kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście byłem za transferem Neymara , ale również bardzo cieszę się z transferu Griezmanna i mam tylko nadzieję że grając u boku Messiego nie będzie się z nim dublowal. Ale w sumie chyba najbardziej cieszę się że na mega zawodnika rośnie nam Ansu Fati i fajnie ze Valverde wogole daje mu szansę. @ViscaBarca123 gadałeś o Ansu kilka miesięcy no i wywolales wilka z lasu :)
0
Jaja to będą jak najlepszym źródłem w tym okienku okaże się David Valdearenas.
0
Ciekawe czy Valverde powoła na sobotę Ansu , liczę że chłopak złapie jeszcze jakieś minuty :)
0
@Transu96 jakby się uwzial;D
0
@Transu96 bo w sumie nie mają za co A przynajmniej nie widzę takiego punktu w regulaminie :)
1
@Odesseiron tylko co ma do tego moderacja??
46
Bartomeu jest tępy,tłumacz Google kot :)
https://zapodaj.net/1ef903fe7bce1.jpg.html
0
@Transu96 jak ja bym chcial się wrócić do czasów szkolnych piękne czasy ;D
1
@Rewolucja123 To że chłopak ma jeszcze swoje życie prywatne A mimo to i tak jest najszybszy :)
0
Jak tam szkolniaki , piórniki, zeszyty kupione ?;)
40
Oto jest dzień który dał nam Pan , weselmy się i radujmy się w nim ! Miłego dnia !
5
Thomas Tuchel nie odpuszcza i stale próbuje przekonać Ousmane Dembélé do przenosin na Parc des Princes. Obaj są w stałym kontakcie i rozmawiali dzisiaj ze sobą przez telefon. Władze Barçy zrobiły już wszystko, co się dało i teraz liczą już tylko na szkoleniowca PSG. [Le Parisien]
0
Wody Polskie i IMGW: 3 tys. litrów ścieków na sekundę trafia do Wisły. Ja pier...
0
@antylegionista no rybek szkoda ;)
0
Jak tam Warszawiacy ktoś się kąpie w Wiśle?
0
Jak się ma 15 baniek to ciężko będzie odejść:)
https://x.com/Kowal___30/status/1166796561629794306
0
@ddanioofcb A to już odchodzi ?
0
Się zastanawiam czy nie wysłać do biur Barcelony swojego prywatnego faxu priorytetem Poczta Polska na wypadek gdyby w poniedziałek im sie rozpiździł ;)
0
@BarcaInfo co z tego jak Dembele się nigdzie nie wybiera ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KmN heh to zależy kto co lubi wydechy można zmienić na bardziej rasowe typu akrapovic Ale są mega drogie.. Z tylu dac delikatne dystanse żeby auto było szersze. Felgi jakieś ładne 18 wrzucić od m pakiet , ewentualnie zawszienie m sport które jest 2 cm niższe od zwykłego. Ciężko powiedzieć , a no i obowiązkowo polerka lakieru ;)
0
@KmN hmm łopatki f1 zmiany biegów przy kierownicy ?;)
0
@KmN m pakiet zewnętrzny czy wewnętrzny ? A może 2x m pakiet?
0
@KmN jaki silnik ???
0
Telenowela niczym zbuntowany anioł z tym Neyem.
0
@Copernicus Ciao Bella;)
1
@Criss18Barca będą z niego ludzie ;D no i mega konferencje.
0
@wachaFCB sport i wszystko jasne.
1
Mam wrażenie że Victor Valdes jako pierwszy obejmie stanowisko pierwszego trenera FCB :)
0
@Odesseiron mega serial polecam ;)