kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nowy sezon , stary Valverde.. Jak coś nie funkcjonuje to trzeba dac drużynie świeżośc. Nie możemy trzymać Valverde głównie z powodu tego że wygrywa nam ligę.. ja kolejnego blamazu w lidze mistrzów już raczej nie zniosę.
2
Chce na następny mecz widzieć pomoc De Jong , Busquets , Arthur.
0
Przy takiej kadrze potrzebna jest nowa koncepcja gry , świeżość którą dałby Ten Hag czy nawet Koeman byleby nie Valdek.
3
Cały dzień czekania.. dobrej nocy mordy !
0
Co znowu Origi???
0
Mecz zdecydowanie do zapomnienia;)
0
Jak Cię można Dembele lubić Ale jak Cię można cholernie nienawidzić.
0
Ale bida z nedzą;D
5
https://x.com/neurophate_/status/1162449492169412608
0
Zajebiscie że nie ma Messiego przynajmniej skończyło się mydlenie oczu.
1
Jakbym oglądał pół finał ligi mistrzów Liverpool - Barca :)
0
@ProMILs mógłby sam wjechać do bramki :)
4
Gdzie się podziali hejterzy Neymara ???? Wyjdzcie z nory:)
0
Dembele to na trybunach????
8
Alena i Roberto to powinni do Juvenilu do Valdesa pod rękę wrócić;)
1
Sergi Roberto to jest chłopak który powinien pierwszy opuścić Barcelonę. Masakra
0
Jak pięknie sobie Bilbao wjeżdża w środek pola. Druga połowa Busi i Rakitic to konieczność:)
0
Aby 0.0 do przerwy :)
0
O kuzwa ale meczycho się robi !!!
0
Semedo będą z niego ludzie .
0
Griezmann to jest klasa
0
Zdecydowany brak Arthura w środku pola , chłopak potrafi mega dobrze uspokoić grę.
2
Już pewnie wiecie dlaczego Valverde wystawia Busquetsa i Rakitica:)
0
Frenkie where are you;D
0
Ależ Griezmann jest dobry w defensywie :)
12
Gramy na San Mames ludzie... teren mega ciężki.. pajacerka straszna na La Rambli
15
Redakcjo banowac tych narzekajacych pierników.
1
Zaczyna się hahaha ;D
1
Dobrze że Alba ma w końcu normalnego zamiennika:)
0
Neymar tik tak tik tak ?????;D