kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co drugi samochód na oto moto i allegro z Ostrowi Mazowieckiej co tam kuzwa wylegarnia;D
1
Ja na żywo okręgowkę musze oglądać i nie ma tragedii ;)
4
Barcelona nadal nie ma w planach transferu Thiago. @ffpolo
0
Zagrał całkiem dobre spotkanie i nic więcej .
0
Więcej optymizmu kolego.
1
Żeby Ci się ssanie nie zalaczylo po jednym chce się drugie po drugim trzecie później gastrofaza i wyjdzie na to ze za 2 godziny będziesz na kebabie; D
5
Dobra czas się walnąć jeszcze na jakieś 3 godz w końcu urlop ;D
1
O kuzwa grubo ci powiem ;D
1
Nie widać wiary w graczach Barcy B.
0
Ale biją nas loo panie...
0
Jasper wybroni; )
0
Cilessen mógł się zachować dużo lepiej przy tej bramce.
0
Brakuje takiego spokoju ;)
0
Ajjjjjj nie dobrze ..
0
Dla mnie PUIG jest fenomenalny ;)
0
Tez mi się wydaje , że na Rabiota nie ma szans chłopak zapewne walczy o lepszy kontrakt.. ja bym ruszył po Thiago przecież rok temu marzeniem nie do spełnienia było wyciągnięcie Thiago czy Verrattiego a teraz Monachium daje sygnały , że transfer jest do zrealizowania.
4
Luis Suarez daje bardzo dużo mordeczko sympatyczna ;)
4
Swoją drogą to dziś widziałem malolatke w białej koszulce Lewisa i krótkich szortach dzinsowych, przypomniał mi się Twój komentarz heh ;)
0
Klasyczna koszulka zawsze będzie w modzie.
0
Na dobra sprawę za miesiąc juz wychodzi 2019 czekam z niecierpliwością.
0
Ktoś był ?
0
Nie za bardzo ogólnie mam czas, głównie to przez neta kilka meczykow z losowym zawodnikiem ze świata i tyle.
0
Ja gram ;)
0
Za słaba szyba była na bank.
4
Na szczęście własna działalnosc; D
5
Dobrze , że urlop i nie muszę być na dachu ;D
0
I tak za krótki ;D
1
Tydzień urlopu w końcu... jak to fajnie się wyspać ;)
0
Oglądałem bardzo fajny film ;)
0
Jakiś fajny film na ta aktualnie deszczowa pogodę ktoś poleci ?;)