1

@Bagsik88 chcecie mieć drugiego Coutinho to będziecie mieć;)

0

@MarioVeB! Brałem pod uwagę transfermarkt.

2

@Rewolucja123 to nie jest jego pozycja on tu się zmarnuje jak Coutinho.

2

@Gaucho Leo Messi 433

1

Griezmann lewe skrzydło i mamy drugiego Coutinho , jak sprawy się potoczą tak dalej to mamy 3 nie wypaly bo póki co Dembele kontuzjusz 130 mln , Coutinho 160 mln i Griezmann 120 mln łącznie 410 mln. Jest ryzyko jest zabawa.

2

@Gaucho Na jakieś pozycji ma grać Griezmann gdzie byś go postawił?? Lewe skrzydlo to tak jakby mu odciąć jedną noge. 70 % możliwości Griezmanna. Taktyki na bank nie zmienimy A więc będzie taki sam problem z Griezmannem jak z Coutinho

2

@IAmBackCules weź powiedz mojemu kotu żeby tak ze mną łazil;)

1

@Avada Kedavra dojdzie , dom , rodzina , dziecko , kredyt ( Nie życzę) to zobaczysz czy tak pięknie jest.

0

@Pawlak1992 też tak mam nie jesteś sam ;)

0

@Ares! Widocznie nie wiedzą co to magia MSN i ich przyjaźń, wspólna radość.

3

@kulek22 również polecam Bank PKO

1

@Chwytliwy głowa do góry będzie gitara ;D

0

@qbsonFCBarca u Neymara nic nie ma.

0

@Chwytliwy prócz tego że Benzema na insta wstawił fotkę z Neymarem to w sumie nic.

6

@Colon Tokio - dom z papieru

0

Mazowsze burzaaaaa;D

4

Sky Italia podaje że Barcelona musi zapłacić teraz Rabiotowi bo podpisała z nim jakoś przedwczesna umowę;D

https://mobile.twitter.com/BarcaTimes/status/1141794305134276608

0

@Aerox no mówię jakas intencja w tym była, albo specjalnie żeby zamieszania narobić.

0

Gerard mówi że to jakieś stare zdjęcie Ale w sumie co to za różnica czy stare czy nowe, jakieś intencje Benzema miał. LA ZABAWA ogólnie;)

https://mobile.twitter.com/gerardromero/status/1141796788975935489


1

@Lola120 jurny jurny;D

1

@norbi77 mimo wszystko zobaczę hehehe ;D

3

Zacząłem serial The 100 polecam fajnie się ogląda..

0

@Barca1922 Benzema dodał zdjęcie na Instagramie z Neymarem I podpisał Crack ;)

0

Na notatniku " o kurde to się dzieje naprawdę Benzema nie bez powodu wrzucił zdjęcie z Neymarem I podpisał Crack "

3

0

To Benzema dodał na instagramie zdjęcie z Neymarem grubo;D

0

Oo masz Mbappe sobie Fc Barcelonką w Fife pocina;D

7

@Bykunn zacznijmy patrzeć inaczej;) jak ma ktoś grać lepiej jak on gra cały czas ?;)

0

@Bamek94 co wczoraj piłeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?