39

" Zadziwiające ,jak wielu ludzi wstydzi się swojego ciała, a jak niewielu swojego umysłu." Andrzej Saramonowicz

4

Piekielny upał... No cóż 29 czerwca startuje w ultramaratonie w Beskidzie Sądeckim na 65 km , zostało kilka dni i mam nadzieję że się chociaż troszkę ochlodzi.

5

Oficjalnie jutro @Jericho udar , idź kosic trawę.

5

@codemat i o uzupełnianiu płynów;)

1

Z tym De Ligtem to bym jeszcze nie sugerowal się tym całym Oriol Domenech. Księgowość nie pozwola nam przeprowadzić żadnego większego transferu po wyżej 70 mln do 1 lipca.. my musimy aktualnie sprzedawać a nie kupować. Dlaczego tak długo De Ligt czeka na ogłoszenie decyzji ?on już dawno ja zna i to jest Blaugrana. Według mnie czeka na Barcelonę i po 1 lipca się to wyjaśni. Oriol Domenech raz na jakis czas puści info dostanie 10k subskrypcji zarobi mamone A my wierzymy w niego jak w świętego grala. Dla mnie na tym ten biznes polega , magia twitterow i innych duperelow.

0

1 lipca kupujemy Griezmanna A transfer Neymara zanika. Może stać nas kupić ich obu, ale z wypłacanie ich gigantycznych pensji to już będzie problem. Pierwszy tydzień okienka i będzie dementowanie transferu Neymara.

3

@Karakanis dla mnie zdecydowanie Gothic , gra która zostanie w mojej pamięci do końca życia.

0

@wachaFCB też jestem za tym. Nadzieja umiera ostatnia;)

1

@wachaFCB jaki dla Ciebie jest happy end z saga Neymara ?

0

Krzysiek Ronaldo zamotal transfer ;)

1

Patrzę że powrót Neymara to już chyba nie tylko zwykła plotka ;) grubooo

0

@Witekk10 a co ma chłopak płakać ? Bez przesady trochę;)

45

Tylko Neyma, Neyma , De Lajt, De Lajt, ale coś słabo doceniamy zarząd za De Jonga.. La Ramblo kupiliśmy aktualnie według mnie najlepszego pomocnika na świecie.

0

@qruczek może i nie będzie to nie znaczy by trzymać Valverde i wbijać ludziom w mózg że to super trener.. mordo może Guardiola nie przyjdzie Ale niech przyjdzie ktoś o podobnym stylu.

1

Komentarz usunięty

34

Guardiola już dawno by Puiga do drużyny wprowadził to jest właśnie ta kolosalna różnica klas między Valverde A Guardiola.

1

@Ratamahatta Semedo i Roberto wyżej dupy nie podskoczą.

0

@Tomek_TF Ceballos wciąga Carlesa nosem.

1

Wielkie brawa dla drużyny Michniewicza jak i samego trenera! Jesteście wielcy !

0

Brawo Polska! Dla mnie jesteście wielcy ! Będzie przyszłośc !!

3

Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach;)

0

@Keriox otóż to po co mamy wydawać kasę na transfer i sporą pensję jak u nas obrona ma się dobrze. Nie pierwszy nie ostatni taki talent jak De ligt się zdarza.

0

Przyjdzie Griezmann i jakis lewy obrońca i to wszystko, Bartłomiej powie że mamy spektakularną kadrę;)

0

@Danny Gaucho I na koniec Niemca w hełm.

0

Przeczucie jest takie że De Ligt wybrał dla siebie najlepszą opcję. Eureka

1

@SeeleyBooth czego to te matki i ojcowie nie wymyślą żeby wcisnąć te wstrętne lekarstwa dzieciom ;S

2

0

@ksobi Co nie zmienia faktu że do młodzieży świat należy i w takich też trzeba inwestować;)

0

@mesi8191 chiesa, sancho

3

MSN liczby tego magicznego trio to szaleństwo.

https://zapodaj.net/b0f2e88b430d7.jpg.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?