0

Dawne czasy .. mama mnie od komputera wyganiala nie mogłem odejść od Gothic ;D byłem Paladynem hehe

2

Ja z RPG to tylko w Gothic grałem ... stara jak świat ale fenomenalna.

0

Heh no każdy robi to co lubi prawda ?;)

0

Godzina dziennie nie zaszkodzi heh grałem w nią mając 17 lat ;D teraz z ciekawości wszedłem i tak już od tygodnia sobie grywam godzinkę dziennie heh;)

0

I nie grasz heh ;D

12

28 lat , żona , praca i kupa obowiazkow a mimo wszystko tą godzinke dla gry Tibia udaje mi się znaleźć wciągaJaca skubana; D

1

Póki co standardowe a to świeca, a to cewka , uszczelka kolektora ( standard w tym silniku groszowe sprawy) z gazem zero problemów jak narazie..

1

To totalna bzdura śmiało możesz kupić po 2005 roku , osobiście posiadam z 2006 roku audi a6 c6 2.4 benzyna w quattro z gazem jednym z najlepszych instalacji gazowych PRINS i nie szczerze to nie wiem kiedy jadę na gazie a kiedy na benzynie. Coś pięknego ;)

0

jak do gazu to Audi a6 c6 2.4 benzyna 177 koni... ten motor poprostu kocha gaz.

0

Nie był to łatwy sezon dla nas kibiców..

2

Cały sezon bez porażki ślicznie pięknie i na koniec wpierdol jak ta lala.

0

I cały misterne plan w pizdu .

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Nie ma Messiego bo ma najwięcej minut.

0

A to taki jaś fasola tyle ze polak

0

A się z przegranej z Romą smieli; D

0

Jakiś ciekawy film na niedzielę gatunek obojętny ktoś coś ?;)

17

Jestem pewny w 40 % ze jeżeli Peszko pojedzie na Mistrzostwa to tylko żeby robić dobra atmosfere w drużynie ;)

0

Źle zrozumiałeś .. sprzedawca jajek powiedzial żeby kobieta kupiła jajka po cenie jakiej chce .. heh

51

Zapytała go: „Po ile sprzedajesz jajka?"
Stary sprzedawca odpowiedział: „po 50 groszy za jajko, proszę pani."
Powiedziała do niego: „Wezmę 6 jajek za 2,50 - albo sobie pójdę."
Stary sprzedawca odpowiedział: „Proszę wziąć po cenie, jaką pani chce. Być może to dobry początek, ponieważ nie sprzedałem dziś jeszcze żadnego."

Wzięła jajka i odeszła czując, że wygrała. Dostała się do swojego eleganckiego samochodu i poszła do eleganckiej restauracji ze swoim przyjacielem. Tam, oboje zamówili co im się podobało. Zjedli trochę i zostawili dużo z tego, co zamówili. Potem poszła zapłacić rachunek. Rachunek wyniósł niespełna 140zł, ona dała 150zł i nie chciała reszty.

Ten incydent mógł być całkiem normalny dla właściciela restauracji, ale bardzo bolesny dla biednego sprzedawcy jajek.
Chodzi o to, że dlaczego zawsze pokazujemy, że mamy moc, kiedy kupujemy od potrzebujących?!
I dlaczego jesteśmy hojni dla tych, którzy nawet nie potrzebują naszej hojności?

Kiedyś przeczytałem gdzieś:
Mój ojciec kupował proste rzeczy od biednych ludzi po wysokich cenach, mimo, że ich nie potrzebował. Czasami nawet płacił za nie ekstra. Martwiłem się tym aktem i zapytałem go dlaczego to robi?
Wtedy mój ojciec odpowiedział: „ ...to jest miłosierdzie pełne GODNOŚCI, moje dziecko"

"Nie wiesz co robić? Rób dobro."

8

Nie , przedstaw co tam masz ciekawego.

0

O to mi się podoba jak najbardziej.

5

Gdzie tak na dobra sprawę upchac tego Griezmanna? Na pozycję Neymara lewonozny gość to chyba słaba opcja... w sumie nie wiem nie jestem dobrym taktykiem.

0

Cris jakoś przegrodę nosa ma krzywa ;)

2

Uff całe szczęście niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi za te info.. dobrze ze dembele będzie tutaj.

0

Zidane walnął z bani Valverde.

0

Nic szczególnie ciekawego ten Martinez nie podał ale coś tam się dzieje.

0

Całkiem dobrze zrobiony początek , dałem się nabrać ;)

3



;D;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?