kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
131
Messi przytula najlepszego piłkarza na świecie !
https://zapodaj.net/6844b1933439c.jpg.html
1
Zamówiłem właśnie ser śmietana szynka ananas ;D
1
Pssssssssst kapsluje browarka! VeB !
8
Madryt pokloń się Mistrzowi !
0
Juz bo griezmann zaraz odmieni Barcelonę ; (
3
Takie tam , takie tam ;)
0
Będą mieli tryplet złożony z 3 lig mistrzów zdecydowanie bardziej prestiżowe osiągnięcie.
0
Real w drodze po tryplet złożony z 3 pucharów ligi mistrzów pod rząd.. oby nie.
1
Bernabeu to nie jest ciezki teren ;D da rade Bayern ;)
0
Real na bernabeu przegra.
1
Zagrajcie tak przeciwko Realowi w lidze , wbijcie im manite i uważam , że to byłaby fajna rekompensata za blamaz w lidze mistrzów ;)
6
Zdzisiek Kręcina nowym menadżerem Arsenalu.
1
Trudno żeby gość grał idealnie skoro praktycznie wcale nie gra mowa oczywiście o Denisie zejdzcie z niego.
2
Przestań krzywy być krzywym.
0
Nie będzie nie będzie ;D
1
Kasa zawsze się znajdowala i podejrzewam , że teraz nie będzie inaczej ;)
1
Co z tego jak on praktycznie nie rotuje a wystawiając Dembele w 80 minucie daje jemu i dodatkowo sobie kopa w dupe... źle. .
3
Efekt Valverde puszczanie młodego Dembele w 80 minucie , to nie Dembele daje ciała ... Valverde to robi.
7
Valverde chce na sile coś osiągnąć z Barcelona albo przerasta go ta ambicja albo coś jest z nim nie tak dojeżdżając ten skład jak dzikie świnie.
7
Najpierw niech Valverde zacznie wprowadzać Dembele.
0
Co tu patrzec na Real Madryt oni chociaż walczyli.. a Valverde to powinien wisieć do gory nogami za swoje przyrodzenie , 600 mln na transfery w przeciągu kilku lat i dojezdzanie bez przerwy jednego składu. Nie daruje mu tego , że nie wpuścił Dembele dużo wcześniej .. kto wie może to właśnie on okazał by się bohaterem.
2
Brak kogoś takiego jak Xavi jest widoczny gołym okiem.. nie będzie dobrych wyników jak rozgrywającym w naszym składzie będzie tylko i jedynie Messi którego w najważniejszej części sezonu Valverde zajechał jak burą suczkę.
31
Ja mam 28 lat jestem po ślubie i niestety nic mi nie przeszlo , właśnie wstaje do pracy z ogromnym moralnym kacem.
2
Nasze nadzieje należy odstawić na bok , ten mecz trzeba wymęczyć dawno nie widziałem tak słabej Barcelony ;)
2
Zdrówka życzę , to chyba najważniejsze.
10
Semedo dzisiaj top class gość był fenomenalny ;)
18
Brak Dembele niby zrozumiały a jednak nie zrozumiały.
1
Dwóch Suarezow !
0
Swój błąd obronił......
0
Valverde dawaj Dembele...