kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo real już to na bank nie kupi.. jedyną drużyna która może tego chcieć to my.
0
Ceballos imponuje .. chłopak jest niesamowity.. daj Ci Boże Carles Alena żebyś tak grał jak ten chłopak.
0
Bonifacy z 4 we Wloszech;L
0
Mmmm ale Carles Alena dziś imponuje...
2
@Chwytliwy weź sobie wyobraź jak Coutinho schodzi do prawej i odpala bombę;D taki był właśnie gol ;D
1
@Avada Kedavra no swiat się śmieje nie ma co gadać.
0
Gratulacje ! Ale to różnie bywa syn może być za Realem hehehe ;D
0
Żurkowski ma zapędy na zawodnika klasy światowej.
6
Arturo Vidal ma bardzo dobrą ofertę z Chin.
@SoccerLink_
0
@Sznejk Valverde = 433 z De Jong Busi i Rakitic , Griezmann , Suarez i Messi. Wszycho w temacie.
0
Valverde został , chciał nie chciał trzeba się przyzwyczaić że Once de Gala środka pola Fc Barcelony to będzie De Jong , Busquets , Rakitic .... nie wierzę że będzie inaczej.. No chyba że w meczach o mniejszej randze.
0
Jak Paweł Pogba do Realu to według mnie jakieś 80 % De Ligt w United... ten Grubasek Mino Raiola musi mieć kogoś w United... Raiola musi kimś Woodwarda udobruchac to wieczny lizus United.
1
Jaki serial obejrzeć po Czarnobylu żeby nie być wkurzonym później?? Da mi coś tyle emocji;D pozdrawiam milej niedzieli !
2
@szymon6847 mówisz każdy chce mieć swojego Hazarda ;D
0
@LuisSalvano otwór jest tylko bardzo często producenci nie pokazują tego na zdjęciach A druga sprawa zrobienie tego otworu to 3 minuty dla zwykłego laika nie znającego tematu.
0
@SeeleyBooth po co izolować od społeczeństwa i płacić za ich utrzymanie w tych ośrodkach dla tych zwyrodnialcow jak można posadzić na elektryczne krzesło, bądz dac jeden zastrzyk.
1
Typowy mecz U12.
https://zapodaj.net/d498302ff7791.jpg.html
0
@ViscaBarca123 poczekajmy do końca.. myślę że ostatecznie będzie u nas.
1
Niesamowite jest to jak ludzie mogą się jarac życiem 19letniego chłopaka w tym wypadku chodzi o De Ligta;)
2
A to da radę się rozwijać w lidze francuskiej ??
3
Mam polubioną Sylwie Szostak tą fitnesske na Facebooku.. właśnie mi napisali uznano Cię za jednego z cenionych komentatorów strony Sylwia Szostak , co najlepsze ... cholera ja nie dałem nawet jednego komentarza ;D
223
"Beze mnie, Barcelona byłaby tym samym klubem. Ja bez Barcelony byłbym nikim..." - Lionel Messi
Klasa ;)
0
@wachaFCB Bartomeu w samolot i zalatwi sprawę;)
3
Cała noc z włączonym wiatrakiem skierowanym na mnie, inaczej nie szło spać.. masakra jakas.
0
@MESSIah16 De ligt?
0
@Mr8lack z rana cała La Rambla rozwolnienie miała.
0
De Jong, Griezmann , De ligt, Firpo... okienko mega udane przynajmniej na papierze.
0
Rozwaliles mnie na potęgę, fenomenalny Militao, genialny Jovic i może Bóg Rasiak.
9
@Ratamahatta mordo nie rozplacz się. Typowy Polak.
18
Przypomniały mi się DSJ ski jump i to uczucie kiedy lecisz na rekord i kończy ci się blat od myszy ...