0

Czas by się chyba trochę ogarnąć..

0

Może chce wymusić transfer.

0

Bez Messiego było lepiej hehehehhe ;D

0

Pique dziś profesor.

4

Roberto wciągnięty nosem.

0

Jakiś nowy ciekawy film ktoś poleci ?;)

22

Po zejściu Arthura straciliśmy ewidentnie kontrolę nad piłką jak równiez nad środkiem pola.. chłopak jest złoty.

2

Jednak Neymar to Neymar jaki był tak był ale pasował tu jak gwóźdź do papy.

1

Kondycyjnie wygląda okropnie Dembele ... reszta jak najbardziej ok.

0

Sie Dembele uczepili a Coutinho nie widzą ? On ledwie zipie. ... Dembele 140 mln , Coutinho 160 .. Arthur ?

2

Strasznie to Dembele wygląda pod względem przygotowania fizycznego .. reszta bez zarzutu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No bardzo dobrze heh

0

Ktoś poleci jakiś nowy ciekawy film ?

3

Żeby tak tylko Dembele tak szybko przystosowal się do Barcelony jak Arthur to prawdopodobnie za rok bez problemu stawiany byłby na równi z mbappe. . Dla mnie talent Dembele jest ogromny.

1

Daje okejke. .. ;)

3

Da rade od 1 minuty zależy od trenera.

6

Dembele jest młody nie każdy dorasta tak szybko jak Mbappe, nie odrazu Rzym zbudowali...

1

Spodziewam się dużo, dużo więcej po Coutinho jest jeszcze czas na ocenę.

3

De jong zastępca Suareza nie pomyliło Ci się coś ?;D

0

Wejdź na pachniec.pl perfumy pewne , brane dokładnie z miejsca gdzie zaopatruje się rossmann , douglas , sephora, tyle że gość prowadzi sklep internetowy i ma dużo taniej ... bo jak wiadomo rossmann, sephora płacą spora kase za same lokale w galeriach , pracowników wiec ceny muszą być wyższe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Da się to wyjąć bez żadnego uszkodzenia blachy

0

Życzę wam żebyście pluli sobie w brodę mam nadzieje juz w najbliższej przyszłości.. dajcie czas Dembele.

0

Ewentualność jest też taka ze Neymar robi zasłonę dymna przed odejściem do Realu... niby chce wrócić do Barcelony , jednak wy mnie nie chcecie spowrotem wiec spieprzam do Realu.

0

Dembele juz odpalal tylko wujek Waldek Valdi Valverde wrócił do 442 i tym samym posadził Dembele na ławce.

0

Jest opcja ze Neymar wróci.. tyle że kosztem Dembele , Tuchel wielki fan talentu Dembele także jest to realna opcja , ewentualnie Neymar walczy juz sobie o lepszy kontrakt w PSG..

0

Nie ma tu co sobie Neymarem zawracać głowy bo on jeszcze w Realu Madryt wyląduje.Barcelona im podbija cenę , dokładnie to samo co cały czas Real nam robi.

0

Mają sagany mocne czy bimber czy wódka nie przepijesz..

0

Jeżeli ktoś jeszcze myśli ze Neymar wróci to radzę sobie tym nie zawracać głowy Neymar to przeszłość , Neymara juz nie ma i nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?