0

ile on czasu nie byl kryty ?:)

3

brak na tej lewej neymara jednak :)

2

a to myslisz ze z nimi tak latwo ?

6

No na faworyta do wygrania ligi mistrzów to my nie wyglądamy ale poczekajmy z ocenami do końca meczu.

2

Manhunt Unabomber serial Netflixa oparty na prawdziwych wydarzeniach jest genialny polecam wszystkim ciężko odejść od tv , kompa.

1

Zamknął japy calemu madridismo; D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Grzmot czeka na karnego żeby tupnac w murawę i strzelić z ogromną mocą ;)

1

Bardzo pozytywna wiadomość Vermaelen pokazał się z bardzo dobrej strony jak ostatnim razem grał.

0

Messi to bardziej pomocnik a Ronaldo bliżej do 9 stąd ta różnica.

0

Nie jestem specjalistą i dlatego pytam czy nie da rady czemuś takiemu zapobiec w jakiś sposób przewidzieć kiedy nadjedzie delikatny spadek formy o to mi chodzi ;)

0

Ciekawe czy sztab i Valverde przewidział , że delikatny spadek formy przyjdzie akurat na mecz z Chelsea.. nie dało rady temu zapobiec ? A może takie były plany ... moze szykuje druzyne żeby w końcówce sezonu wróciła najlepsza z najlepszych wersji Barcelony.

5

Ale wy jesteście żałośni Valverde nie dobry bo nie wszedł Dembele ;D no Jaja, to za poważny mecz żeby póki co ryzykować Dembele ktoremu ciężko wejść w system Barcelony , przyjdzie na niego czas.

20

Coutinho robi różnicę ... tego było nam trzeba.

0

Nie , dlaczego ?;)

0

Druga połowa i eibar dostanie dwie bramki.

0

Czemu nie ? Valverde jest zdolny nawet do tego by w pierwszej 11 wystąpił Messi , Suarez , Coutinho, Iniesta i Dembele.

3

Nie ma co się napinac panowie. .. szanujmy siebie jako kibiców , każdy cieszy się z sukcesów swojej drużyny , piłka nożna jest piękna.

0

Bardzo ładny mecz ;) niech wygra lepszy to jeszcze nie koniec ;)

4

Naprawdę wierzycie , że PSG tak łatwo sprawi lanie Realowi? Mam taką nadzieję ,ale Real zdecydowanie jest inna drużyną w lidze mistrzów ;)

0

Audi z 2005 jest fenomenalnie wykonane nie porównuj do Passata b5.

1

Dobra a6 c6 od 30 do 40 kupisz ;)

1

Według mnie audi a6 c6 fajny model jeżeli chodzi o silniki benzynowe to polecam 2.4 benzyna idealny motor do gazu , no i oczywiście 4.2 benzyna v8 334 konie do 2005 roku bo od 2006 szły juz niestety nie bardzo udane fsi.

0

1.6 turbo w insignii odradzam ze względu na to ze często gęsto pekaly tłoki a wiadomo z jakimi kosztami się to wiąże.. ogólnie jakoś za oplem nie przepadam chociaż z pewnością insignia to jeden z ładniejszych Opli.

0

Benzyna , Diesel ? Audi , bmw , Mercedes , Volkswagen ? Czy może jeszcze coś innego.

0

Zaufaj w serwisie i na allegro możesz kupić siedzenie 5 osobowe, handluje samochodami i robiłem to.

1

Przecież w passacie cc możesz sobie zmienić tylne siedzenie na 5 osobowe bez żadnego problemu.

0

Jak tam wyzdrowial Dembele ?;)

1

Wciąż nie potrafię zrozumiiec czemu Barcelona zrezygnowała z Jean Seri ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?