kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde Player trochę do tyłu jest ;D la Rambla już krzyczała że bramka Wilsona A ja jeszcze nie widziałem A kliknąłem Live wcześniej;(
0
Taki mały A taki duży ten Silva.. chłopak już tyle lat w PL i nadal zachwyca..
0
Lingster i gol :)
0
Szybciutko City:)
16
Pozdrowienia mordy ! Miłej soboty ;)
https://x.com/FCBMediaUltra/status/1165353167607013377
0
@Ratamahatta Valverde nie powołał Ansu bez powodu. Według mnie jutro Ansu odegra pierwszoplanową rolę.
1
Ansu Fati wyjdzie w pierwszym składzie, Ernesto Valverde nie ma nic do stracenia i tak po tym sezonie jak nie wcześniej pożegna się z posadą trenera.
1
Historia dzieje na naszych oczach! Ansu Fati w pierwszej drużynie coś pięknego! Życzę udanego debiutu !
42
Jürgen Klopp:"Właściwie to Aubameyang nie ma słabości, może poza swoim stylem ubierania się" ????
1
Szczerze przyznam że nie mam swojej drugiej drużyny której kibicuje bo Barcelona jest tą jedyną Ale od tego sezonu zacząłem oglądać PL ( nigdy nie oglądałem) i jestem ciekaw czy któraś drużyna skradnie moje serce i będę bacznie przyglądał się jej tak jak Barcelonie:)
2
@SeeleyBooth Sen o Victorii , mistrzostwo świata.
0
@VandaI A może specjalnie to zrobiła bo do Playboya chce :D każdy sposób jest dobry.
1
@kerouac i chwala mu za to :)
5
Idź wyłącz ,skasuj La Ramble bo o cyckach piszą fuuu, obrzydliwe... co za furiaci... 200 % daje sobie rękę uciąć że dokładnie Ci co tak piszą ,pierwsi pisali do @Socjopata o zdjęcie na PV. A jak nie to już dawno znaleźli je w necie.
1
@SeeleyBooth andrju golata bez dwóch zdań
0
@SeeleyBooth A może specjalnie wokół siebie ten szum zrobiła;D może do Playboya chce ;D
0
@Bartek22 to że wstawiam informacje z twitterow na temat jego przejścia do Barcelony to nie znaczy że chce o nim rozmawiać. Ciężko pojąć?
1
@busquets5 Ale mi ochoty na płatki narobiles.. lecę po płatki:)
0
Jak mam wybierać cycki Bojarskiej niż temat Neymara wybieram zdecydowanie bicki Bojarskiej.
0
@kerouac Ty lepiej zobacz co się u niej na Twitterze dzieje :)
0
@vebmroku cycki Pauliny Bojarskiej dziennikarki zobaczyly trochę światła dziennego nic więcej.
1
Co w tym złego że ludzie chcą zobaczyć cycki dziennikarki którą oglądaja i którą jest osoba publiczną ??
0
@Lola120 zwykły zdrowy objaw każdego zdrowego mężczyzny. Nie wiem co w tym takiego złego.
0
@Odesseiron cały czas na jedne patrzeć to też nie zdrowo.
0
Za pół godziny jakieś info od Marcelo Bechler :)
12
Coś niesamowitego!!! Debiutujący w pierwszym zespole Barcelony Ansu Fati strzela hattricka przeciwko Betisowi! I cyk po Neymarze:) marzenie!
https://x.com/neurophate_/status/1164883816185565184
0
Baby i dziada brak ;D
0
Czyli teraz wszystko zależy od nas ;D aha
0
Cyrk na kółkach nic się kupy nie trzyma.
0
Dzwoni Romero......