kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czasem człowiek się zastanawia gdzie zarząd ma głowę kupując pozyskując takiego Boatenga. Przykre ;)
0
Poprostu spadek formy i tyle. Będzie dobrze ludzie.. patologia się robi na tej stronie.
1
Na ostatnie pewnie 3 lata gry Messiego w Barcelonie bo pewnie tyle mu zostało przydalby się taki Guardiola ;D
5
Jak Valverde wygra tryplet to dopiero będzie cisza na La Rambla;D
2
Dziś Ajax wygra ... Oni czuja ten mecz ;)
0
Mi osobiście smakuje Desperados...
0
A co wy chcecie żeby drużyna przez cały sezon była w wysmienitej formie ?? Niestety ale jest to prawie nie realne , obniżka formy kiedyś musiała nadejść i trzeba się tylko modlić żeby forma wróciła na wiosnę.
0
Cenny punkt na trudnym terenie ! Będzie forma na wiosnę!
0
Mama Cristiano Ronaldo ponownie walczy o życie z powodu raka piersi.
0
Zenek Martyniuk zespół Akcent z nową piosenką kto lubi Zenona ??
1
Niech już wraca Umtiti ,, Big Sam " przydałaby się trochę bardziej szczelna obrona.
0
Wejdą czy nie jak myślisz?;)
1
Przestańcie przeżywać, raptem wyszło im kilka meczy i płacz;)
0
Jakiś nowy film ktoś coś?;)
0
Też tak mam ;) hehe ja o 15 zaczynam godzinne bieganie A później Atletico Real.
9
Nie potrzebny nam już Hazard mamy Dembele.
0
Również nie mam nic przeciwko Alena.
0
W takim razie nie widzę innej opcji jak w miejsce Arthura dac Coutinho może tu się odnajdzie ;)
0
Big Sam wraca !!! Mega wiadomość
0
Szybkie pytanko ;) Mam do zrzucenia jakieś 3 kilogramy co wybieracie siłownia czy bieganie ?
1
Nie narzekaj w ostatnim meczu Suarez i strzelił hattricka bez Messiego w wygranym meczu 5.1 , Luis jest kotem.
0
Każda ich kontra powoduje trzęsienie moich portkow.
0
Łojej jaka bieda...
0
Jaki wynik meczu obstawiacie Barcelona Real ?
0
PiS, PO jedni na drugich nadają A i tak sobie poważnego nic nie zrobią;) oni wszyscy są w jednej mafii ,jedna wielka propaganda.
1
No słabe oceny więc coś w tym musi być.. często kieruje się właśnie filmwebem.
0
Sporo osób mówi że całkiem spoko film.
4
Są tu jacyś biegacze ?;) Ja właśnie przygotowuje się do swojego pierwszego pół maratonu praktycznie 22 km.. mam nadzieję że nogi nie odmowią posłuszeństwa walki i charakteru mi nie zabraknie ;)
0
Swoją drogą to ciekawi mnie jak ktoś zarabia na streamach Reddit skoro oglądamy je za darmo;)
0
Dziwne zawsze było 3h przed meczem ;)