1

Co drugi samochód na oto moto i allegro z Ostrowi Mazowieckiej co tam kuzwa wylegarnia;D

1

Ja na żywo okręgowkę musze oglądać i nie ma tragedii ;)

4

Barcelona nadal nie ma w planach transferu Thiago. @ffpolo

0

Zagrał całkiem dobre spotkanie i nic więcej .

0

Więcej optymizmu kolego.

1

Żeby Ci się ssanie nie zalaczylo po jednym chce się drugie po drugim trzecie później gastrofaza i wyjdzie na to ze za 2 godziny będziesz na kebabie; D

5

Dobra czas się walnąć jeszcze na jakieś 3 godz w końcu urlop ;D

1

O kuzwa grubo ci powiem ;D

1

Nie widać wiary w graczach Barcy B.

0

Ale biją nas loo panie...

0

Jasper wybroni; )

0

Cilessen mógł się zachować dużo lepiej przy tej bramce.

0

Brakuje takiego spokoju ;)

0

Ajjjjjj nie dobrze ..

0

Dla mnie PUIG jest fenomenalny ;)

0

Tez mi się wydaje , że na Rabiota nie ma szans chłopak zapewne walczy o lepszy kontrakt.. ja bym ruszył po Thiago przecież rok temu marzeniem nie do spełnienia było wyciągnięcie Thiago czy Verrattiego a teraz Monachium daje sygnały , że transfer jest do zrealizowania.

4

Luis Suarez daje bardzo dużo mordeczko sympatyczna ;)

4

Swoją drogą to dziś widziałem malolatke w białej koszulce Lewisa i krótkich szortach dzinsowych, przypomniał mi się Twój komentarz heh ;)

0

Klasyczna koszulka zawsze będzie w modzie.

0

Na dobra sprawę za miesiąc juz wychodzi 2019 czekam z niecierpliwością.

0

Ktoś był ?

0

Nie za bardzo ogólnie mam czas, głównie to przez neta kilka meczykow z losowym zawodnikiem ze świata i tyle.

0

Ja gram ;)

0

Za słaba szyba była na bank.

4

Na szczęście własna działalnosc; D

5

Dobrze , że urlop i nie muszę być na dachu ;D

0

I tak za krótki ;D

1

Tydzień urlopu w końcu... jak to fajnie się wyspać ;)

0

Oglądałem bardzo fajny film ;)

0

Jakiś fajny film na ta aktualnie deszczowa pogodę ktoś poleci ?;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?