kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Gaucho wszystko fajnie , tez jestem tego zdania tylko żeby to nie był nasz DemBALE.
9
Valverde kopa... A może zarząd kupa? Juan Miranda młody perspektywiczny chłopak, odgrywa ważną rolę na mistrzostwach Europy u19 , mało tego nawet strzela bramki praktycznie co mecz. A my idziemy po Firpo... o losie czy to napewno ta Barcelona? Ta Barcelona która stawia na wychowanków??
4
Dzięki Bogu że kupiliśmy De Jonga.. tutaj statystyki porównujące sezon 2008/2009 z sezonem 2018 odnośnie wyprowadzania piłki z środka boiska do przodu w kierunku napastników.. niestety jak widać Messi musi cofać bo żaden pomocnik nie robi tego za niego.. w sezonie 08-09 był to Xavi , Iniesta A nawet Dani Alves.
https://mobile.twitter.com/GraceOnFootball/status/1153264904830377984?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.blaugrana.pl%2F28674-26-pilkarzy-uda-sie-do-Japonii
6
Ale się nie mogę doczekać jutrzejszego meczu.. szczególnie ciekawi mnie wystep Griezmanna, De Jonga ,Riqui Puig, Todibo i Komara ;)
0
@MesQueUnClub_87 Rakitic lepszy już nie będzie.. Arthur i De Jong wciąż się uczą i w tym sezonie któryś z nich musi przejąć pałeczkę.
6
Ja pier.... ale Messi to był przecinak w Barcelonie B :)
4
Modern Talking klasyka.. piosenki przeżyją nas wszystkich :)
0
@zadafcb jak się bawić to się bawić ;)
0
@Piotr,1985 raz się ucieszysz A 100 razy zdenerwujesz. ValverdeStyle
6
Łukasz Juras Jurkowski o hejterach Szpilki..
„Łatwo się szydzi z niepowodzenia sportowca, mieszając z błotem, wyzywając od najgorszych, zawsze czekając z utęsknieniem na jego potknięcie. Przecież nie może mieć za dobrze! On jednak miał w życiu marzenia, cel i siłę aby je spełnić. Zaryzykował wszystko aby być na szczycie, a jego prześmiewcy jedyne co zaryzykowali to zamówienie ostrego kebsa liczàc, że rano nie będzie piekło tak bardzo. „Na Jego miejscu to…” STOP! Nigdy nie będziecie na Jego miejscu. Pogódźcie się z tym albo zróbcie cokolwiek aby wyjść z cienia internetowej anonimowości. Zobaczycie jak sport, praca i determinacja uczy charakteru i zmienia światopogląd. Łatwo się komentuje z wypierdzianego fotelika w domu u mamusi. Tyle, że na końcu nastąpi refleksja o marnej egzystencji zwanej własnym życiem. Zatem kochani…róbcie swoje, miejcie w dupie nieudaczników. Niech ich „hejt” będzie Waszym paliwem do rakiety sukcesu. Z fartem i najlepszego dla tych, którzy mają marzenia „Być Kimś”
5
Ogólnie koń by się usmial ;D
0
@MatiFCB2000 A to trzeba pisać??
3
Marca: Mówiliśmy o grach wideo. Jesteś ty, potem Neymar...
Szaleństwo!
Griezmann: "Tak, byłoby to trudniejsze dla szefa i bardziej konkurencyjne w grupie. Jest świetnym piłkarzem. Znam go trochę i zobaczymy co się wydarzy."
Marca: Nie przejmujesz się jego [Leo] przyjęciem, czujesz się zrelaksowany tym tematem?
Griezmann: "Nie jestem trudną osobą. Lubię być wokół ludzi, cieszyć się ich towarzystwem i jestem pewien, że będziemy się dogadywać."
Marca: Jak na gracza, który lubi swobodę na boisku, to będzie wyzwanie?
Griezmann: "Tak, to będzie niesamowite grać u boku Messiego. Jestem podekscytowany zobaczyć jaki jest na co dzień i na treningach
3
Czytałeś całe lato, że szatnia nie chciałaby cię lub nie chcą żebyś przyszedł? Jak to odczuwałeś?
Griezmann: "Nie, nie. Powitanie było bardzo miłe. Poszedłem na obiad jednego dnia z Albą i takie rzeczy pomogły mi poczuć się dobrze i pewnie w grupie." Marca
Griezmann: "Barcelona buduje drużynę jak przez wpisywanie kodów w grze wideo: Suarez, Messi, Dembele, Frenkie de Jong... Mamy dobry zespół i to trener decyduje kto gra. Będziemy gotowi cieszyć się sobą i sprawić, że fani i my sami będziemy zawsze szczęśliwi."
Griezmann: "Gdy doszło do finalizacji transferu do Barcelony, zadzwoniłem do mojego ojca i zacząłem płakać ze szczęścia. Byłem z przyjaciółmi, żoną i dziećmi i był to wspaniały moment." Marca
0
@LuisSalvano mega to przykre;d
1
@olejtm Nie no właśnie 10 runda się zaczyna..
1
@Encore A to chyba że;D
1
xD , xD co daje te słowo xD że sporo osób jego używa? + 10 do czego?
1
@Chwytliwy trochę? To się z dziada na pradziada przenosi i niestety tego raczej już nigdy nie zmieni.
0
@Encore z taka szczęką niestety nie ma szans w średniej nie mówiąc już o pół ciężkiej.
0
Śmiejecie się dalej rodacy za dyche :)
2
@Commando Polak,rodak wystarczy;)
1
I po karierze....
5
Wysyłam każdemu użytkownikowi La Rambli pół litra whisky jak będzie podwójny nokaut... Miłego weekendu !!
82
https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1152607916249276417
4
FC Barcelona prowadzi zaawansowane negocjacje z Betisem w sprawie sprowadzenia Juniora Firpo do Katalonii. ARA
1
@Kcprlxx oczywiście że będziemy w dalszym ciągu Griezmann to chorągiewka dla mnie .
0
Mam nadzieje ze w tym sezonie Arthur będzie mial dużo więcej odwagi o jakoś kluczową piłkę.. cieszę się że go mamy !
8
Pomóżmy fance Blaugrany !!
https://zrzutka.pl/z76wzz
9
@Odesseiron aby tylko kontuzje daly spokój Dembele...