kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Radze trochę folgowac z ta radością ktora daje nam Real Madryt... wiosna zweryfikuje oni wciąż są w lidze mistrzów ;)
0
To Luigi brat Mario Brosa; )
2
Ahoooooj Ligo Europy !
0
Jakiś dobry film na wieczór który trzyma w napięciu ?;)
0
Jak myślicie istnieje szansa, że Neymar w lato trafi do Realu ?
1
Znalezione świeżo na Face czy to prawda tego nie wiem póki co nie piszą ze to fake w komentarzach.
41
Dziennikarz : " czy to prawda , że Perez dogadal się z Neymarem w sprawie przejścia do Realu?
Dani Alves : " Real jest teraz na pozycji Arsenalu, wiec muszą się najpierw zakwalifikować do ligi mistrzów w przyszłym sezonie , bo Neymar nie chce grać w lidze Europy ".
0
To cieszy w sumie nie interesowałem się nim wcześniej ;)
6
Nic mu nie jest Valverde potwierdził ;)
0
Każdy z nas dobrze pamięta jak często faulowany był Neymar i mimo wszystko wstawal a kontuzje lapaly go dość rzadko fenomenalny piłkarz , mam nadzieje ze tak samo będzie z Dembele bo póki co cały czas panikuje żeby nie złapał kontuzji..
1
Nie pier... ze mamy swojego Garetha Bale ?
0
Nie byłem dobrym uczniem i zachowanie tez odbiegalo od reszty w sensie negatywnym, szkoła to była dla mnie męka a teraz najchętniej wrócił bym do tych czasów ;)
3
Pociesze Cię za kilka lat będziesz chciał/chciała wrócić do dnia dzisiejszego bo szkoła to na prawdę fajne czasy i nie ważne jakim uczniem jesteś ;)
4
Czemu uwazacie ze Yerry Mina jest wolny ?;) chłopak jak na swój wzrost jest bardzo szybki ;D
1
Yerry Mina jest szybkim piłkarzem ; (
1
Kolejka wjeżdżalem później narty ;)
7
Zjazd z Kasprowego Wierchu na nartach .. coś pięknego ! Polecam wszystkim trochę bardziej zaawansowanym fanom narciarstwa; )
0
Kup dziewczynie i mamie dziewczyny po kwiatku.
4
Coutinho świeżak w drużynie juz widzę jak na treningach zarobi po czuprynie od Luisa Suareza.
1
Do czasu aż wyjaśni się przyszłość Turana.
0
Jakoś to wszystko zaczyna się układać ;)
2
Liverpool ponoć dopina w tym momencie transfer Mahreza... źródło Bein Sports i ten przyglup Perchal; )
8
Przespij się z tym jeszcze do jutra ;)
6
Coutinho, Busquets, Rakitic podejrzewam , że tak będzie wyglądała nasza pomoc , oczywiście Cou na zmianę z Iniesta bo jak wiadomo Rakitic w układance Valverde jest mega ważny ;)
0
Kochany zarządzie nie śpimy , nie śpimy czas sprzedawać zawodników ;!;)
0
Żyj chwila w tym momencie nie ma mowy o pokorze trzeba się cieszyć ;)
0
Jak dla mnie to i tak za mała klauzula; )
3
Dziękujemy ! Dziękujemy ! Dziękujemy ! Bartomeu out ;D
8
Ciesze się waszym i swoim szczęściem panowie , pozdrawiam !! Czekamy czekamy !
57
Czy wszyscy tak odświeżają stronę czy tylko ja ?;)