0

Ronaldo ten gruby Ronaldo zdecydowanie , Morientes ... o Barcelonie wtedy jeszcze nie słyszałem ; (

2

W tym roku ciekawy będzie ten pojedynek o Złota Piłkę ;)

0

W sumie to mi bez różnicy ;)

0

Jakiś ciekawy nowy serial do obejrzenia ktoś coś ?;)

72

1

Dlaczego źle , że Iniesta odejdzie? Ma swoje lata i druga sprawa to przynajmniej rozwiąże wątpliwości całego świata a mianowicie ,, Barca nie będzie istniała bez Iniesty i Messiego " no to zobaczymy co się zacznie dziać.

10

0

Ja mam cały czas taki odruch aż się boje; D

6

Nie za mocno żeś sobie pozwolil?

0

Ktoś zna jakieś fajne gry online na PlayStation 4 żebym mógł grać między sobą ze znajomymi? ;)

0

To i tak lepsze niż granie w maszyny ;D

0

Inaczej trochę miało być pisałem podczas jazdy ale nie będę edytowal juz niech i tak zostanie ;D całkiem śmiesznie ;p

3

Patrze dużo ludzi ocenia Cristiano Ronaldo pod kątem strzelonych bramek w lidze mistrzow bo ma najwięcej to jest najlepszy czyli wychodzi na to ze ten trzeci pod względem bramek w lidze mistrzów Karim Benzema jest w pierwszej trójce najlepszych graczy na świecie ( myśląc oczywiście tokiem co niektórych ludzi ) totalny bezsens.

1

audi a6 c6 4.2 quatrro 340 koni ;)

2

Zapamiętaj sobie jedno Messi aktualnie to najlepszy pomocnik i napastnik na świecie ;) Messi ma tę wrodzoną intuicję podjęcia genialnej decyzji pół sekundy wcześniej niz reszta. Tacy ludzie rodzą się raz na 100 lat albo i wcale.

1

Aha to tylko za strzelanie jest rozliczany ? Messi strzela mniej to jest gorszy aha ok.

1

Ok niech Ci będzie Ronaldo jest drugim piłkarzem na swiecie , Boże widzisz a nie grzmisz , niech Ronaldo dziękuję Bogu , że znalazł się w takiej drużynie gdzie gra Modric , Kroos , Marcelo bo to oni powinni być na jego miejscu.

2

Fenomen Ronaldo polega na tym ze jak Modric , Kroos i ogólnie drużyna jest w formie wtedy istnieje Ronaldo bo każda piłka grana jest właśnie na niego , inaczej nie istnieje , inaczej poprostu nie jest w stanie wziąć rozgrywania na siebie.

0

Aktualnie nawet Lewandowski przecież Ronaldo przerobił się na pozycję numer 9 a na tej pozycji lepszy jest Lewy , Suarez, Kane.

1

Dlaczego nie ma ? Krysyna żyje i strzela dzieki swoim kolegom on ma podane na tacy sam nic nie wypracuje.

0

Dlaczego nie ma żadnego obrońcy , bramkarza ktoś tu w ogóle jest obiektywny ??

6

Z całym szacunkiem dla Cristiano ale bądźmy obiektywni on w tej chwili nie jest na drugim miejscu , media podtrzymują jego na tym miejscu.

0

Nieee to Batman ;))

1

Jak to jest z tym paszportem dla Coutinho? ;) ktoś coś ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

25

Powrót Neymara? Czemu nie ? Jak się sam wykupi to może przyjść , błędy kosztują ;)

1

Skąd info? ;)

0

100 mln za Griezmanna to mega promocja patrząc na klasę zawodnika , druga sprawa to fakt ,ze jest ograny w lidze hiszpańskiej także to kolejny plus .

0

Wierzysz w to że Dembele zagra od początku ? Ja nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?