0

Ale fuks Barcelony:)

0

Tylko Bóg nas ratuje.

2

Niech nawet 3 bramki strzeli Barcelona to już nic nie zmieni , Valverde Out.. nie chce już zasłaniania oczu.

0

Lepiej jak wcześniej odpadniemy to wcześniej wywalą kucającego Gargamela.

0

Od 60 minut Dortmund gra stroną Semedo i jeszcze nikt nie pomyślał żeby jemu pomóc.

26

Ja wiem że ciężki teren ale straszny beton gramy za Valaverde.

2

Klątwa Valverde Griezmann , Coutinho..

0

Tak czy siak Valverde jest do zmiany. Ten zespół już nie funkcjonuje.

0

Bronnnnniiiii.......

0

Tak czy siak już źle zaczynalo się dziać.

0

Karny dla Borussii.

0

Griezmann tragedia chłopak nie istnieje zupełnie.

5

Barcelona z takim trenerem jak Favre byłby maszyną.

5

I znowu arthur....

0

Ansu póki co bardzo dobrze wygląda.

5

Arthur kosmos....Xavi czy to Ty?

6

Arthur jest fenomenalny numer jeden naszej pomocy aktualnie.

1

Ansu Fati idzie za rękę z dzieciakiem... hmm no tak idzie dzieciak z dzieciakiem ;D

3

You'll Never Walk Alone... już się boję:)

0

@LegendaIniesta żartujesz z tymi pasami ? Straszny brak koncentracji może daruj sobie wsiadanie za kierownicę :)

1

@SuperPatsonFCB piękna koszulka,ja na swoją pierwszą Barcelony czaję się już kilka lat:)

39

Leo Messi kontuzja , Suarez kontuzja , Dembele kontuzja , nieudana próba ściągnięcia Neymara.. cholera to nie przypadek.. Ansu Fati to przeznaczenie , Bóg zesłał na Camp Nou kolejnego Cracka... Mam nadzieje, trzeba wierzyć.

0

Jaki wynik obstawiacie jutro z Borussią na ciężkim terenie jakim jest signal iduna park ?

0

Weekend , weekend i po weekendzie:)

1

@Odesseiron spadles mi z nieba właśnie miałem pytać o jakiś ciekawy film na niedzielę.. wybieram "źle się dzieje w el royale ".

2

Nie to że się czepiam ale notatnik 2.0 jest słaby.. stary to jednak stary, druga sprawa bardzo wolno wczytuje stronę.

0

To co Ansu na Borussie??

0

Lewy to jak zaprogramowana maszyna.. bramka za bramką.

0

Pytanko czy warto kupić 2KC , szykuje mi się mała imprezka A nie chce jutro zdychac, wiem że najlepszy sposób to poprostu mniej pić, ale nie widziałem się z kumplem kilka miesięcy i wiadomo jak to się skończy.

1

@Barwindg trafił w bramke to już plus.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?