kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
- 19 chłodno , piłkarze Realu powoli zaczynają zakładać kalesony.
0
Będzie remis albo wygrana nasza wygrana ;)
1
Jakby tak Jurek te swoje okulary czerwone wystawił na allegro na WOŚP to czuje , ze kwota byłaby ogromna he ;)
2
Ale ten Jiren jest mocny podejrzewam ,ze tylko Goku Ultra instynkt może go zniszczyć.
0
No ciekawe czy padnie rekord w tym roku mam nadzieje , ze tak chociaż przeczucia mówią mi , że nie padnie no ale zobaczymy heh ;)
1
Dla mnie Jurek to współczesny Superman gość jest niesamowity.
21
Ja również jestem za Jurkiem Owsiakiem warto pomagać kto wie może kiedyś akurat ta pomoc będzie potrzebna mi a może komuś z moich bliskich , naprawdę warto każdy grosz się liczy bo ktoś w naszym kraju na te pomoc właśnie czeka !:)
1
Podejrzewam , że wejdzie w drugiej połowie chociaż Valverde potrafi zaskoczyć ;)
0
Co za świetny redaktor tam pracuje ,, Cristiana Ronalda "
http://eurosport.interia.pl/primera-division/news-real-madryt-szykuje-niewiarygodna-oferte-za-neymara,nId,2507912
6
Jak dla mnie zbyt ofensywny.
62
Witam piękna Gazello, pogalopujesz ze mną na studniówkę ?
1
Grosz do grosza ... ;)
3
Jaki ma numer na koszulce ?
0
https://www.wprost.pl/kraj/10097194/nowe-ustalenia-podkomisji-smolenskiej-eksplozja-zniszczyla-skrzydlo-tupolewa.html
13
Obecnie kozy zamarzają im w nosie.
2
Rasiak i Kamil kosa Kosowski.
3
Jedno mnie tylko nurtuje przez całe te zamieszanie z ta tragedia , otoz jak mocne musi być uderzenie żeby zmielilo wszystkie ciała w pył.. z ponad 90 ciał nie można było rozpoznać nikogo.
0
Zmiana tematu ;) eksperci potwierdzają , że w tupolewiie doszło do wybuchów , jak myślicie czy jest jeszcze sens kopać się z koniem ( Rosja ) przecież to glupota bo jak wiadomo zgladzili by nas w parę dni.
0
No i jaki widzisz w tym problem no litości dziecko.
0
Odbij gościu nie pajacuj nie zablysniesz.
0
Spójrz na once de gala.
0
Gorzej by ich bolało jakbysny ich olali.
19
My też wiekowo najlepiej nie stoimy.
3
Dembele przelamie klątwę Anoeta; )
1
Ciekawe czy dembele wyjdzie jutro w pierwszym składzie.
0
Wygrywając tryplet np ?
0
Jak dla mnie zupełnie bez sensu ale jak się tym karmisz to powodzenia ;)
0
Procesorem
0
Jak uważacie ja myślę że to nie ma sensu bardziej ich zaboli jak w tym sezonie zniszczymy ich piłkarsko niż słownie. Pozdrawiam
9
Przestańcie juz kochana La Ramblo żyć tym Realem Madryt... nudzi się już czytac w kolko od paru godzin czytać jaki ten Real żałosny... badzmy mądrzejsi i miejmy więcej szacunku do ich klubu niz mają oni do nas i do swojego własnego klubu ..