kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Fajna współpraca De Jonga z Dembele.
3
Todibo ogólnie jakby tu już parę dobrych lat grał;)
6
Dembele to aktualnie przewodzi tym zespołem jest w środku i na skrzydle.. Dobrze wygląda.
6
Lepiej mecz wygląda jak pracują skrzydła;)
0
Tobido .. komentator tak mnie zmylil że aż wujka Google uruchomilem dla pewności;D
0
Umtiti chyba ukradł brzuszek Suarezowi ;)
0
Valverde dej no Antka na lewe skrzydło tam gdzie pewnie będzie najczęściej grał;)
5
Czysto było... ;)
2
Biernie Semedo na tej prawej :)
0
Griezmann klasa swiatowa
0
Jak mogłeś Riqui;D
0
Lenglet ładnie wyczyscil
0
Pięknie Iniesta;)
1
Stroje megaaaa;D
3
Gerard Romero też się dobrze bawił w nocy :)
https://mobile.twitter.com/gerardromero/status/1154917087472758788
1
@Mario96w + 80 balonów dla Atletico:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wstawać! Za 2 godz meczyk !!
0
@Striker to chyba 10 lat temu się chowali. Świat poszedł mocno do przodu hello :)
0
Mam nadzieje ze Junior Firpo nie przyjdzie do nas za te wyzywanie Messiego..
https://zapodaj.net/81d824ebec3bd.jpg.html
Firpo: "To zaszczyt być śledzonym przez Barcelonę. Jeśli miałbym przeprosić za Tweet, który napisałem mając 15 lat, to to zrobię."
15 lat to już dorosły człowiek.
2
@Barcelismo nie sugerował bym się golem strzelonym ma treningu , sezon zweryfikuje ale mam nadzieję że będzie to trafiony zakup.
5
Cuatro: PSG i Barcelona spotkały się, aby porozmawiać o transferze Neymara dzięki współpracy Zahaviego. PSG już nie wyklucza sprzedaży Brazylijczyka. W Paryżu czekają na akt dobrej woli Bartomeu, aby zamknąć transakcję zadowalającą obie strony.
10
Chciałbym zobaczyć naszą pomoc w jakimś meczu z Coutinho , De Jong na pozycji defensywnego pomocnika i Arthur.
0
Zakładając że zostanie Coutinho to przy formacji 433 nasze najdroższe transfery Dembele i Cou mogą siedzieć na ławce... Suarez szpica, lewa Griezmann, Prawa Messi... ciekawe jak to Valdek wyduma.
0
@Transu96 klimatyzację tam masz?;D
1
Coś się ruszyło z Kluivertem?
0
@ViscaBarca123 gratulacje mordeczko !
0
@MarioVeB! W końcu.
0
@sevs Ale że niby co masz do Suareza ??
0
@4drian0 Puig sam powiedział że na żadne wypożyczenie nie pójdzie.