13

Radze trochę folgowac z ta radością ktora daje nam Real Madryt... wiosna zweryfikuje oni wciąż są w lidze mistrzów ;)

0

To Luigi brat Mario Brosa; )

2

Ahoooooj Ligo Europy !

0

Jakiś dobry film na wieczór który trzyma w napięciu ?;)

0

Jak myślicie istnieje szansa, że Neymar w lato trafi do Realu ?

1

Znalezione świeżo na Face czy to prawda tego nie wiem póki co nie piszą ze to fake w komentarzach.

41

Dziennikarz : " czy to prawda , że Perez dogadal się z Neymarem w sprawie przejścia do Realu?

Dani Alves : " Real jest teraz na pozycji Arsenalu, wiec muszą się najpierw zakwalifikować do ligi mistrzów w przyszłym sezonie , bo Neymar nie chce grać w lidze Europy ".

0

To cieszy w sumie nie interesowałem się nim wcześniej ;)

6

Nic mu nie jest Valverde potwierdził ;)

0

Każdy z nas dobrze pamięta jak często faulowany był Neymar i mimo wszystko wstawal a kontuzje lapaly go dość rzadko fenomenalny piłkarz , mam nadzieje ze tak samo będzie z Dembele bo póki co cały czas panikuje żeby nie złapał kontuzji..

1

Nie pier... ze mamy swojego Garetha Bale ?

0

Nie byłem dobrym uczniem i zachowanie tez odbiegalo od reszty w sensie negatywnym, szkoła to była dla mnie męka a teraz najchętniej wrócił bym do tych czasów ;)

3

Pociesze Cię za kilka lat będziesz chciał/chciała wrócić do dnia dzisiejszego bo szkoła to na prawdę fajne czasy i nie ważne jakim uczniem jesteś ;)

4

Czemu uwazacie ze Yerry Mina jest wolny ?;) chłopak jak na swój wzrost jest bardzo szybki ;D

1

Yerry Mina jest szybkim piłkarzem ; (

1

Kolejka wjeżdżalem później narty ;)

7

Zjazd z Kasprowego Wierchu na nartach .. coś pięknego ! Polecam wszystkim trochę bardziej zaawansowanym fanom narciarstwa; )

0

Kup dziewczynie i mamie dziewczyny po kwiatku.

4

Coutinho świeżak w drużynie juz widzę jak na treningach zarobi po czuprynie od Luisa Suareza.

1

Do czasu aż wyjaśni się przyszłość Turana.

0

Jakoś to wszystko zaczyna się układać ;)

2

Liverpool ponoć dopina w tym momencie transfer Mahreza... źródło Bein Sports i ten przyglup Perchal; )

8

Przespij się z tym jeszcze do jutra ;)

6

Coutinho, Busquets, Rakitic podejrzewam , że tak będzie wyglądała nasza pomoc , oczywiście Cou na zmianę z Iniesta bo jak wiadomo Rakitic w układance Valverde jest mega ważny ;)

0

Kochany zarządzie nie śpimy , nie śpimy czas sprzedawać zawodników ;!;)

0

Żyj chwila w tym momencie nie ma mowy o pokorze trzeba się cieszyć ;)

0

Jak dla mnie to i tak za mała klauzula; )

3

Dziękujemy ! Dziękujemy ! Dziękujemy ! Bartomeu out ;D

8

Ciesze się waszym i swoim szczęściem panowie , pozdrawiam !! Czekamy czekamy !

57

Czy wszyscy tak odświeżają stronę czy tylko ja ?;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?