2

Miałem coś takiego jak Dembele, 2 tyg nie wyjęte:)

0

Coutinho jeden mecz zagrał dobry i zaraz wielki kot, Boże widzisz A nie grzmisz.

0

Dembele kran odkręcony i wuuuj... Nie podolal kwoty.

0

Ciekawe czy Ansu naprawdę ma kontuzje czy to jakieś małe kombinatorstwo żeby nie grał na mistrzostwach u17 ,tylko w Barcelonie.

0

@VenoM Roberto jest tu tylko jedynie z racji tego że jest wychowankiem.

3

Co z tym Dembele zrobić żaden klub aktualnie nie zapłaci za niego więcej jak 80 mln.. Może na rynek chiński go puścić.

0

Wiadomo coś z Ansu ? Oby tylko nic poważnego.

1

Co budują dzisiejsze dzieci a co budowalismy my... piękne były te czasy.. pozdrawiam rocznik 1990 :)

https://zapodaj.net/56357ebe65246.jpg.html

2

@matijas dlaczego skoro nic o tym nie wiem ? Człowiek wraca czasem po 12 godzinach z pracy więc wszystkiego wiedzieć nie trzeba.

2

Brawo Vinicius piękna bramka , aż się chłop rozplynal :)

0

Z szacunku gwizdac nie powinni.

1

Luis bez formy poprostu. Szacunku trochę

0

W końcu szkoła życia dla Barcelony bez Messiego.

6

Za duże przestrzenie między formacjami , słaby pressing.. Nie będzie to już dobrze z Valverde.

0

Valverde nie uratuje już nic :) yupiii

0

Rozbiega to... musi.

0

Jakim ustawieniem gramy?

11

Dawaj Granada na 3.0 może dzięki wam wywalą Gargamela.

5

Ale ze 3 lata ,tak kuzwa 3 lata trzymamy tego typa.

0

Ma ktoś adres do korespondencji Valverde ?

3

Zdejmijcie tą koszulkę dla mnie hańba...

0

Arthur Messi Ansu.

1

Kuzwa za co oni biorą te miliony.. darmozjady.

0

Firpo co za przyjęcie piłki.

0

Strasznie zły dobor składu Valverde, źle rozczytal Granade która nie gra wcale nie wiadomo jak. Poprostu my gramy dziś pozniej pasa.

42

Za czasów MSN człowiek włączal stoper i czekał kiedy padnie pierwsza bramka dla nas. Teraz przyszły czasy że drże o wynik.

0

Człowiek ma ochotę wejść na boisko i wyciągać za uszy tych naszych grajkow nie mówiąc już o Valverde. Niestety nie ma takiej możliwości.

0

Ansu za Griezmanna, Messi za Pereza.

4

"Nie będzie niczego" - Kononowicz

0

@Gaucho niszczą mi sobotę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?