kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dembele da radę spokojnie na Anfield , Kołtun nie wytrzyma psychicznie.
2
Na Anfield Dembele Semedo i Arhur w podstawie.
0
Dembele ma dopiero 21 lat.. niech odpali nawet w wieku 25 lat A będę zadowolony.
1
Też tego nie rozumiem gra Suareza na Anfield
To tylko epizod..
6
Krzysiiu Perchał powiada że ostatni raz miał takiego doła po dostaniiu kosza od dupeczki z czasów liceum. No i prawidłowo mordeczko psy szczekają karawana jedzie dalej. VEB!
16
Zamiast się cieszyć z 3.0 to narzekają na Dembele... ludzie jeszcze parę godzin temu nikt w taki wynik by nie uwierzył.
11
Zaczyna się jechanie po Dembele... pajacy tu pełno.
2
Nie wyszło ci to ;D
0
Jak grał wczoraj De Jong ? Nie miałem okazji obejrzec meczu.
1
Od kiedy to La Rambla mówi że trenera mamy super haha.
0
Jesteś pewny tego co napisałeś?
0
50 Na 50 co tu więcej mówić.
0
Czekamy z niecierpliwością!
0
Ktoś poleci jakis nowy ciekawy film ?
0
105 , 115 ,130 są na pompowtryskiwaczach czyli koszta rosną trzeba uważać na paliwo, 90 , 110 zwykła pompa wtryskowa czyli przepali słabej jakości paliwo oraz opal.
1
110 , 90 lepsze niż 105 że względu na to że nie mają pompowtryskiwaczy tylko zwykłą pompę także można lać i olej opałowy ;)
0
Hmm bez problemu b5 kupi za 7 tyś.. tego jest jak mrówek.
2
Golf 4 1.9 tdi, audi a4 1.9 tdi , 1.8 turbo benzyna... peugeot 206 1.4 benzyna jest trochę tego , BMW e46 2.0d może w tej cenie ogarnie już z 98 roku.
0
https://www.fcbarca.com/89003-transmisja-ze-swietowania-mistrzostwa-przez-fc-barcelone.html
0
Nawet 3.0 z Liverpoolem na Camp Nou nie jest bezpiecznym wynikiem, na Anfield będzie prawdziwy młyn. Mam nadzieję że damy radę!
0
Trzeba będzie szukać nowego bramkarza do przewidzenia było że Jasper będzie chciał grać.
0
Wydaje mi się że Neymar się tym nie przejmuje bo piłkę traktuję jako pracę..
1
Jak wasze przeczucia odnośnie środy i meczu z Liverpoolem? osobiście nie jestem dobrze nastawiony Ale każdy organizm ma inaczej.
0
Chciałbym się tak cieszyć w środę;)
0
Po tryplet ! ;)
0
Dembele Dembele Dembele nie zesrajta się bo nie moge z wami ! Cieszyć się! Campioooooooonesss!
2
Żeby nie decyzja Dembele nie byłoby bramki na 1.0 Ale pajace z La Rambla dalej chałapy prują.
8
Trolluuuu do budy.......
1
Krystek weź nie pitol....
1
Że Harry Potter? ;D