kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kubox jesteś szalonnaaaa!
0
@SeeleyBooth presja jest straszna dlatego nie trudno o błędy... tak być nie może.
4
Chciałbym aby decyzja co do wyboru trenera była mega dobrze przemyślana i żeby nie był to wybór pod presją całej tej hu.... atmosfery. Głównie chodzi mi o Messiego .. mianowicie chłopak aktualnie powinien mieć przynajmniej 2 ligi mistrzów więcej i 2 złote piłki więcej , ale śmiem twierdzić, że znalazł się w nie odpowiednim miejscu ,czasie i napewno z źle dobraną kadrą oraz złym zarządem. Jeżeli ktoś jeszcze ma wątpliwości że Messi to zły kapitan to powinien przemyśleć to co mówi, 76 % goli strzelonych w tym sezonie przez samego Messiego tylko pokazuje co dla Messiego znaczy BARCELONA.
0
@messi564 nie ma czasu na testowanie, Messi wiecznie grał nie będzie.
3
Czarnobyl niesamowity jest ten serial.. Ale to się działo naprawde, podejrzewam że skutki tej tragedii do dnia dzisiejszego nosi wiele ludzi.
2
@SeeleyBooth identycznie jest z samochodami wszystkie bezwypadkowe;D
0
@Katalonbar aby tylko Tupolevem nie latali.
30
Kwestia trenera powinna się rozwiązać moim zdaniem pomiędzy Roberto Martinezem , Koemanem i Erikiem ten Hagiem.
10
Jeszcze jego brakowało;D
https://mobile.twitter.com/BarcaTimes/status/1133025397896040448
1
1-3-5-2 takie ustawienie preferuje Robercik Martinez w Belgii.
0
@daniel32778 baaaa nie tylko osiwial Guardiola Ale do tego jeszcze wypierdziało mu resztę włosów.
7
@SeeleyBooth dobrze prowadził Everton , dobrze prowadził Belgię ogólnie dla mnie gość jest lepszym trenerem od Koemana.
17
Coś tam ptaszki cwierkaja o Roberto Martinezie tlumaczcie sobie jadę autem ;D
https://mobile.twitter.com/BarcaTimes/status/1133016834310066182
8
Holender w Barcelonie ,Barcelona na tronie , De Jong , De Ligt, Koeman to by wychodziło mi na tryplet ;D
0
Dla mnie Valverde to za przeproszeniem miękka faja... Brak dyscypliny i twardej ręki , trzeba trenera z ogromnymi gratami w kroku taki był jeden w poniższym filmiku i kogoś o podobnej charyzmie trzeba szukać.
1
@Messibestplayerintheworld Niech już się kończy ten kabaret ;)
25
[Manchester Evening News] | Mino Raiola używał tylko Manchesteru United, aby uzyskać lepszą ofertę od FC Barcelony dla swojego klienta, Matthijsa De Ligta
2
@klopx poniekąd podpisuje się pod twoim postem.
1
Powrót Grimaldo do konkurencji dla Jordiego Alby to by była fajna sprawa. Mało realna Ale.....
0
Sztania Barcelony obwinia Pepa Segurę za słaby sezon. Relacje pomiędzy nimi są tak złe, że ledwo się ze sobą komunikują. Sport
Alez brednie
0
@BarcaInfo my jako klub powinniśmy pokazać miejsce w szeregu bez względu na to jak bardzo wartościowy zawodnik ma do nas przyjść. Niech sobie gra z nami.
0
@Sabrina_spellman Państwo do nikogo nie musi dopłacać, to my musimy dopłacać państwu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Według źródeł Téléfoot, Neymar nie myśli o opuszczaniu Paryża po sezonie.
0
https://mobile.twitter.com/Kowal___30/status/1132656146047754240
0
@ViscaBarca123 marzy mi się Dembele bez kontuzji ;)
0
@Chwytliwy za dzieciaka byłem mocno zafascynowany wrestlingiem, mój ulubieniec to Rey Mysterio w tej masce ;D gość był fenomenalny ..
0
@Chwytliwy co to za federacja czego to się tyczy ;)
1
@maciekofcb weź tam przy okazji Valverde za ten kulfon wytargaj jak możesz;)
145
"Valverde jest jak orkiestra na Titanicu. Zbliża się tragedia, a on swoje gra dalej"
Święta prawda;)