2

Dembele da radę spokojnie na Anfield , Kołtun nie wytrzyma psychicznie.

2

Na Anfield Dembele Semedo i Arhur w podstawie.

0

Dembele ma dopiero 21 lat.. niech odpali nawet w wieku 25 lat A będę zadowolony.

1

Też tego nie rozumiem gra Suareza na Anfield
To tylko epizod..

6

Krzysiiu Perchał powiada że ostatni raz miał takiego doła po dostaniiu kosza od dupeczki z czasów liceum. No i prawidłowo mordeczko psy szczekają karawana jedzie dalej. VEB!

16

Zamiast się cieszyć z 3.0 to narzekają na Dembele... ludzie jeszcze parę godzin temu nikt w taki wynik by nie uwierzył.

11

Zaczyna się jechanie po Dembele... pajacy tu pełno.

2

Nie wyszło ci to ;D

0

Jak grał wczoraj De Jong ? Nie miałem okazji obejrzec meczu.

1

Od kiedy to La Rambla mówi że trenera mamy super haha.

0

Jesteś pewny tego co napisałeś?

0

50 Na 50 co tu więcej mówić.

0

Czekamy z niecierpliwością!

0

Ktoś poleci jakis nowy ciekawy film ?

0

105 , 115 ,130 są na pompowtryskiwaczach czyli koszta rosną trzeba uważać na paliwo, 90 , 110 zwykła pompa wtryskowa czyli przepali słabej jakości paliwo oraz opal.

1

110 , 90 lepsze niż 105 że względu na to że nie mają pompowtryskiwaczy tylko zwykłą pompę także można lać i olej opałowy ;)

0

Hmm bez problemu b5 kupi za 7 tyś.. tego jest jak mrówek.

2

Golf 4 1.9 tdi, audi a4 1.9 tdi , 1.8 turbo benzyna... peugeot 206 1.4 benzyna jest trochę tego , BMW e46 2.0d może w tej cenie ogarnie już z 98 roku.

0

Nawet 3.0 z Liverpoolem na Camp Nou nie jest bezpiecznym wynikiem, na Anfield będzie prawdziwy młyn. Mam nadzieję że damy radę!

0

Trzeba będzie szukać nowego bramkarza do przewidzenia było że Jasper będzie chciał grać.

0

Wydaje mi się że Neymar się tym nie przejmuje bo piłkę traktuję jako pracę..

1

Jak wasze przeczucia odnośnie środy i meczu z Liverpoolem? osobiście nie jestem dobrze nastawiony Ale każdy organizm ma inaczej.

0

Chciałbym się tak cieszyć w środę;)

0

Po tryplet ! ;)

0

Dembele Dembele Dembele nie zesrajta się bo nie moge z wami ! Cieszyć się! Campioooooooonesss!

2

Żeby nie decyzja Dembele nie byłoby bramki na 1.0 Ale pajace z La Rambla dalej chałapy prują.

8

Trolluuuu do budy.......

1

Krystek weź nie pitol....

1

Że Harry Potter? ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?