kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie no nie da się wrócić w takiej samej formie fizycznie to niemozliwe;)
1
Liczę na odzyskanie formy Dembele ! Crochet, Crochet....
0
Alex przesuwa granice ludzkich możliwości, osobiście uważam że jest nienormalny. Kto nie widział niech zacznie śledzić tego świra.
0
I malutki człowiek który jak pchła wspina się często traci życie po to tylko by stanąć na szczycie.
1
Nie widzę kolego problemu by to De Jong teraz był kluczowym zawodnikiem w ukladance Valverde.
0
Też nie widzę żadnego problemu , mamy wygrać w tym roku ligę mistrzów to wygramy nie to nie.
0
Wydaje mi się że to już było pewne od jakiegoś czasu.
0
MARCA: Eden Hazard, fichado. W najbliższych dniach oficjalka. Około 100 milionów euro.
3
Na konto wpłacić i żyć z odsetek.
0
Toć chiibaaa;)
2
Ctrl + Alt + De Ligt = Juventus do domu ;)
68
W najnowszej reklamie nowych strojów Liverpoolu występuje sporo piłkarzy. Mimo to, zabrakło w niej między innymi Jamesa Milnera, co Anglik śmiesznie skomentował następującym tweetem.
"Kiedy widzisz, że twoi znajomi się spotkali, ale nikt po ciebie nie zadzwonił"
9
Jaja haha Ter Stegen jaki ciekawski !!
https://mobile.twitter.com/elgrabowski/status/1118815809374179328
21
Nie kolego to my mamy zdecydowanie więcej graczy którzy mogą ich zaskoczyć. To oni mają bać się nas nie my ich. Wygramy ligę mistrzów!
1
Kto wie może przeprawa z Liverpoolem będzie łatwiejsza niż się wszystkim wydaje..
2
Czemu ? 1.1 jest
4
Trochę chlopina racji ma.
0
Istnieje poważne ryzyko zawalenia się katedry. - rzecznik katedry.
2
Nie da rady nic uratować kolego katedra Notre-Dame kończy dziś swój żywot. Nie ma takiej opcji nawet ,zostaną fundamenty.
0
Przyczyna stawiana przez 80 % ludzi to zapewne niedopalek papierosa wyrzucony przez budowlanca.
0
Kiedyś replika powstanie.. według mnie nie da rady już nic zrobić. Zostaną tylko fundamenty...
8
Ostro się jara ta katedra.....
0
Gdzie tam mma;D mordeczko;D
0
Czyści ten Todibo;D
5
Boateng 12 zawodnik huesca.
0
Haha A co to za tarło odchodzi ;D
1
W tym klubie miał tylko fatalne mecze.
0
Pięknie Umtiti
0
Ogólnie to kolosalna jest różnica między naszym pierwszym składem A tym skladem co dziś gra , spora przepaść.
0
To zależy dla kogo kto był najlepszy;D