0

Oczywiście byłem za transferem Neymara , ale również bardzo cieszę się z transferu Griezmanna i mam tylko nadzieję że grając u boku Messiego nie będzie się z nim dublowal. Ale w sumie chyba najbardziej cieszę się że na mega zawodnika rośnie nam Ansu Fati i fajnie ze Valverde wogole daje mu szansę. @ViscaBarca123 gadałeś o Ansu kilka miesięcy no i wywolales wilka z lasu :)

0

Jaja to będą jak najlepszym źródłem w tym okienku okaże się David Valdearenas.

0

Ciekawe czy Valverde powoła na sobotę Ansu , liczę że chłopak złapie jeszcze jakieś minuty :)

0

@Transu96 jakby się uwzial;D

0

@Transu96 bo w sumie nie mają za co A przynajmniej nie widzę takiego punktu w regulaminie :)

1

@Odesseiron tylko co ma do tego moderacja??

46

Bartomeu jest tępy,tłumacz Google kot :)

https://zapodaj.net/1ef903fe7bce1.jpg.html

0

@Transu96 jak ja bym chcial się wrócić do czasów szkolnych piękne czasy ;D

1

@Rewolucja123 To że chłopak ma jeszcze swoje życie prywatne A mimo to i tak jest najszybszy :)

0

Jak tam szkolniaki , piórniki, zeszyty kupione ?;)

40

Oto jest dzień który dał nam Pan , weselmy się i radujmy się w nim ! Miłego dnia !

5

Thomas Tuchel nie odpuszcza i stale próbuje przekonać Ousmane Dembélé do przenosin na Parc des Princes. Obaj są w stałym kontakcie i rozmawiali dzisiaj ze sobą przez telefon. Władze Barçy zrobiły już wszystko, co się dało i teraz liczą już tylko na szkoleniowca PSG. [Le Parisien]

0

Wody Polskie i IMGW: 3 tys. litrów ścieków na sekundę trafia do Wisły. Ja pier...

0

@antylegionista no rybek szkoda ;)

0

Jak tam Warszawiacy ktoś się kąpie w Wiśle?

0

Jak się ma 15 baniek to ciężko będzie odejść:)

https://x.com/Kowal___30/status/1166796561629794306

0

@ddanioofcb A to już odchodzi ?

0

Się zastanawiam czy nie wysłać do biur Barcelony swojego prywatnego faxu priorytetem Poczta Polska na wypadek gdyby w poniedziałek im sie rozpiździł ;)

0

@BarcaInfo co z tego jak Dembele się nigdzie nie wybiera ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KmN heh to zależy kto co lubi wydechy można zmienić na bardziej rasowe typu akrapovic Ale są mega drogie.. Z tylu dac delikatne dystanse żeby auto było szersze. Felgi jakieś ładne 18 wrzucić od m pakiet , ewentualnie zawszienie m sport które jest 2 cm niższe od zwykłego. Ciężko powiedzieć , a no i obowiązkowo polerka lakieru ;)

0

@KmN hmm łopatki f1 zmiany biegów przy kierownicy ?;)

0

@KmN m pakiet zewnętrzny czy wewnętrzny ? A może 2x m pakiet?

0

@KmN jaki silnik ???

0

Telenowela niczym zbuntowany anioł z tym Neyem.

0

@Copernicus Ciao Bella;)

1

@Criss18Barca będą z niego ludzie ;D no i mega konferencje.

0

@wachaFCB sport i wszystko jasne.

1

Mam wrażenie że Victor Valdes jako pierwszy obejmie stanowisko pierwszego trenera FCB :)

0

@Odesseiron mega serial polecam ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?