0

Chcieliśmy wygrać ligę mistrzów bez rozgrywającego w środku pola, nie da się tak.

1

Mecz nie godny pół finału że względu na to za Barcelona na Anfield poprostu się obsrala.

0

Mierze sobie puls na Samsungu 108 ud na minutę.. na 60-75 To norma.

0

Mecz godny półfinału.

0

Co za atmosfera szok....

2

Palce u rąk szybciej u Ciebie pracują niż głowa bez obrazy;D

1

Oooo ironiooo....

0

Trzeba było Messiego na ławkę posadzić, dac trochę odpocząć na finał.

0

Nawet jakby mieli mistrza Anglii to by walczyli , apetyt rośnie w miarę jedzenia.

1

Dzięki nie oglądam zupełnie PL wydawało mi się że będą mieli po tyle samo punktów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak City zremisuje to kto ma lepszy bilans ? Nie oglądam PL.

3

A więc pomagajmy ! Warto to robić bo każdy z nas może kiedyś tej pomocy potrzebować! Jak to mówią dobro wraca !

[Zobacz link: https://pomagam.pl/mynih1jv]

2

Wpłacone! Dużo zdrowia ... sam go nie mam ale może komuś pomogę chociaż. Życie jest kruche.

0

Nie lubię takiej pewności siebie.. kiedyś może Cię zgubić bądź ostrożny;)

0

Arkadiusz Kraska praktycznie po 20 latach więzienia gdzie siedział za darmo wyszedł właśnie na wolność.. łatwo komuś życie zepsuć.

6

Iker Casillas :

"Przeżyłem coś, co może zdarzyć się każdemu i w każdym momencie. Na szczęście nic mi nie jest. Dziękuję wszystkim, którzy mi pomogli i przejmowali się moim stanem zdrowia. To było bardzo miłe. Dziękuję osobom, które zrobiły wszystko, by skutki zawału nie były tak poważne. Sztab medyczny Porto zareagował natychmiastowo. Równie świetną opieką zostałem otoczony w szpitalu. Dziękuję za tysiące wiadomości z wyrazami wsparcia. Czuję się już lepiej, choć czeka mnie kilka tygodni lub miesięcy odpoczynku. Na razie nie wiem, jak potoczy się przyszłość. Najważniejsze jednak, że tutaj jestem i mogę wam powiedzieć, iż jest już dobrze. Bardzo dziękuję."

0

Być może he w każdym razem widziałem po raz pierwszy.

1

Autor zapewne wiele wspólnego z Kościołem nie ma ;)

0

Też mi się tak wydaje ogólnie;D

14

CUD w Toruniu !!! Czego to ludzie nie wymyślą....

https://zapodaj.net/64b94d260e00f.jpg.html

0

Podaj mi ;)

0

Nie trzeba strzelić bo mamy 3 bramkową przewagę, ale jak się coś nadarzy to czemu by nie ;)

1

To będzie na plus;)

1

Zwracam honor mordeczko ;)

3

A to kontuzje się dzielą na te ligowe i na te Champions League ?? O to fajnie Dembele zagra ;)

2

Matura to bzdura też to powiesz po jakimś czasie.

2

Maratonów nie biegam ale jakieś 25 km tygodniowo robie ;D

0

I jak dostałeś w dziurę czy wygrałeś?

3

Dembélé na pewno nie zagra w meczu z Liverpoolem. beIN

To wiemy tylko co dalej ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?