kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Niektórzy dyrektorzy FC Barcelony nalegają na transfer Griezmanna. Onda Cero
18
Czasem człowieka bierze na te sentymenty, wspomnienia , stare czasy kiedy nikt nie miał telefonu, smartfona A i tak dobrze wszyscy wiedzieli o której mają się spotkać na placu zabaw... no ewentualnie pozostało dzwonienie domofonem.. dzień dobry jest Adam.... wychodzisz na dwór;D jedyna grą to chyba był Pegasus ... I te dmuchanie w dyskietke jak nie chciała działać czy tam zajebiste trampko-korki takie granatowe z bialymi paskami albo ,, daj czipsa ... niee dam bo mam ostatniego " kiedyś było inaczej dobrze że chociaż jest co wspominać.
0
To ci dopiero ;D Tusk spotkał się z Neymarem ;D
1
Jest chyba tylko jeden stoper którego wolałbym bardziej od De Ligta A mianowicie jest to Milan Skriniar jak dla mnie wielki kot.
102
Madre Mia Messi zajebiste ujęcie!
https://mobile.twitter.com/lucascinardo/status/1107455429548883968
0
Hehehehe no nie wiem czy to dobry pomysł już i tak będzie dobry samolot w głowie;)
0
To źle?;) nie spodziewa się że jest wynajęta sala i będzie impreza.. myśli że jakaś kolacja z żoną i palulu spać.
0
Kolega w sobotę obchodzi 30 urodziny A z racji tego jubileuszu chcemy w raz z kumplami sprawić mu jakiś prezent bo ogólnie żona wyprawia mu imprezę o której nic nie wie... jakis pomysł na prezent ? Dodam że będzie nas 12 chłopaków składka po jakieś 100zl więc 1200 zł to na dobra sprawę całkiem fajna suma na prezent. Z góry dziękuję... aaa no i ogromny fan Manchester United...
4
W każdym razie dużo zdrowia Ci życzę kolego.
0
De Jong też miał.
1
Dembele też miał taki być;)
5
Zdecydowanie Sancho.
6
Isco ,Bale gol ,asysta Marcelo święta trójca na których nie stawiał Solari.
0
Niskie ciśnienie jest od wczoraj... napij się piwa ;)
0
Ktoś mi powie jakie koszty by byly wyjazdu na mecz Manchester- Barcelona hotel , bilet itd. Pozdrawiam
0
Nie myśl za dużo bo Ci włosy mordo wypadną.
0
Świstak przepowiada że będzie United.
0
No no dobrze prawisz przyjacielu.
3
Podatek od wygranej ;D to są jaja
0
Nie do końca każdy wie że o 180 stopni ale o 360 nie koniecznie znaczy powrót do tego samego nie czają pewnie ?
0
Na twoją logikę tak ;D
7
Skubana wygrała Milion;D i życie zmienia się o 360 stopni.
0
Gdzie ten mądry co negowal moje twierdzenie że przy tym urazie 2 tyg dla Dembele to mus by odpoczywal... duży błąd wystawiając Dembele.
1
Lyon to nie Atletico.. Nie ta ranga meczu.. Nie te emocje Simeone Ronaldo i te gesty z wywalaniem torby (jaj).
0
Bo jakby nie patrzył Lyon to nie Atletico.
1
PELE, PELE gdzie jesteś???????????
0
Był karny czy nie ??
0
Super wiadomość;)
0
Czy był dziś trening Barcelony?
0
Spoleruje ta ocierke bez problemu.