kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bagsik88 chcecie mieć drugiego Coutinho to będziecie mieć;)
0
@MarioVeB! Brałem pod uwagę transfermarkt.
2
@Rewolucja123 to nie jest jego pozycja on tu się zmarnuje jak Coutinho.
2
@Gaucho Leo Messi 433
1
Griezmann lewe skrzydło i mamy drugiego Coutinho , jak sprawy się potoczą tak dalej to mamy 3 nie wypaly bo póki co Dembele kontuzjusz 130 mln , Coutinho 160 mln i Griezmann 120 mln łącznie 410 mln. Jest ryzyko jest zabawa.
2
@Gaucho Na jakieś pozycji ma grać Griezmann gdzie byś go postawił?? Lewe skrzydlo to tak jakby mu odciąć jedną noge. 70 % możliwości Griezmanna. Taktyki na bank nie zmienimy A więc będzie taki sam problem z Griezmannem jak z Coutinho
2
@IAmBackCules weź powiedz mojemu kotu żeby tak ze mną łazil;)
1
@Avada Kedavra dojdzie , dom , rodzina , dziecko , kredyt ( Nie życzę) to zobaczysz czy tak pięknie jest.
0
@Pawlak1992 też tak mam nie jesteś sam ;)
0
@Ares! Widocznie nie wiedzą co to magia MSN i ich przyjaźń, wspólna radość.
3
@kulek22 również polecam Bank PKO
1
@Chwytliwy głowa do góry będzie gitara ;D
0
@qbsonFCBarca u Neymara nic nie ma.
0
@Chwytliwy prócz tego że Benzema na insta wstawił fotkę z Neymarem to w sumie nic.
6
@Colon Tokio - dom z papieru
0
Mazowsze burzaaaaa;D
4
Sky Italia podaje że Barcelona musi zapłacić teraz Rabiotowi bo podpisała z nim jakoś przedwczesna umowę;D
https://mobile.twitter.com/BarcaTimes/status/1141794305134276608
0
@Aerox no mówię jakas intencja w tym była, albo specjalnie żeby zamieszania narobić.
0
Gerard mówi że to jakieś stare zdjęcie Ale w sumie co to za różnica czy stare czy nowe, jakieś intencje Benzema miał. LA ZABAWA ogólnie;)
https://mobile.twitter.com/gerardromero/status/1141796788975935489
1
Co ten lingard
https://mobile.twitter.com/MrTomMcDermott/status/1141445468225986562
1
@Lola120 jurny jurny;D
1
@norbi77 mimo wszystko zobaczę hehehe ;D
3
Zacząłem serial The 100 polecam fajnie się ogląda..
0
@Barca1922 Benzema dodał zdjęcie na Instagramie z Neymarem I podpisał Crack ;)
0
Na notatniku " o kurde to się dzieje naprawdę Benzema nie bez powodu wrzucił zdjęcie z Neymarem I podpisał Crack "
3
@TKWM ten ?
https://zapodaj.net/3372f663745c7.jpg.html
0
To Benzema dodał na instagramie zdjęcie z Neymarem grubo;D
0
Oo masz Mbappe sobie Fc Barcelonką w Fife pocina;D
7
@Bykunn zacznijmy patrzeć inaczej;) jak ma ktoś grać lepiej jak on gra cały czas ?;)
0
@Bamek94 co wczoraj piłeś?