kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FC1899Barca może to na dobre wszystkim wyjdzie ta kontuzja Messiego i Luisa , przepięknie weryfikuje taktykę Valverde.
1
Ja mam tylko nadzieję że Valverde przed zimą wyleci na zbity pysk, jego taktyka to Leo Messi , bez Messiego każda formacja jest tragiczna.
3
@blaugrana1980 źle myślisz, Griezmann poradzi sobie na każdej pozycji w ataku.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Wiem że Osasuna to ciężki teren, ale cholera oni nie dawno występowali w drugiej lidze a my się nazywamy FC Barcelona i to chyba do czegoś zobowiązuje.
3
@D10SLEO Ansu Fati ?
0
@DonAndrzejos h z grzybnią z K tasownią.
1
Kuzwa strach by było teraz zagrać z City czy Liverpoolem brrrrrrr.... :)
0
Dobry wynik na ciężkim terenie, radość z gola Ansu... coś pięknego! Początek sezonu .. Jeszcze tyle meczy.
0
Remis biorę w ciemno :)
1
Remis to nie przegrana, sezon długi.
0
Mogę umierać.. Ansu z golem , dziękuję !
0
Brać kasę to jest komu , grać to nie ma komu
1
Po to sciagnelismy De Jonga żeby w takich meczach gdzie drużyna nie gra dobrze potrafił zrobić różnicę.
1
Fatalnie De Jong.
2
Słaba współpraca De Jonga z Busquetsem.
0
Co ty Semedo robisz człowieku.
0
Pomoc Barcelony jest jakaś zaczorowana:)
2
City to by nam 2x Manite wsadzilo inaczej mówiąc 10 goli.
4
Ale oczy bolą ojej;D
0
Tu nie ma taktyki:D
0
Spokojnie CALMA:)
0
@HansLanda ja powiem tak Neymar olal nas ciepłym moczem publicznie a Dembele robi to po cichu ale w dalszym ciagu dyskretnie wywala kule na klub.
0
@HansLanda tak zaczął 3 rok że siedzi na rehabilitacji przez własną głupotę.
8
Każdy hejt na Dembele jest uzasadniony, poprostu sobie na niego zasłużył , on ma wywalone przez 3 lata na nas , my mamy wywalone na niego. Tylko co z tego jak traci na tym klub.
1
Podziwiam zarząd naszego klubu za cierpliwość i za tyle szans które dostał Ousmane Dembele od naszego klubu , mam nadzieję że to ostatnia szansa dla tego chłopaka i więcej już ich nie będzie. U innego pracodawcy raczej dawno już by go taczką z klubu wywieźli.
2
@PatrychoO miałeś chamie złoty róg...
3
Ja się pytam gdzie te nasze 300 baniek ?? Jeden u szwabow, drugi przed tv ogląda United i udaje że szamie zdrowe fit jedzonko po czym pewnie pojechał na kebab mixa z ostrym sosem , ale co tam fota na insta poszła.
1
@Roni/VEB aleś Ty mnie zaimponowal teraaa ojj.. :)
0
Teraz to każdy dziennikarz mocny ;D to koniec , to koniec , the end.. Już nigdy nie zaufam żadnemu póki nie zobaczę oficjalnej wiadomośći.