12

Nic nie mów heh ;)

17

Mówicie o psychice Dembele , że ma słabą a ja myślę na odwrót a mianowicie kto z nas w wieku 18 lat będąc jeszcze zoltodziobem w dziedzinie futbolu wskakuje między takie gwiazdy jak Reus, Hummels, Piszczek i inne wariaty z Borussi i do tego gra pierwsze skrzypce, kto by był wstanie uciagnac to psychicznie ? Mało tego 2 lata później w wieku 20 lat dzieli juz szatnie z takimi osobowosciami jak najlepszy piłkarz w historii piłki noznej Messi , goleador Suarez czy legenda piłki Iniesta , przecież to naprawdę trzeba być mocnym psychicznie żeby w tak młodym wieku stawić czoło tak poważnym wyzwaniom jakie czekają go w tej drużynie.. i chociaż talent jest to niesamowity to wciąż jest to jedna wielka niewiadoma w sumie jak w przypadku każdego zawodnika, dla mnie już jesteś wielki Dembele ! Powodzenia.

11

Mam nadzieje ze w meczu z Las Palmas Dembele wyjdzie w pierwszym składzie , Las Palmas to drużyna bardziej ofensywna wiec są narażeni często na kontry gdzie Dembele ze swoją szybkością odnajdzie się najlepiej ;)

16

Dembele jest w stanie osiągnąć poziom Neymara z palcem w d. A to chyba wszystko przez ta łatwość przechodzenia rywali jak pacholki , niesamowita dynamika i całkiem fajny przeglad pola.. brakuje mu tylko tego czegoś co ma Neymar a mianowicie bzika na punkcie bycia liderem w zespole , Dembele pamiętaj chłopie ty możesz być większy niż Neymar !

43

To nie było nawet 50 % tego co drzemie w Dembele jak dla mnie jeszcze za mało ale już dużo lepiej ;)

6

Dajmy czasu a Dembele będzie dawał nam wiele radości , potencjał w nim jest ogromny.

0

Aby tylko nie ugryzł Luisito; )

16

Semedo , Semedo i jeszcze raz Semedo ten mecz należy do niego !

22

Nelson Semedo dziś top class , zdecydowanie drugi po Messim.

1

Chyba jeden z niewielu meczy w tym sezonie w ktorych Ronaldo gra całkiem przyjemna piłkę dla oka , to chyba jego najlepszy mecz w sezonie

0

Zaraz kibice stwierdza ze Bale musi zostać tak samo Madryckie gazety juz od dwóch tygodni Bale jest u nich na wylocie ale zmienia zdanie te dwulicowce.

0

No ciekawe czy dziś strzeli każdy z legendarnego , historycznego tercetu BBC; D

2

O nieeeeeee nieeeeeee tragedioooo..

3

Nie powiedziałbym nikogo nie sprzedali ;)

23

Sergio Ramos bezapelacyjnie.

0

Tvp chciało dobrze to sprzęt zawiódł ;)

4

Sevilla to taki Nanga Parbat dla United , jak w formie to powinni przejść jak bez to nie mają szans , nie wspominajac juz o k2 czyli Barcelonie.. hmm co za porównanie zaznaczam pisałem po piwie . Pozdrawiam !

1

W 2013 jak De Gea wszedł na taki poziom tak trzyma go bez przerwy 5 lat stratosfera zdecydowanie number 1;)

2

Interwencja sezonu 2018 w wykonaniu De Gea ? Na bank top 3.

36

Jak z jajem to tylko majtki z kolekcji CR7.

1

Ktoś mi powie ile miesięcznie zarabia Cou i Dembele ? Bo się kolega który jest fanem manchesteru śmieje ze to niewypały... Alexis tyg ma 300 tys funtów ?

6

Wielkie brawa dla Iniesty nie jest on demonem szybkości a jednak mimo dalekiej odległości od piłki dobiegł do niej pierwszy i podał do Messiego ;)

1

Tego się nie da wytłumaczyć w racjonalny sposób bo to był błąd roku.

0

Dobrze mówią 3 strzały williana z 16 metra w tym jeden gol ciekawe kto za to beknie ;)

10

Może wróćmy jeszcze do bramki Williana? Jak to się stało ze on tyle czasu stał sam karygodny błąd.

0

Nie ma skrzydeł aktualnie.

0

wynik dobry tylko niestety brakuje nam skrzydel ;)

0

cenna bramka Messiego.

0

jeszcze jedna bramka i mozemy sie szykowac do nastepnej ligi mistrzow :)

0

ile on czasu nie byl kryty ?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?