0

Niemal każdą ich pozycja rozbijala nasz zespół na mikroskopijne części;(

1

Roberto na pozycji Busquets? Wydaje się że to De Jong będzie rywalizowal z Busim.

0

Lewonozny na lewej stronie ?;)

0

Ciekawe jak trener pogodzi w formie Suareza i w formie Griezmanna.. który na ławie wyląduje , bo jak ich zmieścić razem ?

0

0

Nie uwierzę póki nie zobaczę pucharu;D

9

Żeby każdy z naszych zawodników zostawił tyle serca ile zostawił Vidal w meczu z Liverpoolem to finał gwarantowany. Kiedy ja się z tym pogodze że nie gramy w finale.

49

Ty się pytasz co straciliśmy? 2x pod rząd taki wstyd A Ty jeszcze głupie pytania zadajesz chłopie.

0

Messi król strzelców ligi mistrzów , 3 razy bodajże najlepszy zawodnik poszczególnych kolejek ligi mistrzów, król strzelców ligi hiszpańskiej, złoty but raczej na bank , kluczowy w każdej fazie ligi mistrzów + pół finał z Liverpoolem pierwszy mecz. Chyba już wystarczy tak mi się wydaje

0

Coutinho 10 dni pauzy.. kuzwa A mam wrażenie jakby cały ten sezon pauzował.

4

Nie dokuczaj mu bo jeszcze na księdza pójdzie.

2

Podsumował sezon.

5

Ale Wijnaldum się zabawil z nami , bez mydełka.

https://www.instagram.com/p/BxUrWq8F99T/?igshid=7078erryotfk

3

Nikt już chyba nie chce hatricka od Valverde.

7

Philippe Coutinho doznał kontuzji mięśnia dwugłowego w lewym udzie i będzie mu trudno dojść do zdrowia przed finałem Pucharu Króla 25 maja. [AS]

34

Idź ty Gargamelu jeden....

84

Nie da się wybaczyć Valverde że 2 lata pod rząd zrobił kupe jeden metr przed kiblem... no cholera nie da się.

0

Mam na nich sposób kastracja.

3

Logiczna sprawa Ksiądz powinien mieć żonę , dzieci tak jak w Stanach. Natury nie oszukasz nie da się żyć bez sexu... no na bank się da , ale to raczej bardzo niski % populacji.

0

XD fajnie zaczynasz zdanie xd xd

0

Az do skutku.

0

Różnica między zarządem Realu a Barcelony jest taka że my wspieramy trenera który 2 lata pod rząd ośmiesza nas w lidze mistrzów... Nie trzeba chyba dalej pisać co by zrobił Perez z takim delikwentem jak Valdek Vladziu Vladymir Valverde.

1

3 LM z rzędu Realu Ale ich kibice mają fajnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Niech idzie do City może w końcu staniemy się drużyna bo ile można ciągnąć wózek.

1

Potwierdzam ból dupy poziom hard.

3

Mowa jest o 3 LM pod rząd to jest praktycznie nieosiągalne.

4

Daj Boże nam wygrać chociaż jedną ligę mistrzów w takich okolicznościach jak Real. Przestań bredzić.

1

Jak najbardziej dlaczego niby nie odpowiednie?

5

Nie ważne jakim stylem Real zdobył te 3 LM z rzędu w każdym razie takie osiągnięcie to jest jakiś kosmos. My nie potrafimy wykorzystać przewagi 3 bramek i dostajemy baty 4.0 w fatalnym stylu.. LM to nie nasze rozgrywki, Europa to Real.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?