4

Jest forma; ))

4

Rabiotowi nie podobają się plotki o de Jongu, N'Zonzim, czy Pjanicu w Barcelonie i wywiera presję na PSG, aby zdecydowali się go sprzedać. @ffpolo

0

Z taką klauzula i jak sezon będzie udany to raczej na bank ;)

0

To niech będzie heh ;)

1

Komentarz usunięty

0

Chłopie tego smrodu lata po tym świecie pełno ;D czas powtarzam Czas ci pomoże ;)

0

Benzyna w czym to dobre ? Jak nie swiece to cewki to sondy lambda a to prycha a to kuleje a to gaśnie... stare 1.9 tdi przykryje czapka nie jedną benzyne to pancerna jednostka.

0

Passat 1.9 tdi czy to 90 km czy 110 czy 130 jest to jednostka bardzo dobra więc na pierwsze auto bardzo dobry wybór... tani w eksploatacji , blachy w miare dobry wiec za taka cene to zabieraj z pocalowaniem w reke.

4

Mam nadzieje ze Monchi się nie mylił ;D

0

Jest i Malcom, Malcolm, Makrouu ważne aby dał dużo radości ;)

0

Jakieś fajne filmy ktoś poleci ? Ogólnie najlepiej horror ale inna tematyka również mile widziana ! Z góry dziękuję ;)

6

Na was też tak działa alkohol ?;)

https://zapodaj.net/e962073731b8c.jpg.html

0

Malcom Filipe Silva de Oliveira heh ;D

5

Patrzcie jak ruszyli teraz wszyscy z Malcolmem; D

1

Ale po co tyle nerwów nie rozumiem co za mentalność dziwna.

2

Kilka postów niżej napisałem , że pewnie większość będzie tak go nazywała ;) nie panikuj albo melise sobie zapodaj.

2

Andersinho Marques. Za godzinę Malcom ma wylądować w Barcelonie. Testy medyczne możliwe jeszcze dzisiaj. Dawaj Malcolmmm mordo !

9

Mam wrażenie , że i tak każdy będzie go nazywał Malcolm ;)

1

Eeh te kobiece ,, za 5 minut bede gotowa " wiadomo jak wychodzi w praktyce .. ale z drugiej strony te męskie ,, za 5 minut będę w domu " to na to samo wychodzi .. mamy podobne cechy.

0

Jak nie będzie grzal ławy bo tam jeszcze Dembele jest ;)

2

Mnie tam niczym pozytywnym Digne nie zaskoczyl kasa wyrzucona w błoto a wychowankowie czekają.

5

Spokojnie z tymi ocenami tego okienka transferowego jedno juz takie mieliśmy kiedy kupiliśmy Digne,Denisa itd wszyscy się tak zachwycali , że młodzi i transfery na przyszłość.. jak wyszło każdy wie chociaz na Denisa w dalszym ciągu liczę.

3

Valverde będzie miał co robić i w sumie dobrze będzie miał większe pole do popisu.

1

Dembele i Malcom dwóch 21 latków.. mocno obsadzona prawa strona i całkiem fajna rywalizacja się stworzy.

0

Nie byle kogo a wodza Monchiego ;)

0

Kolejna przegrana z Roma w tym roku ? Nie sądzę , dla mnie transfer Malcoma jest juz zaklepany nie możemy sobie pozwolić na kolejne fiasko tym razem transferowe w starciu z AS Roma.

1

Nie znam tego Malcoma ale skoro sam Monchi juz coś w nim widzi to ja też zaczynam ;)

1

Co ty za wypociny piszesz mordo; D

1

Ale zawalona kajakarzami ta mazurska krutyn w niedziele.. następnym razem wybiorę się przed weekendem; )

1

Ta jada na zarobek do niemiec i szwaby później klepią po tym dupsku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?