kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
A żeby ten wyśmiewwany Dembele wszedł i zamknął usta ;)
0
Każdy się myli nie pajacUJ.
0
Przestańcie proszę was dopingować !
0
Całkiem ułożona ta Roma , efekt Pana Monchi większy niż trenera.
1
Weź nie żartuj chociaż , że Juve grało dobrze ? Tam nie istniała pomoc , Higuaina tam często widziałem.
1
Trzeba też przyznać , że Juventus z kabanosem Higuainem na czele był dziś mega ogórkowy nie dziwne , że się Real po nich przejechał.. co nie zmienia faktu , że druzyna Zidana jest mega ułożona.
7
Przecież jeszcze Real nie wygrał ligi mistrzów po co to tak sobie mózg truć negatywnymi myślami ;)
19
Widzę , że nie którzy są o mały włos od przełamania czy przekonywania psychiki i samego siebie oraz wbicia sobie w mozg tego blefu, że Cristiano jest na poziomie Messiego , kochani uświadamiam was ze nigdy nie będzie ;D nie dajcie się psychice ;D
0
Źródło ?;)
6
Dom z papieru co za mega serial ! Polecam !
0
A może zakola masz ?; D
0
Takie nie do końca dobre bym powiedział , ale jak kto woli hhehhe ;)
11
Mentalnosc Polaków to jest masakra... zwolnić Bartomeu , wywalić cały zarząd , następnie transfer Dembele , Coutinho to już Zarząd chwalony w niebiosa, teraz plotki o odejściu Umtiti i znowu zwolnić Bartomeu.. tragedia ! Nie ma ludzi idealnych.
3
Uff mega wiadomość ;)
0
Mam nadzieje ze Umtiti nie okaże się tylko i wyłącznie najemnikiem który w oczach widzi euro.
0
To tylko swiadczy o tym jakie kompleksy ma redakcja białych.
0
I właśnie tu z tym podpinaniem się do sieci jest duży błąd bo często gęsto w momencie przełączania się zasięgu w trakcie rozmowy na chwile można utracić połączenie , bardzo dużo ludzi się na to skarży.
1
Gratulacje tez się 10 lat temu tak cieszyłem aktualnie jazda juz nie sprawia mi takiej przyjemności bo rocznie robie jakieś 50 tysięcy kilometrów , dobra rada patrz w lusterka resztę nauczy Cię droga powodzenia !
0
Mam nadzieje ze zarząd za wszelką cenę zatrzyma Umtitiego przecież to aktualnie numer 1 rankingu stoperów na świecie ;)
5
Popieram zdecydowanie , dorzucilbym jeszcze do tego jakiegoś małego grilla karkoweczka , boczek , kiełbaska i żyć nie umierać ;)
0
Nie wiem czy przejdę badania z takimi kalafiorami na uszach heheheheh ;D
0
W sumie nie widzę w tym nic dziwnego bardziej irytuje mnie te XDDDddďdd
0
Akurat się tego nie boje co nie zabije to wzmocni ;) zawodowo uprawiam MMA , walcze w klatce co prawda do UFC mi daleko ale wojsko mi nie straszne.
1
Może nie tyle wojna a pobyt w wojsku jak za starych czasów , mi się akurat upieklo jeszcze bo mój rocznik jako pierwszy nie musiał iść do wojska ale ja akurat z miłą chęcią taka szkole życia bym przeszedł.
74
Jakie to prawdziwe ...
https://zapodaj.net/7d4509b9eade7.jpg.html
0
Polecam również ;)
0
Jakieś ciekawe filmy 2018 ? Horror najlepiej ale inne też mogą być , z góry dziękuję !
2
Trochę się chyba pospieszylem z tymi letnimi oponami... dziadek mróz wrócił i śnieg pada ;)
0
Ronaldo ten gruby Ronaldo zdecydowanie , Morientes ... o Barcelonie wtedy jeszcze nie słyszałem ; (
2
W tym roku ciekawy będzie ten pojedynek o Złota Piłkę ;)