kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale fuks Barcelony:)
0
Tylko Bóg nas ratuje.
2
Niech nawet 3 bramki strzeli Barcelona to już nic nie zmieni , Valverde Out.. nie chce już zasłaniania oczu.
0
Lepiej jak wcześniej odpadniemy to wcześniej wywalą kucającego Gargamela.
0
Od 60 minut Dortmund gra stroną Semedo i jeszcze nikt nie pomyślał żeby jemu pomóc.
26
Ja wiem że ciężki teren ale straszny beton gramy za Valaverde.
2
Klątwa Valverde Griezmann , Coutinho..
0
Tak czy siak Valverde jest do zmiany. Ten zespół już nie funkcjonuje.
0
Bronnnnniiiii.......
0
Tak czy siak już źle zaczynalo się dziać.
0
Karny dla Borussii.
0
Griezmann tragedia chłopak nie istnieje zupełnie.
5
Barcelona z takim trenerem jak Favre byłby maszyną.
5
I znowu arthur....
0
Ansu póki co bardzo dobrze wygląda.
5
Arthur kosmos....Xavi czy to Ty?
6
Arthur jest fenomenalny numer jeden naszej pomocy aktualnie.
1
Ansu Fati idzie za rękę z dzieciakiem... hmm no tak idzie dzieciak z dzieciakiem ;D
3
You'll Never Walk Alone... już się boję:)
0
@LegendaIniesta żartujesz z tymi pasami ? Straszny brak koncentracji może daruj sobie wsiadanie za kierownicę :)
1
@SuperPatsonFCB piękna koszulka,ja na swoją pierwszą Barcelony czaję się już kilka lat:)
39
Leo Messi kontuzja , Suarez kontuzja , Dembele kontuzja , nieudana próba ściągnięcia Neymara.. cholera to nie przypadek.. Ansu Fati to przeznaczenie , Bóg zesłał na Camp Nou kolejnego Cracka... Mam nadzieje, trzeba wierzyć.
0
Jaki wynik obstawiacie jutro z Borussią na ciężkim terenie jakim jest signal iduna park ?
0
Weekend , weekend i po weekendzie:)
1
@Odesseiron spadles mi z nieba właśnie miałem pytać o jakiś ciekawy film na niedzielę.. wybieram "źle się dzieje w el royale ".
2
Nie to że się czepiam ale notatnik 2.0 jest słaby.. stary to jednak stary, druga sprawa bardzo wolno wczytuje stronę.
0
To co Ansu na Borussie??
0
Lewy to jak zaprogramowana maszyna.. bramka za bramką.
0
Pytanko czy warto kupić 2KC , szykuje mi się mała imprezka A nie chce jutro zdychac, wiem że najlepszy sposób to poprostu mniej pić, ale nie widziałem się z kumplem kilka miesięcy i wiadomo jak to się skończy.
1
@Barwindg trafił w bramke to już plus.