kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
39
" Zadziwiające ,jak wielu ludzi wstydzi się swojego ciała, a jak niewielu swojego umysłu." Andrzej Saramonowicz
4
Piekielny upał... No cóż 29 czerwca startuje w ultramaratonie w Beskidzie Sądeckim na 65 km , zostało kilka dni i mam nadzieję że się chociaż troszkę ochlodzi.
5
Oficjalnie jutro @Jericho udar , idź kosic trawę.
5
@codemat i o uzupełnianiu płynów;)
1
Z tym De Ligtem to bym jeszcze nie sugerowal się tym całym Oriol Domenech. Księgowość nie pozwola nam przeprowadzić żadnego większego transferu po wyżej 70 mln do 1 lipca.. my musimy aktualnie sprzedawać a nie kupować. Dlaczego tak długo De Ligt czeka na ogłoszenie decyzji ?on już dawno ja zna i to jest Blaugrana. Według mnie czeka na Barcelonę i po 1 lipca się to wyjaśni. Oriol Domenech raz na jakis czas puści info dostanie 10k subskrypcji zarobi mamone A my wierzymy w niego jak w świętego grala. Dla mnie na tym ten biznes polega , magia twitterow i innych duperelow.
0
1 lipca kupujemy Griezmanna A transfer Neymara zanika. Może stać nas kupić ich obu, ale z wypłacanie ich gigantycznych pensji to już będzie problem. Pierwszy tydzień okienka i będzie dementowanie transferu Neymara.
3
@Karakanis dla mnie zdecydowanie Gothic , gra która zostanie w mojej pamięci do końca życia.
0
@wachaFCB też jestem za tym. Nadzieja umiera ostatnia;)
1
@wachaFCB jaki dla Ciebie jest happy end z saga Neymara ?
0
Krzysiek Ronaldo zamotal transfer ;)
1
Patrzę że powrót Neymara to już chyba nie tylko zwykła plotka ;) grubooo
0
@Witekk10 a co ma chłopak płakać ? Bez przesady trochę;)
45
Tylko Neyma, Neyma , De Lajt, De Lajt, ale coś słabo doceniamy zarząd za De Jonga.. La Ramblo kupiliśmy aktualnie według mnie najlepszego pomocnika na świecie.
0
@qruczek może i nie będzie to nie znaczy by trzymać Valverde i wbijać ludziom w mózg że to super trener.. mordo może Guardiola nie przyjdzie Ale niech przyjdzie ktoś o podobnym stylu.
1
Komentarz usunięty
34
Guardiola już dawno by Puiga do drużyny wprowadził to jest właśnie ta kolosalna różnica klas między Valverde A Guardiola.
1
@Ratamahatta Semedo i Roberto wyżej dupy nie podskoczą.
0
@Tomek_TF Ceballos wciąga Carlesa nosem.
1
Wielkie brawa dla drużyny Michniewicza jak i samego trenera! Jesteście wielcy !
0
Brawo Polska! Dla mnie jesteście wielcy ! Będzie przyszłośc !!
3
Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach;)
0
@Keriox otóż to po co mamy wydawać kasę na transfer i sporą pensję jak u nas obrona ma się dobrze. Nie pierwszy nie ostatni taki talent jak De ligt się zdarza.
0
Przyjdzie Griezmann i jakis lewy obrońca i to wszystko, Bartłomiej powie że mamy spektakularną kadrę;)
0
@Danny Gaucho I na koniec Niemca w hełm.
0
Przeczucie jest takie że De Ligt wybrał dla siebie najlepszą opcję. Eureka
1
@SeeleyBooth czego to te matki i ojcowie nie wymyślą żeby wcisnąć te wstrętne lekarstwa dzieciom ;S
2
Kończyć ten cyrk
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1142186186745753600
0
@ksobi Co nie zmienia faktu że do młodzieży świat należy i w takich też trzeba inwestować;)
0
@mesi8191 chiesa, sancho
3
MSN liczby tego magicznego trio to szaleństwo.
https://zapodaj.net/b0f2e88b430d7.jpg.html