kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo ten gruby Ronaldo zdecydowanie , Morientes ... o Barcelonie wtedy jeszcze nie słyszałem ; (
2
W tym roku ciekawy będzie ten pojedynek o Złota Piłkę ;)
0
W sumie to mi bez różnicy ;)
0
Jakiś ciekawy nowy serial do obejrzenia ktoś coś ?;)
72
+ 11 nad Atletico ; )
https://zapodaj.net/4ffa372795dcc.jpg.html
1
Dlaczego źle , że Iniesta odejdzie? Ma swoje lata i druga sprawa to przynajmniej rozwiąże wątpliwości całego świata a mianowicie ,, Barca nie będzie istniała bez Iniesty i Messiego " no to zobaczymy co się zacznie dziać.
10
O tak ! ;D
Https://zapodaj.net/2ebfb618a65ef.jpg.html
0
Ja mam cały czas taki odruch aż się boje; D
6
Nie za mocno żeś sobie pozwolil?
0
Ktoś zna jakieś fajne gry online na PlayStation 4 żebym mógł grać między sobą ze znajomymi? ;)
0
To i tak lepsze niż granie w maszyny ;D
0
Inaczej trochę miało być pisałem podczas jazdy ale nie będę edytowal juz niech i tak zostanie ;D całkiem śmiesznie ;p
3
Patrze dużo ludzi ocenia Cristiano Ronaldo pod kątem strzelonych bramek w lidze mistrzow bo ma najwięcej to jest najlepszy czyli wychodzi na to ze ten trzeci pod względem bramek w lidze mistrzów Karim Benzema jest w pierwszej trójce najlepszych graczy na świecie ( myśląc oczywiście tokiem co niektórych ludzi ) totalny bezsens.
1
audi a6 c6 4.2 quatrro 340 koni ;)
2
Zapamiętaj sobie jedno Messi aktualnie to najlepszy pomocnik i napastnik na świecie ;) Messi ma tę wrodzoną intuicję podjęcia genialnej decyzji pół sekundy wcześniej niz reszta. Tacy ludzie rodzą się raz na 100 lat albo i wcale.
1
Aha to tylko za strzelanie jest rozliczany ? Messi strzela mniej to jest gorszy aha ok.
1
Ok niech Ci będzie Ronaldo jest drugim piłkarzem na swiecie , Boże widzisz a nie grzmisz , niech Ronaldo dziękuję Bogu , że znalazł się w takiej drużynie gdzie gra Modric , Kroos , Marcelo bo to oni powinni być na jego miejscu.
2
Fenomen Ronaldo polega na tym ze jak Modric , Kroos i ogólnie drużyna jest w formie wtedy istnieje Ronaldo bo każda piłka grana jest właśnie na niego , inaczej nie istnieje , inaczej poprostu nie jest w stanie wziąć rozgrywania na siebie.
0
Aktualnie nawet Lewandowski przecież Ronaldo przerobił się na pozycję numer 9 a na tej pozycji lepszy jest Lewy , Suarez, Kane.
1
Dlaczego nie ma ? Krysyna żyje i strzela dzieki swoim kolegom on ma podane na tacy sam nic nie wypracuje.
0
Dlaczego nie ma żadnego obrońcy , bramkarza ktoś tu w ogóle jest obiektywny ??
6
Z całym szacunkiem dla Cristiano ale bądźmy obiektywni on w tej chwili nie jest na drugim miejscu , media podtrzymują jego na tym miejscu.
0
Nieee to Batman ;))
1
Jak to jest z tym paszportem dla Coutinho? ;) ktoś coś ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
25
Powrót Neymara? Czemu nie ? Jak się sam wykupi to może przyjść , błędy kosztują ;)
1
Skąd info? ;)
0
100 mln za Griezmanna to mega promocja patrząc na klasę zawodnika , druga sprawa to fakt ,ze jest ograny w lidze hiszpańskiej także to kolejny plus .
0
Wierzysz w to że Dembele zagra od początku ? Ja nie.