kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawne czasy .. mama mnie od komputera wyganiala nie mogłem odejść od Gothic ;D byłem Paladynem hehe
2
Ja z RPG to tylko w Gothic grałem ... stara jak świat ale fenomenalna.
0
Heh no każdy robi to co lubi prawda ?;)
0
Godzina dziennie nie zaszkodzi heh grałem w nią mając 17 lat ;D teraz z ciekawości wszedłem i tak już od tygodnia sobie grywam godzinkę dziennie heh;)
0
I nie grasz heh ;D
12
28 lat , żona , praca i kupa obowiazkow a mimo wszystko tą godzinke dla gry Tibia udaje mi się znaleźć wciągaJaca skubana; D
1
Póki co standardowe a to świeca, a to cewka , uszczelka kolektora ( standard w tym silniku groszowe sprawy) z gazem zero problemów jak narazie..
1
To totalna bzdura śmiało możesz kupić po 2005 roku , osobiście posiadam z 2006 roku audi a6 c6 2.4 benzyna w quattro z gazem jednym z najlepszych instalacji gazowych PRINS i nie szczerze to nie wiem kiedy jadę na gazie a kiedy na benzynie. Coś pięknego ;)
0
jak do gazu to Audi a6 c6 2.4 benzyna 177 koni... ten motor poprostu kocha gaz.
0
Nie był to łatwy sezon dla nas kibiców..
2
Cały sezon bez porażki ślicznie pięknie i na koniec wpierdol jak ta lala.
0
I cały misterne plan w pizdu .
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Nie ma Messiego bo ma najwięcej minut.
0
A to taki jaś fasola tyle ze polak
0
A się z przegranej z Romą smieli; D
0
Jakiś ciekawy film na niedzielę gatunek obojętny ktoś coś ?;)
17
Jestem pewny w 40 % ze jeżeli Peszko pojedzie na Mistrzostwa to tylko żeby robić dobra atmosfere w drużynie ;)
0
Źle zrozumiałeś .. sprzedawca jajek powiedzial żeby kobieta kupiła jajka po cenie jakiej chce .. heh
51
Zapytała go: „Po ile sprzedajesz jajka?"
Stary sprzedawca odpowiedział: „po 50 groszy za jajko, proszę pani."
Powiedziała do niego: „Wezmę 6 jajek za 2,50 - albo sobie pójdę."
Stary sprzedawca odpowiedział: „Proszę wziąć po cenie, jaką pani chce. Być może to dobry początek, ponieważ nie sprzedałem dziś jeszcze żadnego."
Wzięła jajka i odeszła czując, że wygrała. Dostała się do swojego eleganckiego samochodu i poszła do eleganckiej restauracji ze swoim przyjacielem. Tam, oboje zamówili co im się podobało. Zjedli trochę i zostawili dużo z tego, co zamówili. Potem poszła zapłacić rachunek. Rachunek wyniósł niespełna 140zł, ona dała 150zł i nie chciała reszty.
Ten incydent mógł być całkiem normalny dla właściciela restauracji, ale bardzo bolesny dla biednego sprzedawcy jajek.
Chodzi o to, że dlaczego zawsze pokazujemy, że mamy moc, kiedy kupujemy od potrzebujących?!
I dlaczego jesteśmy hojni dla tych, którzy nawet nie potrzebują naszej hojności?
Kiedyś przeczytałem gdzieś:
Mój ojciec kupował proste rzeczy od biednych ludzi po wysokich cenach, mimo, że ich nie potrzebował. Czasami nawet płacił za nie ekstra. Martwiłem się tym aktem i zapytałem go dlaczego to robi?
Wtedy mój ojciec odpowiedział: „ ...to jest miłosierdzie pełne GODNOŚCI, moje dziecko"
"Nie wiesz co robić? Rób dobro."
8
Nie , przedstaw co tam masz ciekawego.
0
O to mi się podoba jak najbardziej.
5
Gdzie tak na dobra sprawę upchac tego Griezmanna? Na pozycję Neymara lewonozny gość to chyba słaba opcja... w sumie nie wiem nie jestem dobrym taktykiem.
0
Cris jakoś przegrodę nosa ma krzywa ;)
2
Uff całe szczęście niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi za te info.. dobrze ze dembele będzie tutaj.
0
Zidane walnął z bani Valverde.
0
Nic szczególnie ciekawego ten Martinez nie podał ale coś tam się dzieje.
0
Całkiem dobrze zrobiony początek , dałem się nabrać ;)
3
;D;D