1

@Odesseiron raz dasz po dupie to mu się odechce:)

0

@MarioVeB! Jestem w tym , coś pięknego:)

4

Jedni tak pitolą drudzy inaczej co za czasy :)


Leonardo i Thomas Tuchel zgadzają się na włączenie Ivana Rakiticia do transakcji z Neymarem. Chorwat również jest zainteresowany dołączeniem do PSG i dał zielone światło. Odmowa Ousmane Dembélé nie przekreśla transferu Brazylijczyka. [Soccer Link]

Ivan Rakitić nie jest zainteresowany dołączeniem do PSG w ramach rozliczenia za transfer Neymara. Chorwat chce pozostać w Barcelonie i nie ma zamiaru nigdzie się ruszać. Brak kontraktu na linii Leonardo-piłkarz. Nikt z Barçy nie przekazał mu, że ma odejść. [RMC Sport]

0

@SeeleyBooth To już ostatni tydzień :)

0


Pitolą głupoty

Ze względu na kontuzje Edinsona Cavaniego i Kyliana Mbappé, PSG nie ma zamiaru sprzedawać Neymara, chyba że pojawi się "specjalna oferta". Ostatnia propozycja Barçy opiewała na kwotę 170 M € + jeden z zawodników, którego tożsamość nie jest znana. [RMC Sport]

5

Romero nawija o jakiejś pożyczce zaciągniętej przez Barce.

0

@sidzej A te zdjęcie w avatarze to Ty?;D

0

Dembele ma ważny kontrakt nikt go nie wypchnie..

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@BarcaInfo patrzę że gościu to aktualnie chyba jeden z bardziej rzetelnych dziennikarzy w tym okienku.

25

Z cyklu Aleksander Kwaśniewski:)

https://zapodaj.net/dda37da280e64.jpg.html

2

Jak to mówią do 3 razy sztuka :)

1

Drugi urlop by się przydał tak mnie ten transfer wykańcza:)

1

Ja tam na ich miejscu już bym nie wracał tylko niech ich Neymar przenocuje ze starym , niech obalą jakis bimber pędzony i obmyślą plan na jutro.

4

Bez porozumienia dziś i cyk można się dziś rozejsc:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Chwytliwy No bo w sumie sam jestem za powrotem Neymara ;D cieszę się poprostu ;)

0

@Chwytliwy no to co poradzisz że się ludzie cieszą powrotem Neymara.. niech sobie piszą ich sprawa.

4

Na razie nie znaleziono porozumienia ( Le Parisien)

0

@Chwytliwy po to jest La Rambla żeby pisać co się chce ,kiedy chce I o czym się chce.. Nie trzeba tu wchodzić. Można odpisywać na artykuły na głównej stronie.

1

@ViscaBarca123 to jest tylko propozycja Barcelony ciekawe co na to PSG , czekamy na info.

2

@amanter że krewetka się ruszyła?

1

Narazie w sumie nic konkretnego czekamy dalej.. ;)

3

@Grubson06 powołał się na Le Parisien.. informacja tylko i wyłącznie że Barca zaproponowała 170 w dwóch ratach. Ale co na to psg?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

David Valdearenas 100% Neymar ;D

https://zapodaj.net/c5f03c96a0ea3.jpg.html

5

@BarcaInfo No nie wierzę że ich nie stać na Dybale.

0

@LuisSalvano gra i buczy;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?