kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Le Parisien podaje, że nadal nic nie dzieje się w sprawie transferu Neymara. Dosłownie zero postępów i żadnych ruchów. Na dzień dzisiejszy trudno wyobrazić sobie Brazylijczyka poza Paryżem.
0
@Kubox ogólnie to o 150 % jest większa jasność niż w normalnej h7 światło jest bardziej białe A nie żółte, powiedzmy sobie że jak przykładowo na komplecie żarówek zwykłych h7 zrobisz przypuscmy tam 20 tys km to na Osram h7 Nightbreaker zrobisz jakieś 18 tyś km , ale tu nie ma co patrzeć na ilość zrobionych km tylko na wygodę jazdy w nocy i oczywiście bezpieczeństwo. Naprawdę polecam.
4
@AdiKingu96 i wlasnie o to chodzi kolego zeby zrobic tak aby nie tylko wszystko zalezalo od Messiego.
0
@Kubox Ja osobiście posiadam Osram Nightbreaker h7 bardzo dobre żarówki,szczególnie nocą przy słabej widoczności. Jedyna wada trochę szybciej się zużywają niż zwykłe.
0
@Kubox Osram dobra firma, Philips.
1
@Chwytliwy no chodzi o to że kilkanaście postów niżej napisałem że według mnie odejście Coutinho nie jest związane zupełnie z przyjściem Neymara do Barcelony. Dla mnie dwie zupełnie inne sprawy. Dla Coutinho nie ma miejsca , dla Neymara jest.. takie moje zdanie.
0
@ollo0 nic takiego nie widzę;)
0
@Chwytliwy no i o to w tym właśnie chodzi. Po trupach do celu tak postępuje Bartomeu.
0
@szkutnik91 A Gerard Telefonuje.
0
@Chwytliwy Może i desperackie Ale w tym sporcie najważniejsze są trofea , postępowanie z ludźmi, uczucia itd odchodzą na drugi plan , kibice nie daruja niczego. Straszne te czasy się zrobiły.
8
@NaFazieHitman on jakoś w tym okienku nie bardzo aktywny ;D
3
A może by tak browarka sobie trzasnal na lepszy sen ;D swoją drogą jakie polecacie ?
9
@Gaucho A czy on kiedykolwiek coś ogarnął porządnie?;)
1
Kuchciński wyprowadza psa ;D
https://zapodaj.net/9cc6728064ac9.jpg.html
0
@MarioVeB! Ale cudaki;)
2
@IronSanHybrid A co on pokutę ma ?;D
3
@BarcaInfo Goodinfo Barcainfo;D
0
A co będzie chciał to zrobi nikt z nas mu do drzwi nie zapuka i nie wyrwie telefonu z ręki czy nie kliknie myszką ;D
6
@BarcaInfo całym sercem za tym transferem !:)
1
Wolałbym wypożyczyć Dembele niech się chłopak ogrywa w Angielskiej , tam też przetestują jego kontuzjogennosc i w sumie jakby się sprawdził mógłby wrócić jako nominalny następca Leo Messiego na ulubionej prawej stronie Dembele.. to miałoby sens.
0
@Avada Kedavra ani skrzydłowy ani miejsce Iniesty, ofensywny pomocnik może...
15
@draxidox No to jedziemy!
2
@daniel32778 Ty zupełnie nie nawiązujesz do tego co napisałem, weź kolezko sympatyczny przeczytaj raz jeszcze i uruchom szare komórki.
0
@LuisSalvano też jestem ogólnie za przyjściem Neymara Ale dopóki nie zobaczę to nie uwierzę..
1
@daniel32778 chciałeś zabłysnąć?? Nie udało ci się;(
7
Czy z Neymarem czy bez Neymara dla Coutinho i tak nie ma miejsca ani pozycji w składzie więc nie wiązał bym odejścia Cou z przyjściem Neymara.
22
Negocjacje w sprawie Coutinho z Tottenhamem są zaawansowane. (Rac1)
1
@michaleu faktycznie to twój pierwszy komentarz;D
0
@Chwytliwy że mojego nikt nie ma. Weź sobie Dzoane Krupe na avatar
3
@draxidox Barcelona to uzdrowisko dla Neymara.