarb Fc Barcelony.
0
@ViscaBarca123 Pedri lewe skrzydło?
7
Pamiętajcie o tym Panie i Panowie :)
https://zapodaj.net/ef8f0c05faca4.jpg.html
5
Dobrze chociaż że Griezmann coś tam w defensywie gra,chociaż tu się przydaje ale co tu chłopaka winić ,że trafił na trenera który zniszczył tam Coutinho i właśnie konstruktywnie rozbraja Gryzaka.
0
W 100 % wolę by to Liverpool wygral Ligę Mistrzów niż spotkać się z nimi znowu w Pół Finale z Valverde na ławce trenerskiej.
0
Widać chyba takie czasy... Nie ma już słabych drużyn.
3
Griezmann na lewej stronie to największa porażka zaraz po Coutinho.
0
Uffff ... szczęście sprzyja nie lepszym.
0
Messi ;D szok ;)
0
Przynajmniej nie ma takiej lipy jak Real - Legia.
0
Dobra kończyć tą parodię.
0
Klątwa lewego skrzydła trwa w najlepsze;)
0
Piękna Once De Gala.