kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MarioVeB! Kolega mój pracuje jako serwisant rowerów miejskich w stolicy.. dostał małego busa do dyspozycji i jeździ po mieście naprawia jakieś usterki w rowerach. 5 tys na rękę to bardzo dobra pensja.
1
@Coutinho007 Federico Chiesa:)
0
Brahim też wrócił świeżo po kontuzji i właśnie złapał kolejną też wypada na miesiąc... Ale ta młodzież teraz połamana.
0
@donleoJR mordeczko mnie te wirtualne zielone nie obchodzą, tak dla zrozumienia.
1
@Chwytliwy matura to bzdura , zdasz bankowo..
0
@MNSbEstEver no ale co piecze cię pupa z tego powodu czy co ?
0
@burcioszka no i co ci to przeszkadza? Jak będę chciał napiszę po raz kolejny :)
0
@ForcaMilosz Nie trzeba tak pisać kolego i jedna i druga forma jest poprawna.
36
Wrzucić Ansu Fati na glęboką wodę i tyle.. ;D
0
@Skaramuczi żeby to za Sterlinga.
2
Griezmann też nie wiadomo czy wypali. Z punktu widzenia kibica słabo widzę ten sezon ( nie zapeszam ) ale obawy są uzasadnione.
20
Są jeszcze ludzie którzy uważają że Dembele odpali.. ? Mi się wydaje że chyba tylko fajkę od Mathieu.
4
https://x.com/J_Krecidlo/status/1163547841047998470
0
No cholera żeby on jeszcze coś zagrał w tym meczu z Bilbao, ale to się przewracal o własne nogi i jeszcze kontuzje złapał.
0
Pakuj walizy i crochet, crochet do domu.. Brak profesjonalizmu totalny.
8
Ansu Fati , Ansu Fati !!
0
@ArterkHD ponad 200 dni
6
Odrazu Ansu Fati wrzucić na glęboką wodę i tyle :)
0
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..
50
Griezmann przez całą swoją karierę miał 13 dni kontuzji... to jest diament.
27
@BarcaInfo dla mnie to jest z miejsca wypad za ten brak profesjonalizmu.
0
3 sezon zaczął z przytupem.
0
Sprzedać bez mrugnięcia okiem.
0
@BarcaInfo przecież jest zdjęcie z meczu jak się łapie za udo.
0
Nie ma sensu go trzymać , co teraz będziemy co mecz paznokcie gryźć i patrzeć czy się Dembele za udo , kolano czy lydke nie łapie.
2
Ze styropianu te golenie ma.
0
Ja się pytam gdzie te moje 300 baniek...
3
Dembele i Coutinho nie skomentuję tych zakupów:)
1
@eydem Corona jest luks :)
5
Klawiatura jak z obrazka ;D
https://x.com/FCBMediaUltra/status/1163491500728225792