0

Strzał w kolano Valverde z tym Griezzmanem na 9 , rozumiem że testuje różne opcje.. ale stawianie Gryzaka na szpicy to zły pomysł to sytuacja jak z Coutinho. Griezmann musi mieć przed sobą napastnika wtedy pokażę swoje najlepsze umiejętności.

3

@macio_944 i tak będą znowu gwizdac na koniec nowego sezonu więc lepiej zacząć już teraz , Valverde to nie trener dla Barcelony. Jestem pewny że z miejsca Valdes by zrobił większy porządek niż Valdek przez 3 lata.

0

Widzi ktoś coś w tym Collado ??

34

Griezmann to nie 9 , Dembele to Delofeu, No Messi no party , Valverde Out, Guardiola wróć, La magia wróć, Neymar wróć , trzeci blamaz w lidze mistrzów Loading... ;D

3

Po co się łudzić że będzie bajeczny sezon jak można po pre sezonie stwierdzić że być może będzie totalna kaszanka i kolejny blamaz. Panowie ,Panie lepiej teraz niż później ;D

20

Barcelono Luisa Enrique wróć.. piękne akcje ,gole, piękne trio ;D

0

@Veb1233 przeczytaj wypowiedź Diego Simeone.

2

@KamQiX otóż to ;)

2

Griezmann na 9 totalna porażka, mam nadzieję że Valverde nie będzie na siłę ustawial go na 9 bo skończy jak Coutinho.

2

@Avada Kedavra mało wam tego ośmieszania w lidze mistrzów?:)

9

Po tym meczu sądzę że po Neymara to powinni limuzynę wysłać i jak najszybciej sprowadzić na Camp Nou. Gorzej wyglądamy bez Messiego niż Real bez Ronaldo . ( nie no nie aż tak ale mega przepaść bez Messiego )

2

@adamek1910 tylko Suarez A ci co wymieniłeś to otchłań.

22

Lepszej 9 Barcelona nie będzie miała nigdy !

0

Elllll pistoleroooooo;)))

2

Najlepsza 9 świata !

0

M. Wague ogólnie całkiem pozytywnie.

16

Takim zwykłym bezjajecznym klubem stajemy się bez Messiego.. zero taktyki , brak indywidualności. Masakra.

20

Straszna jest Barcelona bez Messiego.

0

Luis to jest luis;)

1

Jaka gra taki gol

0

Albo grubo albo wcale M. Wague

8

W końcu Luisito , Griezmann zmykaj z 9.

0

No Neymar , No Revolution

0

Neymar must have :)

1

Dobrze że nie Tobido;)

0

Griezmann na 9 bez 9 no party :)

8

Puig pierwsza drużyna to obowiązek, powrót Neymara obowiązek inaczej Barcelona skazana na Leo. Wyciągam wnioski już po 45 minutach , wolę teraz niż znowu płakać jak po meczu z Liverpoolem. Masakra bez Leo.

1

@BarcaInfo A bez Leo to co ? A jak zabraknie Leo?

8

Na swój koszt stawiam pomnik Bartomeu na swoim podwórku jak wróci Neymar! Magioooo wróć!

1

No Messi,No Party, no Neymar , No party.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?