2

@FC1899Barca może to na dobre wszystkim wyjdzie ta kontuzja Messiego i Luisa , przepięknie weryfikuje taktykę Valverde.

1

Ja mam tylko nadzieję że Valverde przed zimą wyleci na zbity pysk, jego taktyka to Leo Messi , bez Messiego każda formacja jest tragiczna.

3

@blaugrana1980 źle myślisz, Griezmann poradzi sobie na każdej pozycji w ataku.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Wiem że Osasuna to ciężki teren, ale cholera oni nie dawno występowali w drugiej lidze a my się nazywamy FC Barcelona i to chyba do czegoś zobowiązuje.

3

@D10SLEO Ansu Fati ?

0

@DonAndrzejos h z grzybnią z K tasownią.

1

Kuzwa strach by było teraz zagrać z City czy Liverpoolem brrrrrrr.... :)

0

Dobry wynik na ciężkim terenie, radość z gola Ansu... coś pięknego! Początek sezonu .. Jeszcze tyle meczy.

0

Remis biorę w ciemno :)

1

Remis to nie przegrana, sezon długi.

0

Mogę umierać.. Ansu z golem , dziękuję !

0

Brać kasę to jest komu , grać to nie ma komu

1

Po to sciagnelismy De Jonga żeby w takich meczach gdzie drużyna nie gra dobrze potrafił zrobić różnicę.

1

Fatalnie De Jong.

2

Słaba współpraca De Jonga z Busquetsem.

0

Co ty Semedo robisz człowieku.

0

Pomoc Barcelony jest jakaś zaczorowana:)

2

City to by nam 2x Manite wsadzilo inaczej mówiąc 10 goli.

4

Ale oczy bolą ojej;D

0

Tu nie ma taktyki:D

0

Spokojnie CALMA:)

0

@HansLanda ja powiem tak Neymar olal nas ciepłym moczem publicznie a Dembele robi to po cichu ale w dalszym ciagu dyskretnie wywala kule na klub.

0

@HansLanda tak zaczął 3 rok że siedzi na rehabilitacji przez własną głupotę.

8

Każdy hejt na Dembele jest uzasadniony, poprostu sobie na niego zasłużył , on ma wywalone przez 3 lata na nas , my mamy wywalone na niego. Tylko co z tego jak traci na tym klub.

1

Podziwiam zarząd naszego klubu za cierpliwość i za tyle szans które dostał Ousmane Dembele od naszego klubu , mam nadzieję że to ostatnia szansa dla tego chłopaka i więcej już ich nie będzie. U innego pracodawcy raczej dawno już by go taczką z klubu wywieźli.

2

@PatrychoO miałeś chamie złoty róg...

3

Ja się pytam gdzie te nasze 300 baniek ?? Jeden u szwabow, drugi przed tv ogląda United i udaje że szamie zdrowe fit jedzonko po czym pewnie pojechał na kebab mixa z ostrym sosem , ale co tam fota na insta poszła.

1

@Roni/VEB aleś Ty mnie zaimponowal teraaa ojj.. :)

0

Teraz to każdy dziennikarz mocny ;D to koniec , to koniec , the end.. Już nigdy nie zaufam żadnemu póki nie zobaczę oficjalnej wiadomośći.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?