kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Panowie , panie , koleżanki , koledzy priorytet jak dla mnie to środkowy pomocnik ktoś kto wypełni jakże wielka dziurę , która została po Xavim. Nie ma rozgrywającego , nie ma Barcelony.
1
Ogromne zarobki , Diego Simeone, zarząd zapewnił ze się wzmocnią według mnie to go kusi.
0
To jeszcze nie oficjalnie ale uważam , że tak właśnie będzie.. szkoda i nie szkoda.. priorytet to wciąż nie kupiony od kilku lat zastepca Xaviego.
0
No ciekawe co ten Antek zadecydował; )
0
Kontuzja
0
A to widzi jakieś lepsze od Barcelony ?;D
0
Kebabiarze co wybieracie bułka , tortilla czy mix z frytami; D
1
Mi sie wydaje ze zostaje , Atletico podniosło pensje , zapewniło go ze się wzmocnią na kolejny sezon by móc rywalizować z najlepszymi , wygrali ligę Europy... zobaczymy
1
Nie no nie żartuj to typowy gargamel; )
0
Link do transmisji internetowej ktoś da ? Na TVP Sport tnie a oglądam przez laptopa na rzutniku macie coś ?;)
0
Jest komu atakować , nie ma komu rozgrywać ; ( Messi się za to bierze.
0
No według mnie 90 % sukcesu w następnym sezonie ...
13
Nie sądzicie drodzy la ramblowicze, że Thiago jest nam dużo bardziej potrzebny niż Griezmann? Po tylu latach w końcu kupić rozgrywającego..
12
Tylko przypominam, że dyrektorem SPORTOWYM jest nadal Segura. Nie mylcie pojęć. Abidal nadal będzie pionkiem w tej grze. Nuerophate.
Ma rację chłopak trzeba Segure zacząć pakować.
1
Ale niespodzianka fenomenalna decyzja.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Rodrygo Goes: "Nie mam preferencji co do tych dwóch drużyn [Real, Barcelona], są to ogromne kluby. Teraz skupiam się na Santosie, nie myślę o odejściu."
2
Barcelona bazuje na pomocy i nie wiem jakim cudem ta geneza została tak zaniedbana.. my potrzebujemy prawdziwego ROZGRYWAJACEGO który zginal po odejściu Xaviego , Thiago nim jest a do tego wychował się tu.
1
Czasy się zmieniły a żeby nie zostać w tyle trzeba kupywac klasowych graczy a bezwatpienia Thiago nim jest.. Barcelona bazuje na pomocy a od czasu kiedy odszedł Xavi nie mamy nikogo kto chociaż w 50% jest do niego podobny piłkarsko.
7
A to 27 lat to dużo na środkowego pomocnika ? Chcesz wygrać ligę mistrzów czy testowac Carlesa i Artura ? Oni muszą wchodzić powoli a druga sprawa Carles ma poważna kontuzje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W ciągu kilku dni ma odbyć się spotkanie przedstawicieli Realu i Santosu w sprawie Rodrygo. Według Footstats Brazylijczyk był najlepszym zawodnikiem klasyku z Corinthians, między innymi asystując przy jedynej bramce. UOL
0
Otóż to kolego.
4
Uważam , że Cucurella przykryje czapką Digne.
5
Zabierać Thiago czym prędzej bo jak ładnie zagra na Mistrzostwach Świata to go szwaby nie puszcza ;d
6
Thiago w formie to jest światowa czołówka środkowych , rok temu nikt nikt nawet nie robił sobie nadzieji ze da rade wyciągnąć Thiago nawet za 100 mln bo przecież z Bayernu nie da rady , dziś Thiago jest na wyciągnięcie ręki a ty mówisz ze on nie wart 70 mln .. chłopie ;)
45
Jeszcze rok temu marzył wam się Thiago lub Verratti a teraz połowa narzeka , że Thiago to szklanka i lepszy Eriksen , wam dogodzic to nie da rady.
0
Człowiek to jednak zaskakujące stworzenie .. śpiewam sobie w myśli piosenkę , dochodzę do refrenu po czym moja żona na głos zaczyna właśnie śpiewać nie co innego jak refren ten samej piosenki , chyba tego samego radia dziś w pracy słuchaliśmy.
0
Komentarz usunięty
0
To masz kogoś lepszego ? Monchi nie przyjdzie.