1

@BarcaInfo real już to na bank nie kupi.. jedyną drużyna która może tego chcieć to my.

0

Ceballos imponuje .. chłopak jest niesamowity.. daj Ci Boże Carles Alena żebyś tak grał jak ten chłopak.

0

Bonifacy z 4 we Wloszech;L

0

Mmmm ale Carles Alena dziś imponuje...

2

@Chwytliwy weź sobie wyobraź jak Coutinho schodzi do prawej i odpala bombę;D taki był właśnie gol ;D

1

@Avada Kedavra no swiat się śmieje nie ma co gadać.

0

Gratulacje ! Ale to różnie bywa syn może być za Realem hehehe ;D

0

Żurkowski ma zapędy na zawodnika klasy światowej.

6

Arturo Vidal ma bardzo dobrą ofertę z Chin.
@SoccerLink_

0

@Sznejk Valverde = 433 z De Jong Busi i Rakitic , Griezmann , Suarez i Messi. Wszycho w temacie.

0

Valverde został , chciał nie chciał trzeba się przyzwyczaić że Once de Gala środka pola Fc Barcelony to będzie De Jong , Busquets , Rakitic .... nie wierzę że będzie inaczej.. No chyba że w meczach o mniejszej randze.

0

Jak Paweł Pogba do Realu to według mnie jakieś 80 % De Ligt w United... ten Grubasek Mino Raiola musi mieć kogoś w United... Raiola musi kimś Woodwarda udobruchac to wieczny lizus United.

1

Jaki serial obejrzeć po Czarnobylu żeby nie być wkurzonym później?? Da mi coś tyle emocji;D pozdrawiam milej niedzieli !

2

@szymon6847 mówisz każdy chce mieć swojego Hazarda ;D

0

@LuisSalvano otwór jest tylko bardzo często producenci nie pokazują tego na zdjęciach A druga sprawa zrobienie tego otworu to 3 minuty dla zwykłego laika nie znającego tematu.

0

@SeeleyBooth po co izolować od społeczeństwa i płacić za ich utrzymanie w tych ośrodkach dla tych zwyrodnialcow jak można posadzić na elektryczne krzesło, bądz dac jeden zastrzyk.

1

0

@ViscaBarca123 poczekajmy do końca.. myślę że ostatecznie będzie u nas.

1

Niesamowite jest to jak ludzie mogą się jarac życiem 19letniego chłopaka w tym wypadku chodzi o De Ligta;)

2

A to da radę się rozwijać w lidze francuskiej ??

3

Mam polubioną Sylwie Szostak tą fitnesske na Facebooku.. właśnie mi napisali uznano Cię za jednego z cenionych komentatorów strony Sylwia Szostak , co najlepsze ... cholera ja nie dałem nawet jednego komentarza ;D

223

"Beze mnie, Barcelona byłaby tym samym klubem. Ja bez Barcelony byłbym nikim..." - Lionel Messi

Klasa ;)

0

@wachaFCB Bartomeu w samolot i zalatwi sprawę;)

3

Cała noc z włączonym wiatrakiem skierowanym na mnie, inaczej nie szło spać.. masakra jakas.

0

@MESSIah16 De ligt?

0

@Mr8lack z rana cała La Rambla rozwolnienie miała.

0

De Jong, Griezmann , De ligt, Firpo... okienko mega udane przynajmniej na papierze.

0

Rozwaliles mnie na potęgę, fenomenalny Militao, genialny Jovic i może Bóg Rasiak.

9

@Ratamahatta mordo nie rozplacz się. Typowy Polak.

18

Przypomniały mi się DSJ ski jump i to uczucie kiedy lecisz na rekord i kończy ci się blat od myszy ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?