kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Aha czyli w sumie nie ma tragedii; )
0
A co tam z naszym Dembele ?;)
0
11 guardioli złożona z samych wychowanków ktoś poda ?,) była taka w ogóle ?; S
0
Sergio
8
Busquets z zapaleniem żołądka, nie trenował. Z Barcelony B dołączyli Aleñá, Fali, Marc Cardona, Tarín i Cucurella. #neurophate
0
Mam tak już kolo tygodnia ;)
3
Nie martw się tam w większości nikt nie widzi tych hieroglifow czcionka jest straszna na notatniku.
8
Patrze ze fani Realu wpadają do nas na La Ramble na pogaduchy bo u nich bardzo ale to bardzo zimno -19 się kręci ;D
2
Na lewej nikt nie napędzal akcji ewidentnie grać tam powinien Coutinho, na prawej blokował w sumie tylko Messiego i częściowo tez Semedo stąd też nie do końca udany mecz Semedo.
2
Każde wytłumaczenie jest dobre ;D
16
Ja tylko proszę Panie Valverde juz nigdy więcej Coutinho na prawej... żeś mu Pan w ten sposób zabrał wszystko co miał nam kibicom Cou w tym meczu do pokazania ;)
16
Mecz z Alaves wyjaśnił tylko kim dla drużyny jest Sergio Busquets jak dla numer 2 po Messim.. jego brak był ogromnie widoczny na boisku.
9
Nie gorsi jesteście co niektórzy od kolegów z fioletowej wypisz wymaluj.
1
Nie mogę was czytać biadolicie strasznie.
11
Coutinho na prawej to ewidentna pomyłka widać jak bardzo ciągnie go do środka pola.
0
Yyy nie ?
4
Oby tylko ta dzisiejsza radość nie zamieniła się w żadną złość ;D
0
Czyli jakie te ustawienie będzie ?;)
0
Arthur może przyjść przecież nie ma paszportu europejskiego ?
0
Gdzieś na szczycie góry. ...
8
Zawzietosci nie można im odmówić.
12
W 2009 roku Elisabeth Revol juz raz straciła partnera w wyprawie na 8tysiecznik w tym roku stało się to po raz kolejny.. czarna wdowa normalnie.
8
Wiedziałem , że pierwsza osoba która zgłosi się do tej akcji ratunkowej będzie Bielecki cały czas leży mu na sercu śmierć dwóch Polaków w wyprawie której razem z nimi uczestniczył i został obwiniany ze za szybko schodził w dół po zdobyciu szczytu i nie czekał na kolegów... teraz zaryzykowal swoje życie i uratował kolejne życie wiec mam nadzieje w końcu ludzie mu daruja.
6
Pewnie mało kto wie ale parę lat temu podczas wyprawy na czele z Bieleckim zginelo dwóch Polaków. .. duża krytyka i odpowiedzialność spadła właśnie na niego.. teraz jak widać chce za wszelką cenę uratować życie innym.
0
Penaldo aaaa Siiiiii !! ;)
4
Wenger Out napisane na fladze Polski na konkursie w Zakopanem; )
0
Szanse na przeżycie Mackiewicza wynoszą 0,01 % ale zawsze są -50 stopni i choroba wysokościowa. . Wszystko zależy od organizmu ale szanse są nikłe aczkolwiek zawsze istnieją.
0
Głupota totalna jak dla mnie...
1
Zdecydowany brak szacunku i miłości do własnej rodziny.