kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Rivaldo prosi o zwrot , tata Neymara lajkuje, David Valdearenas znowu wariujeje a Neymar póki co cichutko. Zobaczymy :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@neymarjr_143 bo już tak mieszają w bani ci dziennikarze że nie wiadomo co myśleć:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Otoczenie Dembele zaprzecza
3
To będzie trwało do końca okienka..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Nie wierzę w to jeszcze Ale czuje optymizm i cieszę się;)
4
Przeczucia dziś są takie że on wraca :)
5
@SeeleyBooth ilaix moriba:)
4
Według mnie Valverde źle postępuje z Umtiti.. to że Lenglet jest jego pierwszym wyborem nie znaczy że Umtiti ma być pomijany. W dalszym ciągu uważam że to Pumtiti jest lepszym zawodnikiem.
0
Martwi mnie trochę jak będzie wyglądał Griezmann jak wróci Messi i Suarez... cholera ja chce go takiego oglądać jak wczoraj ;D
0
Ma ktoś tego gola Ansu na treningu pierwszej drużyny?:)
6
@dawo17 dajmy szansę Arthurowi wtedy wszystko się okaże.
1
Jaram się tym Ansu Fati niemiłosiernie, jaka lekkość w grze to szok.
2
@VamosRakieta dobranoc mordo ;D
4
Mam nadzieje ze w tym sezonie w pucharze króla Ansu będzie stałym bywalcem.
4
Zakochałem się w tym chłopaku;D
0
Ansu zadebiutuje dziś;D
3
I po kiego wala to było 3 rok z rzędu trzymać Valverde no ja nie wiem ja magistra nie mam ale rozum to zdecydowanie lepszy niż zarząd Barcelony.
4
Dawaj Ansu dawaj!
https://x.com/barcacentre/status/1165672831935504384
0
@Socjopata po sobocie takie ;D
2
Mądry człowiek uczy się każdego dnia , głupi wie już wszystko:)
0
Pytanko czy wam Player też trochę opóźnia ?
0
@bartoszekkk przecież Werner dopiero co przedłużył kontrakt.
0
Kurde Player trochę do tyłu jest ;D la Rambla już krzyczała że bramka Wilsona A ja jeszcze nie widziałem A kliknąłem Live wcześniej;(
0
Taki mały A taki duży ten Silva.. chłopak już tyle lat w PL i nadal zachwyca..
0
Lingster i gol :)
0
Szybciutko City:)
16
Pozdrowienia mordy ! Miłej soboty ;)
https://x.com/FCBMediaUltra/status/1165353167607013377