kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Miałem coś takiego jak Dembele, 2 tyg nie wyjęte:)
0
Coutinho jeden mecz zagrał dobry i zaraz wielki kot, Boże widzisz A nie grzmisz.
0
Dembele kran odkręcony i wuuuj... Nie podolal kwoty.
0
Ciekawe czy Ansu naprawdę ma kontuzje czy to jakieś małe kombinatorstwo żeby nie grał na mistrzostwach u17 ,tylko w Barcelonie.
0
@VenoM Roberto jest tu tylko jedynie z racji tego że jest wychowankiem.
3
Co z tym Dembele zrobić żaden klub aktualnie nie zapłaci za niego więcej jak 80 mln.. Może na rynek chiński go puścić.
0
Wiadomo coś z Ansu ? Oby tylko nic poważnego.
1
Co budują dzisiejsze dzieci a co budowalismy my... piękne były te czasy.. pozdrawiam rocznik 1990 :)
https://zapodaj.net/56357ebe65246.jpg.html
2
@matijas dlaczego skoro nic o tym nie wiem ? Człowiek wraca czasem po 12 godzinach z pracy więc wszystkiego wiedzieć nie trzeba.
2
Brawo Vinicius piękna bramka , aż się chłop rozplynal :)
0
Z szacunku gwizdac nie powinni.
1
Luis bez formy poprostu. Szacunku trochę
0
W końcu szkoła życia dla Barcelony bez Messiego.
6
Za duże przestrzenie między formacjami , słaby pressing.. Nie będzie to już dobrze z Valverde.
0
Valverde nie uratuje już nic :) yupiii
0
Rozbiega to... musi.
0
Jakim ustawieniem gramy?
11
Dawaj Granada na 3.0 może dzięki wam wywalą Gargamela.
5
Ale ze 3 lata ,tak kuzwa 3 lata trzymamy tego typa.
0
Ma ktoś adres do korespondencji Valverde ?
3
Zdejmijcie tą koszulkę dla mnie hańba...
0
Arthur Messi Ansu.
1
Kuzwa za co oni biorą te miliony.. darmozjady.
0
Firpo co za przyjęcie piłki.
0
Strasznie zły dobor składu Valverde, źle rozczytal Granade która nie gra wcale nie wiadomo jak. Poprostu my gramy dziś pozniej pasa.
42
Za czasów MSN człowiek włączal stoper i czekał kiedy padnie pierwsza bramka dla nas. Teraz przyszły czasy że drże o wynik.
0
Człowiek ma ochotę wejść na boisko i wyciągać za uszy tych naszych grajkow nie mówiąc już o Valverde. Niestety nie ma takiej możliwości.
0
Ansu za Griezmanna, Messi za Pereza.
4
"Nie będzie niczego" - Kononowicz
0
@Gaucho niszczą mi sobotę.