kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@fcbarcafan19 nawet moja aluzja nie pomogla;D
13
@kenneth99 to jest film wyrwany z kontekstu za chwilę znajdę całe nagranie , po meczu chłopak dostał koszulkę, lykacie jak pelikany.
2
I trzeba kupić nową lodówkę, stan umysłu ;D
2
@MesQueUnClub_87 ja tam wierzę że Coutinho w tym sezonie pokażę na co go stać.
4
Wypożyczenie Coutinho to porażka.. Trzeba dac mu szansę w pomocy.
8
Jutro mecz ale się nie mogę doczekać , szkoda że nie dziś;D
0
@kingmati414 No tak czekamy na jaśnie Pana aż się wypowie ;D
0
@bodzio10 salsa mexicana plus kabanos zapamiętam do końca życia;D
0
Wracając wczoraj z wakacji z Władysławowa zajechalem sobie na stację Lotos po paliwko i hotdoga, zjadłem w sumie ze smakiem ale po kilku minutach zaczął się koszmar.. ból brzucha , głowy, było mi słabo i całe 400 km wymioty , wymioty i jeszcze raz wymioty... totalna masakra dawno się tak nie umęczyłem.. Na hot doga nie spojrze przez najbliższy rok.
0
Poleci ktoś jakis ciekawy film na dzisiejsze popołudnie?;)
0
@DonAndresFCB też bym taki chciał Ale taki nie wyjdzie :)
0
@damianex10 przed telefonem praktycznie aż się rozladuje bateria :)
0
@SeeleyBooth Neymar będzie w Madrycie , Psg odrzuci każdą ofertę Barcelony.
11
Jutro liga w końcu:)
0
@IronSanHybrid bonanza;d
2
Do zobaczenia Władysławowo ! Czas na powrót do rzeczywistości;)
0
@PatrickoBarca pod górkę z Neymarem.
7
Z Google wychodzi że Bartomeu nie jedzie jutro na spotkanie do Liverpoolu.
2
@Criss18Barca nie wymawia słowa Willian na La Rambli:(
1
@wachaFCB wielce się nie wysila ten Neymar;)
0
@klopx No to wiadomo że z tego żyje;)
0
@Skaramuczi nie wszystko kosztem Neymara
1
@misiek12319 zdecydowanie za wysoka:)
4
@Ghandi mówisz o tym Dembele?
1
@PatrychoO muzyka ponadczasowa fenomen totalny.
14
Przeklinam dzień w którym ogłoszono zainteresowanie o Neymarze.
3
Sama prawda
https://mobile.twitter.com/maciek19911/status/1161352224502685698
1
GloboEsporte: cały dzień negocjacji PSG Z Barcą zakończył się bez porozumienia. Wręcz panuje poczucie rozczarowania, ale kluby mają w najbliższych dniach znów zasiąść do rozmów.
Real nadal przygląda się całej sytuacji.
0
Ricz Pucz podziekujesz na boisku mordzia:)
0
Już to widzę jak Neymar zrobi ruch ;D