kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niemal każdą ich pozycja rozbijala nasz zespół na mikroskopijne części;(
1
Roberto na pozycji Busquets? Wydaje się że to De Jong będzie rywalizowal z Busim.
0
Lewonozny na lewej stronie ?;)
0
Ciekawe jak trener pogodzi w formie Suareza i w formie Griezmanna.. który na ławie wyląduje , bo jak ich zmieścić razem ?
0
Hazard praktycznie w Realu;)
https://mobile.twitter.com/kuba_karpinski/status/1127687937137750016
0
Nie uwierzę póki nie zobaczę pucharu;D
9
Żeby każdy z naszych zawodników zostawił tyle serca ile zostawił Vidal w meczu z Liverpoolem to finał gwarantowany. Kiedy ja się z tym pogodze że nie gramy w finale.
49
Ty się pytasz co straciliśmy? 2x pod rząd taki wstyd A Ty jeszcze głupie pytania zadajesz chłopie.
0
Messi król strzelców ligi mistrzów , 3 razy bodajże najlepszy zawodnik poszczególnych kolejek ligi mistrzów, król strzelców ligi hiszpańskiej, złoty but raczej na bank , kluczowy w każdej fazie ligi mistrzów + pół finał z Liverpoolem pierwszy mecz. Chyba już wystarczy tak mi się wydaje
0
Coutinho 10 dni pauzy.. kuzwa A mam wrażenie jakby cały ten sezon pauzował.
4
Nie dokuczaj mu bo jeszcze na księdza pójdzie.
2
Podsumował sezon.
5
Ale Wijnaldum się zabawil z nami , bez mydełka.
https://www.instagram.com/p/BxUrWq8F99T/?igshid=7078erryotfk
3
Nikt już chyba nie chce hatricka od Valverde.
7
Philippe Coutinho doznał kontuzji mięśnia dwugłowego w lewym udzie i będzie mu trudno dojść do zdrowia przed finałem Pucharu Króla 25 maja. [AS]
34
Idź ty Gargamelu jeden....
84
Nie da się wybaczyć Valverde że 2 lata pod rząd zrobił kupe jeden metr przed kiblem... no cholera nie da się.
0
Mam na nich sposób kastracja.
3
Logiczna sprawa Ksiądz powinien mieć żonę , dzieci tak jak w Stanach. Natury nie oszukasz nie da się żyć bez sexu... no na bank się da , ale to raczej bardzo niski % populacji.
0
XD fajnie zaczynasz zdanie xd xd
0
Az do skutku.
0
Różnica między zarządem Realu a Barcelony jest taka że my wspieramy trenera który 2 lata pod rząd ośmiesza nas w lidze mistrzów... Nie trzeba chyba dalej pisać co by zrobił Perez z takim delikwentem jak Valdek Vladziu Vladymir Valverde.
1
3 LM z rzędu Realu Ale ich kibice mają fajnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Niech idzie do City może w końcu staniemy się drużyna bo ile można ciągnąć wózek.
1
Potwierdzam ból dupy poziom hard.
3
Mowa jest o 3 LM pod rząd to jest praktycznie nieosiągalne.
4
Daj Boże nam wygrać chociaż jedną ligę mistrzów w takich okolicznościach jak Real. Przestań bredzić.
1
Jak najbardziej dlaczego niby nie odpowiednie?
5
Nie ważne jakim stylem Real zdobył te 3 LM z rzędu w każdym razie takie osiągnięcie to jest jakiś kosmos. My nie potrafimy wykorzystać przewagi 3 bramek i dostajemy baty 4.0 w fatalnym stylu.. LM to nie nasze rozgrywki, Europa to Real.