0

Jak się za siebie Dembele nie weźmie to niech zrezygnuje z piłki nożnej.

0

@JimMorrisonFCB no Ci uczciwi nie mają szans , Ci "kumaci" mający dobre księgowe ewentualnie dobrych prawników radzą sobie doskonale ale jak wiadomo wtedy trzeba mieć większy budżet.. zwykły nowy , młody przedsiębiorca w tym kraju skazany jest na porażkę jeżeli nie ma trochę sprytu.

0

@JimMorrisonFCB ewentualnie zależy jak bardzo kumaty jest człowiek i potrafi omijać na wszelki sposób podatki przy dobrze prosperujacej działalności.

3

15 godzin w pracy , ciężko zarobiony każdy grosz a i tak nie na wszystko można sobie pozwolić, Polsce mimo wszystko daleko jeszcze do Niemiec , Belgii , Francji , Holandii zdecydowanie.

0

My potrafimy przeprowadzić transfer bez sporu z jakimś klubem ?

3

@Tiisso ktoś z Tobą rozmawia ? Idź na lekcje dzwonek bije.

2

@MarioVeB! Nie no jeszcze Dembele zacznij bronić... MajGat

1

@MarioVeB! Za chwile pol europy bedzie pieprzylo ze Barcelona źle traktuje swoich piłkarzy. Bo Rakitic płacze. A pozniej to my najgorsi

2

@MarioVeB! To niech teraz jaśniepan nie płacze że go traktują jak śmiecia i nie sieje fermentu na cała Europe kolego. I to Ty przestań gadać bzdury.

0

@Tiisso tak Rakitic przecież dzielnie walczyl o swój transfer do innego klubu u jak Neymar. Chłopie w Barcelonie płacą największe pensje. Ma ważny kontrakt to siedzi jak Bale.

43

Druga sprawa Rakitic musi zrozumieć że Barcelona to nie poczekalnia do Emerytury ani dom spokojnej starości , musiał się z tym liczyć niestety. Tu nikt nie patrzy na uczucia bo tu liczą się trofea.. kibice od dawna nie chcą już Rakitica on dobrze o tym wiedział , nikt nie kazał mu kontraktu przedłużać " trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść "

1

On ma wywalone kule na ten cały szacunek o którym mówicie, chłop siedzi z milionami na koncie jest szczęśliwy bo ma życie jak w bajce A za rok już go tu nie będzie i wszyscy o Rakiticiu zapomną a on rowniez o kibicach Barcelony zapomni ,bo będzie się starał uszczęśliwiac innych kibiców w innym klubie.

1

Alexis Sanchez : Mamy zespół, który pokona Fc Barcelonę.

W sumie pierwszy raz zgodzę się że słowami przeciwnika. Są w stanie nas pokonać.

7

@Salwik92 gram od PES 2006 , grałem w fife16 I później 18.. osobiście dla mnie PES rozkłada na łopatki Fife , ale kwestia gustu.

4

No i dobra PES 2020 zamówiony pozostaje czekać do premiery , jeszcze tylko tydzień :)

7

Aaaaaa może Grzesiek Rasiak z Markiem Citko :)

20

Bombazo takie że Valverde wypiernicza z własnej woli.. Ale by pięknie było.

3

@jacobFCB na jakiej pozycji w Barcelonie widzisz Coutinho:)

1

@Vxb93 skasuj bo bana zarobisz

0

@bartoszekkk Perez z szejkiem nie dopuszcza do tego by Mbappe wyladowal w Barcelonie.

0

@kuz jak najbardziej zasłużenie.

2

@macio_944 fajna praca zazdroszczę hehe :)

1

Kto z was lubi swoją pracę?;)

0

Jedno jest pewne to ostatni sezon z Valverde w roli głównej , są pozytywy.

3

Federico Chiesa:)

1

Bramkarze Realu powołani na dzisiejszy mecz z Villarealem- Navas , Courtois i Altube ... kurde z czym mi się ten Altube kojarzy...

3

W tym roku to nie ale w następnym mam nadzieję że częściej będziemy widywać pomoc w postaci Riqui Puig , De Jong , Arthur.

1

Jakie gry polecacie na ps4 z chęcią bym sobie zamówił jakoś używaną na allegro , zawsze parę groszy taniej.

0

@G9 za tych którzy oddali życie za kraj ?

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?