kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No i ostatnie już dziś z cyklu " kiedyś było inaczej " totalna klasyka... miałem miałem;)
https://zapodaj.net/54993834e468f.jpg.html
17
Kolejne z cyklu kiedyś było jakoś fajniej... kto się zajadal?;)
https://zapodaj.net/0d314af305194.jpg.html
0
@BarcaInfo aaa to fakt ;D pukawka wymiatala..
33
To były czasy.. kto pamięta?
https://zapodaj.net/387424401cc2d.jpg.html
7
Nie mam nerwów żeby oglądać Wołyń... bydło nie ludzie.
0
Barça negocjuje kredyt mniejszy niż €100m, aby zapłacić klauzulę za Griezmanna. Atlético nie ma zamiaru przyjmować płatności w ratach. ESPN
0
Będzie dziś OJO cy nie bedzie:)
11
https://mobile.twitter.com/BarcaTimes/status/1148955504909148160
3
Dziennikarz Ramón Salmurri: Barcelona wie, że PSG i Neymar mają problem, a kupno zawodnika byłoby wyświadczeniem im przysługi. To zmniejsza cenę operacji.
3
Griezmann w przyszłym tygodniu. Metody płatności Romero poda po 23 w radiu.
8
[Cadena SER-@santiovalle] | Ousmane Dembele believes that next season will be his year, He wants to succeed in FC Barcelona even though Neymar might arrive
Tłumaczyć chyba za wiele nie trzeba ;)
0
@Chwytliwy Ivan będzie grał jeszcze więcej;)
10
@BarcaInfo mbappe grzywka od linijki.
23
[UOL - brazylijskie źródło]: Neymar ostrzegł klub, że nie stawi na się na żaden z zaplanowanych treningów i nie chce dalej grać dla PSG.
3
Mamy świetnych podstawowych stoperow i dobrze zapowiadajacego się Todibo , De Ligt juz zdecydował kto wie może kiedyś przyjdzie , na dzień dzisiejszy dla mnie to już temat zamknięty.
2
Oficjalnie ! Mamed Khalidov wraca do klatki.
Kiedy przyjechałem tu pełen wiary i nadziei 15 lat temu obiecano mi jedynie edukacje. Znalazłem nowy dom, rodzinę i fanów, którzy doprowadzili mnie do tego miejsca w sporcie w, którym jestem. Jakiś czas temu próbowano pozbawić mnie dumy i godności, która jest dla mnie tak ważna, opierając argumenty na podstawie pomówień skompromitowanego byłego policjanta i oszusta zaślepionego chęcią zemsty o niejasnych korzeniach, który podstępnie wykorzystał moje zaufanie, a kiedy zostal podejrzany o liczne przestępstwa postanowił moim kosztem poprawic swoją sytuację. Ktoś niedawno powiedział mi, że Polska to kraj w ,którym prędzej czy później kopie się pomniki. Ja jednak nie straciłem ani kropli wiary, ani kawałka nadziei w to miejsce na ziemi, bo nie tworzą go granice ludzkich obyczajów, nie tworzą go też nieliczni krytykanci. To miejsce to wy. To dla was walczyłem przez lata. To dla was zostawiałem każdego dnia na sali wszystko co miałem - całego siebie. To dla was dziś postanawiam wrócić ! Ci którzy chcieli zamknąć Khalidowa mogą już odpocząć. Sam wejdę do klatki .... i mogę wam obiecać jedno: mocniejszy niż kiedykolwiek, wybudzony przez odgłosy broni we własnym domu, groźniejszy niż kiedykolwiek. Oczerniony i osądzony wrócę pewniejszy niż kiedykolwiek. Bo właśnie ta sytuacja pokazała mi ostatecznie, że niechętne jednostki zalewa fala lojalnych fanów wpierających mnie przez lata a za kilkoma pojedynczymi gwizdami stoją setki tysięcy tych, którzy wołali i wołają na trybunach moje imię. To wasze głosy niosły mnie ostatnie 15 lat. To dla was powrócę tam gdzie moje miejsce - do klatki ... klatki MMA
1
De Ligt powinien wziąć przykład z De Jonga.. Tak czy siak chłopak będzie zarabiał więcej niż cała La Rambla razem wzięta.. po co ta cała szopka, przecież chyba wie co czuje ,wie Dla którego klubu chce grać. Nie chce tego pajaca , dajmy szansę Todibo ewentualnie dajmy szansę La Masia.
1
Idealne do czerwonej kartki Messiego.
https://zapodaj.net/37005324e0145.jpg.html
0
@Xenoxi nie da się wlać 1 porcji która ma 13 litrów na 7-10 litrów wody Panowie. To jest bez sens totalny.
0
@Lamora nie możliwe bo to ma samo 13 litrów;D
0
Proporcja 1:7-10 kupiłem środek do prania tapicerki i mam odkurzacz pioracy gdzie wchodzi 5 litrów wody.. .. pytanie jaka to jest proporcja ile dolać tego preparatu na te 5 litrów wody ? Z góry dzięki;)
6
@Barcelismo najpierw trzeba udowodnić że taka umowa została zawarta;)
18
@Wilczeq Messi w czasach Pele i Maradony wciągnął by nosem ich obu.
1
@Phatro porownujac do tego co robil w Liverpoolu to zdecydowanie można powiedzieć że w 200% Coutinho się tu nie odnalazł.
1
Barcelona to wyzwanie dla każdego zawodnika... przykładem tego jest Coutinho który nie potrafi się odnaleźć w tym klubie do dnia dzisiejszego mam nadzieję ,że De Jong z miejsca będzie chociaż w stanie tak zaadaptować się jak Arthur... reszta przyjdzie sama.
2
@TKWM tylko pro evo.
1
@SeeleyBooth miejcie wy.... A będzie wam dane.
7
https://mobile.twitter.com/Kowal___30/status/1146669504916836353
0
@Jarema2000 nie pierdziel Ty nie wiesz ile to 2x2 ;)
0
@lilimessi10 spoko dzięki wszystkim ;)