4

@Gaucho wszystko fajnie , tez jestem tego zdania tylko żeby to nie był nasz DemBALE.

9

Valverde kopa... A może zarząd kupa? Juan Miranda młody perspektywiczny chłopak, odgrywa ważną rolę na mistrzostwach Europy u19 , mało tego nawet strzela bramki praktycznie co mecz. A my idziemy po Firpo... o losie czy to napewno ta Barcelona? Ta Barcelona która stawia na wychowanków??

4

Dzięki Bogu że kupiliśmy De Jonga.. tutaj statystyki porównujące sezon 2008/2009 z sezonem 2018 odnośnie wyprowadzania piłki z środka boiska do przodu w kierunku napastników.. niestety jak widać Messi musi cofać bo żaden pomocnik nie robi tego za niego.. w sezonie 08-09 był to Xavi , Iniesta A nawet Dani Alves.

https://mobile.twitter.com/GraceOnFootball/status/1153264904830377984?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.blaugrana.pl%2F28674-26-pilkarzy-uda-sie-do-Japonii

6

Ale się nie mogę doczekać jutrzejszego meczu.. szczególnie ciekawi mnie wystep Griezmanna, De Jonga ,Riqui Puig, Todibo i Komara ;)

0

@MesQueUnClub_87 Rakitic lepszy już nie będzie.. Arthur i De Jong wciąż się uczą i w tym sezonie któryś z nich musi przejąć pałeczkę.

6

Ja pier.... ale Messi to był przecinak w Barcelonie B :)


4

Modern Talking klasyka.. piosenki przeżyją nas wszystkich :)

0

@zadafcb jak się bawić to się bawić ;)

0

@Piotr,1985 raz się ucieszysz A 100 razy zdenerwujesz. ValverdeStyle

6

Łukasz Juras Jurkowski o hejterach Szpilki..

„Łatwo się szydzi z niepowodzenia sportowca, mieszając z błotem, wyzywając od najgorszych, zawsze czekając z utęsknieniem na jego potknięcie. Przecież nie może mieć za dobrze! On jednak miał w życiu marzenia, cel i siłę aby je spełnić. Zaryzykował wszystko aby być na szczycie, a jego prześmiewcy jedyne co zaryzykowali to zamówienie ostrego kebsa liczàc, że rano nie będzie piekło tak bardzo. „Na Jego miejscu to…” STOP! Nigdy nie będziecie na Jego miejscu. Pogódźcie się z tym albo zróbcie cokolwiek aby wyjść z cienia internetowej anonimowości. Zobaczycie jak sport, praca i determinacja uczy charakteru i zmienia światopogląd. Łatwo się komentuje z wypierdzianego fotelika w domu u mamusi. Tyle, że na końcu nastąpi refleksja o marnej egzystencji zwanej własnym życiem. Zatem kochani…róbcie swoje, miejcie w dupie nieudaczników. Niech ich „hejt” będzie Waszym paliwem do rakiety sukcesu. Z fartem i najlepszego dla tych, którzy mają marzenia „Być Kimś”

5

Ogólnie koń by się usmial ;D

0

@MatiFCB2000 A to trzeba pisać??

3

Marca: Mówiliśmy o grach wideo. Jesteś ty, potem Neymar...
Szaleństwo!

Griezmann: "Tak, byłoby to trudniejsze dla szefa i bardziej konkurencyjne w grupie. Jest świetnym piłkarzem. Znam go trochę i zobaczymy co się wydarzy."

Marca: Nie przejmujesz się jego [Leo] przyjęciem, czujesz się zrelaksowany tym tematem?

Griezmann: "Nie jestem trudną osobą. Lubię być wokół ludzi, cieszyć się ich towarzystwem i jestem pewien, że będziemy się dogadywać."
Marca: Jak na gracza, który lubi swobodę na boisku, to będzie wyzwanie?

Griezmann: "Tak, to będzie niesamowite grać u boku Messiego. Jestem podekscytowany zobaczyć jaki jest na co dzień i na treningach

3

Czytałeś całe lato, że szatnia nie chciałaby cię lub nie chcą żebyś przyszedł? Jak to odczuwałeś?

Griezmann: "Nie, nie. Powitanie było bardzo miłe. Poszedłem na obiad jednego dnia z Albą i takie rzeczy pomogły mi poczuć się dobrze i pewnie w grupie." Marca

Griezmann: "Barcelona buduje drużynę jak przez wpisywanie kodów w grze wideo: Suarez, Messi, Dembele, Frenkie de Jong... Mamy dobry zespół i to trener decyduje kto gra. Będziemy gotowi cieszyć się sobą i sprawić, że fani i my sami będziemy zawsze szczęśliwi."

Griezmann: "Gdy doszło do finalizacji transferu do Barcelony, zadzwoniłem do mojego ojca i zacząłem płakać ze szczęścia. Byłem z przyjaciółmi, żoną i dziećmi i był to wspaniały moment." Marca

0

@LuisSalvano mega to przykre;d

1

@olejtm Nie no właśnie 10 runda się zaczyna..

1

@Encore A to chyba że;D

1

xD , xD co daje te słowo xD że sporo osób jego używa? + 10 do czego?

1

@Chwytliwy trochę? To się z dziada na pradziada przenosi i niestety tego raczej już nigdy nie zmieni.

0

@Encore z taka szczęką niestety nie ma szans w średniej nie mówiąc już o pół ciężkiej.

0

Śmiejecie się dalej rodacy za dyche :)

2

@Commando Polak,rodak wystarczy;)

1

I po karierze....

5

Wysyłam każdemu użytkownikowi La Rambli pół litra whisky jak będzie podwójny nokaut... Miłego weekendu !!

4

FC Barcelona prowadzi zaawansowane negocjacje z Betisem w sprawie sprowadzenia Juniora Firpo do Katalonii. ARA

1

@Kcprlxx oczywiście że będziemy w dalszym ciągu Griezmann to chorągiewka dla mnie .

0

Mam nadzieje ze w tym sezonie Arthur będzie mial dużo więcej odwagi o jakoś kluczową piłkę.. cieszę się że go mamy !

8

Pomóżmy fance Blaugrany !!

https://zrzutka.pl/z76wzz

9

@Odesseiron aby tylko kontuzje daly spokój Dembele...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?