4

Niektórzy dyrektorzy FC Barcelony nalegają na transfer Griezmanna. Onda Cero

18

Czasem człowieka bierze na te sentymenty, wspomnienia , stare czasy kiedy nikt nie miał telefonu, smartfona A i tak dobrze wszyscy wiedzieli o której mają się spotkać na placu zabaw... no ewentualnie pozostało dzwonienie domofonem.. dzień dobry jest Adam.... wychodzisz na dwór;D jedyna grą to chyba był Pegasus ... I te dmuchanie w dyskietke jak nie chciała działać czy tam zajebiste trampko-korki takie granatowe z bialymi paskami albo ,, daj czipsa ... niee dam bo mam ostatniego " kiedyś było inaczej dobrze że chociaż jest co wspominać.

0

To ci dopiero ;D Tusk spotkał się z Neymarem ;D

1

Jest chyba tylko jeden stoper którego wolałbym bardziej od De Ligta A mianowicie jest to Milan Skriniar jak dla mnie wielki kot.

102

0

Hehehehe no nie wiem czy to dobry pomysł już i tak będzie dobry samolot w głowie;)

0

To źle?;) nie spodziewa się że jest wynajęta sala i będzie impreza.. myśli że jakaś kolacja z żoną i palulu spać.

0

Kolega w sobotę obchodzi 30 urodziny A z racji tego jubileuszu chcemy w raz z kumplami sprawić mu jakiś prezent bo ogólnie żona wyprawia mu imprezę o której nic nie wie... jakis pomysł na prezent ? Dodam że będzie nas 12 chłopaków składka po jakieś 100zl więc 1200 zł to na dobra sprawę całkiem fajna suma na prezent. Z góry dziękuję... aaa no i ogromny fan Manchester United...

4

W każdym razie dużo zdrowia Ci życzę kolego.

0

De Jong też miał.

1

Dembele też miał taki być;)

5

Zdecydowanie Sancho.

6

Isco ,Bale gol ,asysta Marcelo święta trójca na których nie stawiał Solari.

0

Niskie ciśnienie jest od wczoraj... napij się piwa ;)

0

Ktoś mi powie jakie koszty by byly wyjazdu na mecz Manchester- Barcelona hotel , bilet itd. Pozdrawiam

0

Nie myśl za dużo bo Ci włosy mordo wypadną.

0

Świstak przepowiada że będzie United.

0

No no dobrze prawisz przyjacielu.

3

Podatek od wygranej ;D to są jaja

0

Nie do końca każdy wie że o 180 stopni ale o 360 nie koniecznie znaczy powrót do tego samego nie czają pewnie ?

0

Na twoją logikę tak ;D

7

Skubana wygrała Milion;D i życie zmienia się o 360 stopni.

0

Gdzie ten mądry co negowal moje twierdzenie że przy tym urazie 2 tyg dla Dembele to mus by odpoczywal... duży błąd wystawiając Dembele.

1

Lyon to nie Atletico.. Nie ta ranga meczu.. Nie te emocje Simeone Ronaldo i te gesty z wywalaniem torby (jaj).

0

Bo jakby nie patrzył Lyon to nie Atletico.

1

PELE, PELE gdzie jesteś???????????

0

Był karny czy nie ??

0

Super wiadomość;)

0

Czy był dziś trening Barcelony?

0

Spoleruje ta ocierke bez problemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?