kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co do Neymara niech już przestanie pieprzyć farmzony o jego pięknych wspomnieniach związanych z remontada z Psg itd .. Tylko jak chce tu przyjść niech wstawi papier na insta że wycofał pozew złożony przeciwko Barcelonie. Bez owijania w bawełnę A nie takie pier... o " Szopenie"
0
@Ogrodnik i co niby tam cwierka ten gość?;)
0
Ktoś tak miał?;)
https://zapodaj.net/b073b639b85a0.jpg.html
3
@IronSanHybrid To Ci się zakręci Mordo ;)
0
@Qru Ja uważam że tak.
0
@MarioVeB! A dziś widziałeś Rodrygo?;) jak nie to nie oglądaj.
0
@MarioVeB! Ale tamten sezon oprócz jego strzałów miał całkiem pozytywny. I pamiętaj chłopak ma 19 lat :)
5
@MarioVeB! Chłopak nie ma nawet 20 lat.. druga sprawa to dopiero pre sezon. Po sezonie ocenimy.
10
@Avada Kedavra Tylko Guardiola byłby do tego zdolny ;)
0
@ViscaBarca123 masz może gola ?;D
0
@Barcelona92 nie widzę nic takiego u Romero na twitter.
2
Szczerze bardzo nie dopracowane jest demo PES 2020.. mam nadzieję że pełna wersja gry będzie lepsza, jestem zawiedziony.
8
Chce żeby mi szeptał brudne rzeczy do ucha !! ;D ;D
https://zapodaj.net/d4f2c012998e9.jpg.html
1
@Copernicus świetne auto , pancerny silnik .. stare dobre v8 ..jak zadbane to warto brać.
1
Z cyklu... Aleksander Kwaśniewski :)
https://zapodaj.net/779edf6661df9.jpg.html
0
Ktoś mi przypomni ile daliśmy za Malcoma ?
34
Negocjacje w toku.
https://mobile.twitter.com/gerardromero/status/1156231457993572354
8
@messi564 Boże widzisz A nie grzmisz, Pes skończył się na 06 ? W jakim Ty kłamstwie żyjesz.
5
@Commando brygadzista może wyjść wcześniej;D
20
@Colon na tego człowieka wystarczyło spojrzeć i już się go lubilo.. niesamowity człowiek, wspaniały Papież.. wspaniały Polak.
0
@SinMistico on tak czasem ma ;)
0
@kielon93 tylko ps4
0
@Arthur rules is rules.
8
Alexander Medvedev (Zenit) potwierdza, że negocjują z Barceloną, ale uważają, że €40m to za dużo.
To niech się bujaja.
0
@PatrychoO i jak grałeś już?;)
13
https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1155575819051446274
0
@LuisSalvano Ważny tydzień dla transferów do klubu i z klubu. Cel: Firpo, Neymar. Odejście: Malcoma i Coutinho. [Gerard Romero]
0
Coś jest na rzeczy z tym Neymarem skoro Gerard Romero informuje.. cisza przed burzą zapewne.
0
@Avada Kedavra Nie ma takiej opcji nawet.
1
Ile rocznie Griezmann dostał pensji od Barcelony?