0

Czasem człowiek się zastanawia gdzie zarząd ma głowę kupując pozyskując takiego Boatenga. Przykre ;)

0

Poprostu spadek formy i tyle. Będzie dobrze ludzie.. patologia się robi na tej stronie.

1

Na ostatnie pewnie 3 lata gry Messiego w Barcelonie bo pewnie tyle mu zostało przydalby się taki Guardiola ;D

5

Jak Valverde wygra tryplet to dopiero będzie cisza na La Rambla;D

2

Dziś Ajax wygra ... Oni czuja ten mecz ;)

0

Mi osobiście smakuje Desperados...

0

A co wy chcecie żeby drużyna przez cały sezon była w wysmienitej formie ?? Niestety ale jest to prawie nie realne , obniżka formy kiedyś musiała nadejść i trzeba się tylko modlić żeby forma wróciła na wiosnę.

0

Cenny punkt na trudnym terenie ! Będzie forma na wiosnę!

0

Mama Cristiano Ronaldo ponownie walczy o życie z powodu raka piersi.

0

Zenek Martyniuk zespół Akcent z nową piosenką kto lubi Zenona ??

1

Niech już wraca Umtiti ,, Big Sam " przydałaby się trochę bardziej szczelna obrona.

0

Wejdą czy nie jak myślisz?;)

1

Przestańcie przeżywać, raptem wyszło im kilka meczy i płacz;)

0

Jakiś nowy film ktoś coś?;)

0

Też tak mam ;) hehe ja o 15 zaczynam godzinne bieganie A później Atletico Real.

9

Nie potrzebny nam już Hazard mamy Dembele.

0

Również nie mam nic przeciwko Alena.

0

W takim razie nie widzę innej opcji jak w miejsce Arthura dac Coutinho może tu się odnajdzie ;)

0

Big Sam wraca !!! Mega wiadomość

0

Szybkie pytanko ;) Mam do zrzucenia jakieś 3 kilogramy co wybieracie siłownia czy bieganie ?

1

Nie narzekaj w ostatnim meczu Suarez i strzelił hattricka bez Messiego w wygranym meczu 5.1 , Luis jest kotem.

0

Każda ich kontra powoduje trzęsienie moich portkow.

0

Łojej jaka bieda...

0

Jaki wynik meczu obstawiacie Barcelona Real ?

0

PiS, PO jedni na drugich nadają A i tak sobie poważnego nic nie zrobią;) oni wszyscy są w jednej mafii ,jedna wielka propaganda.

1

No słabe oceny więc coś w tym musi być.. często kieruje się właśnie filmwebem.

0

Sporo osób mówi że całkiem spoko film.

4

Są tu jacyś biegacze ?;) Ja właśnie przygotowuje się do swojego pierwszego pół maratonu praktycznie 22 km.. mam nadzieję że nogi nie odmowią posłuszeństwa walki i charakteru mi nie zabraknie ;)

0

Swoją drogą to ciekawi mnie jak ktoś zarabia na streamach Reddit skoro oglądamy je za darmo;)

0

Dziwne zawsze było 3h przed meczem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?