6

Le Parisien podaje, że nadal nic nie dzieje się w sprawie transferu Neymara. Dosłownie zero postępów i żadnych ruchów. Na dzień dzisiejszy trudno wyobrazić sobie Brazylijczyka poza Paryżem.

0

@Kubox ogólnie to o 150 % jest większa jasność niż w normalnej h7 światło jest bardziej białe A nie żółte, powiedzmy sobie że jak przykładowo na komplecie żarówek zwykłych h7 zrobisz przypuscmy tam 20 tys km to na Osram h7 Nightbreaker zrobisz jakieś 18 tyś km , ale tu nie ma co patrzeć na ilość zrobionych km tylko na wygodę jazdy w nocy i oczywiście bezpieczeństwo. Naprawdę polecam.

4

@AdiKingu96 i wlasnie o to chodzi kolego zeby zrobic tak aby nie tylko wszystko zalezalo od Messiego.

0

@Kubox Ja osobiście posiadam Osram Nightbreaker h7 bardzo dobre żarówki,szczególnie nocą przy słabej widoczności. Jedyna wada trochę szybciej się zużywają niż zwykłe.

0

@Kubox Osram dobra firma, Philips.

1

@Chwytliwy no chodzi o to że kilkanaście postów niżej napisałem że według mnie odejście Coutinho nie jest związane zupełnie z przyjściem Neymara do Barcelony. Dla mnie dwie zupełnie inne sprawy. Dla Coutinho nie ma miejsca , dla Neymara jest.. takie moje zdanie.

0

@ollo0 nic takiego nie widzę;)

0

@Chwytliwy no i o to w tym właśnie chodzi. Po trupach do celu tak postępuje Bartomeu.

0

@szkutnik91 A Gerard Telefonuje.

0

@Chwytliwy Może i desperackie Ale w tym sporcie najważniejsze są trofea , postępowanie z ludźmi, uczucia itd odchodzą na drugi plan , kibice nie daruja niczego. Straszne te czasy się zrobiły.

8

@NaFazieHitman on jakoś w tym okienku nie bardzo aktywny ;D

3

A może by tak browarka sobie trzasnal na lepszy sen ;D swoją drogą jakie polecacie ?

9

@Gaucho A czy on kiedykolwiek coś ogarnął porządnie?;)

1

Kuchciński wyprowadza psa ;D

https://zapodaj.net/9cc6728064ac9.jpg.html

0

@MarioVeB! Ale cudaki;)

2

@IronSanHybrid A co on pokutę ma ?;D

3

@BarcaInfo Goodinfo Barcainfo;D

0

A co będzie chciał to zrobi nikt z nas mu do drzwi nie zapuka i nie wyrwie telefonu z ręki czy nie kliknie myszką ;D

6

@BarcaInfo całym sercem za tym transferem !:)

1

Wolałbym wypożyczyć Dembele niech się chłopak ogrywa w Angielskiej , tam też przetestują jego kontuzjogennosc i w sumie jakby się sprawdził mógłby wrócić jako nominalny następca Leo Messiego na ulubionej prawej stronie Dembele.. to miałoby sens.

0

@Avada Kedavra ani skrzydłowy ani miejsce Iniesty, ofensywny pomocnik może...

15

@draxidox No to jedziemy!

2

@daniel32778 Ty zupełnie nie nawiązujesz do tego co napisałem, weź kolezko sympatyczny przeczytaj raz jeszcze i uruchom szare komórki.

0

@LuisSalvano też jestem ogólnie za przyjściem Neymara Ale dopóki nie zobaczę to nie uwierzę..

1

@daniel32778 chciałeś zabłysnąć?? Nie udało ci się;(

7

Czy z Neymarem czy bez Neymara dla Coutinho i tak nie ma miejsca ani pozycji w składzie więc nie wiązał bym odejścia Cou z przyjściem Neymara.

22

Negocjacje w sprawie Coutinho z Tottenhamem są zaawansowane. (Rac1)

1

@michaleu faktycznie to twój pierwszy komentarz;D

0

@Chwytliwy że mojego nikt nie ma. Weź sobie Dzoane Krupe na avatar

3

@draxidox Barcelona to uzdrowisko dla Neymara.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?