131

Messi przytula najlepszego piłkarza na świecie !

https://zapodaj.net/6844b1933439c.jpg.html

1

Zamówiłem właśnie ser śmietana szynka ananas ;D

1

Pssssssssst kapsluje browarka! VeB !

8

Madryt pokloń się Mistrzowi !

0

Juz bo griezmann zaraz odmieni Barcelonę ; (

3

Takie tam , takie tam ;)

0

Będą mieli tryplet złożony z 3 lig mistrzów zdecydowanie bardziej prestiżowe osiągnięcie.

0

Real w drodze po tryplet złożony z 3 pucharów ligi mistrzów pod rząd.. oby nie.

1

Bernabeu to nie jest ciezki teren ;D da rade Bayern ;)

0

Real na bernabeu przegra.

1

Zagrajcie tak przeciwko Realowi w lidze , wbijcie im manite i uważam , że to byłaby fajna rekompensata za blamaz w lidze mistrzów ;)

6

Zdzisiek Kręcina nowym menadżerem Arsenalu.

1

Trudno żeby gość grał idealnie skoro praktycznie wcale nie gra mowa oczywiście o Denisie zejdzcie z niego.

2

Przestań krzywy być krzywym.

0

Nie będzie nie będzie ;D

1

Kasa zawsze się znajdowala i podejrzewam , że teraz nie będzie inaczej ;)

1

Co z tego jak on praktycznie nie rotuje a wystawiając Dembele w 80 minucie daje jemu i dodatkowo sobie kopa w dupe... źle. .

3

Efekt Valverde puszczanie młodego Dembele w 80 minucie , to nie Dembele daje ciała ... Valverde to robi.

7

Valverde chce na sile coś osiągnąć z Barcelona albo przerasta go ta ambicja albo coś jest z nim nie tak dojeżdżając ten skład jak dzikie świnie.

7

Najpierw niech Valverde zacznie wprowadzać Dembele.

0

Co tu patrzec na Real Madryt oni chociaż walczyli.. a Valverde to powinien wisieć do gory nogami za swoje przyrodzenie , 600 mln na transfery w przeciągu kilku lat i dojezdzanie bez przerwy jednego składu. Nie daruje mu tego , że nie wpuścił Dembele dużo wcześniej .. kto wie może to właśnie on okazał by się bohaterem.

2

Brak kogoś takiego jak Xavi jest widoczny gołym okiem.. nie będzie dobrych wyników jak rozgrywającym w naszym składzie będzie tylko i jedynie Messi którego w najważniejszej części sezonu Valverde zajechał jak burą suczkę.

31

Ja mam 28 lat jestem po ślubie i niestety nic mi nie przeszlo , właśnie wstaje do pracy z ogromnym moralnym kacem.

2

Nasze nadzieje należy odstawić na bok , ten mecz trzeba wymęczyć dawno nie widziałem tak słabej Barcelony ;)

2

Zdrówka życzę , to chyba najważniejsze.

10

Semedo dzisiaj top class gość był fenomenalny ;)

18

Brak Dembele niby zrozumiały a jednak nie zrozumiały.

1

Dwóch Suarezow !

0

Swój błąd obronił......

0

Valverde dawaj Dembele...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?