kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Panika straszna caballero i tej obrony Argentyny.
1
Nie no Marciniak dałeś odbytu.
0
Nie wyjdzie z grupy ta bidna Argentyna chyba ;S
0
Nie no ta obrona Argentyny to jest jakaś parodia
2
Nie rób sobie żartów byku
1
De Karius. ....
0
Szanuj ludzi mordo; )
26
Thiago Alcantara ile razy można powtarzać.
0
No zdecydowanie zbyt ofensywnie ;D
0
No to ruszamy po Thiago; )
3
Witaj w klubie ;)
0
Robić szopkę tylko po to żeby powiedzieć , że zostaje w Atletico ?
0
Ale pachnie mi tu bardziej tym ze zostanie w Atletico ;D
6
Czyli kibice Atletico mają rację , fajny piłkarz ale mózg 13 letniego fana Biebera , pajac ten Griezmann.
0
Alkohol to zło heh ;D
0
Zarząd działa w ciszy Segura nie daj ....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Zelipapouu - odchodzę
1
Tez się zastanawiam na co on jeszcze czeka nie wierze , ze tyle czasu się zastanawia albo woz albo przewóz.
2
Pajacowanie na maxa rozpoczęte ;D
0
Spokojnie Segura ma plan B ;D
1
Kibice Atletico nie do końca zadowoleni z jego pozostania ( o ile zostanie ) 23 mln euro pensja która jak twierdzą totalnie ruinuje system płacowy w Atletico i do tego umysł na poziomie 13letniego fana Biebera.
0
No juz zaraz wywalmy kolejne 200 baniek .. nie patrząc na la masie.
0
Za chwile może nie mieć i Cristiano , ogólny bałagan się tam zrobił.
0
Jak nie rozumiesz to nawet nie będę ci tłumaczył.
0
Atletico fajnie się zbroi , kto wie czy to nie będzie główny faworyt do mistrzostwa kraju w następnym sezonie jeżeli zostanie Griezmann i przyjdzie Lemar to każda formacja w drużynie Diego Simeone będzie bardzo solidna , my zostaniemy z coraz to bardziej niechlujnym Suarezem z przodu a Real Madryt póki co składa drużynę do kupy.
7
Który z nich odbierze Złota Piłkę ? Neymar , Cristiano , Messi czy może Dani Alves z tyłu ?;D
https://zapodaj.net/ac05f523da4b3.jpg.html
0
Pytanie rozluzniajace przed konferencja ;D zwierzęta które istnieją ale nie żyją ?
0
To ja Ci kratę wyślę ;D
8
,,Ma" i ,,może"