kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Strzał w kolano Valverde z tym Griezzmanem na 9 , rozumiem że testuje różne opcje.. ale stawianie Gryzaka na szpicy to zły pomysł to sytuacja jak z Coutinho. Griezmann musi mieć przed sobą napastnika wtedy pokażę swoje najlepsze umiejętności.
3
@macio_944 i tak będą znowu gwizdac na koniec nowego sezonu więc lepiej zacząć już teraz , Valverde to nie trener dla Barcelony. Jestem pewny że z miejsca Valdes by zrobił większy porządek niż Valdek przez 3 lata.
0
Widzi ktoś coś w tym Collado ??
34
Griezmann to nie 9 , Dembele to Delofeu, No Messi no party , Valverde Out, Guardiola wróć, La magia wróć, Neymar wróć , trzeci blamaz w lidze mistrzów Loading... ;D
3
Po co się łudzić że będzie bajeczny sezon jak można po pre sezonie stwierdzić że być może będzie totalna kaszanka i kolejny blamaz. Panowie ,Panie lepiej teraz niż później ;D
20
Barcelono Luisa Enrique wróć.. piękne akcje ,gole, piękne trio ;D
0
@Veb1233 przeczytaj wypowiedź Diego Simeone.
2
@KamQiX otóż to ;)
2
Griezmann na 9 totalna porażka, mam nadzieję że Valverde nie będzie na siłę ustawial go na 9 bo skończy jak Coutinho.
2
@Avada Kedavra mało wam tego ośmieszania w lidze mistrzów?:)
9
Po tym meczu sądzę że po Neymara to powinni limuzynę wysłać i jak najszybciej sprowadzić na Camp Nou. Gorzej wyglądamy bez Messiego niż Real bez Ronaldo . ( nie no nie aż tak ale mega przepaść bez Messiego )
2
@adamek1910 tylko Suarez A ci co wymieniłeś to otchłań.
22
Lepszej 9 Barcelona nie będzie miała nigdy !
0
Elllll pistoleroooooo;)))
2
Najlepsza 9 świata !
0
M. Wague ogólnie całkiem pozytywnie.
16
Takim zwykłym bezjajecznym klubem stajemy się bez Messiego.. zero taktyki , brak indywidualności. Masakra.
20
Straszna jest Barcelona bez Messiego.
0
Luis to jest luis;)
1
Jaka gra taki gol
0
Albo grubo albo wcale M. Wague
8
W końcu Luisito , Griezmann zmykaj z 9.
0
No Neymar , No Revolution
0
Neymar must have :)
1
Dobrze że nie Tobido;)
0
Griezmann na 9 bez 9 no party :)
8
Puig pierwsza drużyna to obowiązek, powrót Neymara obowiązek inaczej Barcelona skazana na Leo. Wyciągam wnioski już po 45 minutach , wolę teraz niż znowu płakać jak po meczu z Liverpoolem. Masakra bez Leo.
1
@BarcaInfo A bez Leo to co ? A jak zabraknie Leo?
8
Na swój koszt stawiam pomnik Bartomeu na swoim podwórku jak wróci Neymar! Magioooo wróć!
1
No Messi,No Party, no Neymar , No party.