6

A żeby ten wyśmiewwany Dembele wszedł i zamknął usta ;)

0

Każdy się myli nie pajacUJ.

0

Przestańcie proszę was dopingować !

0

Całkiem ułożona ta Roma , efekt Pana Monchi większy niż trenera.

1

Weź nie żartuj chociaż , że Juve grało dobrze ? Tam nie istniała pomoc , Higuaina tam często widziałem.

1

Trzeba też przyznać , że Juventus z kabanosem Higuainem na czele był dziś mega ogórkowy nie dziwne , że się Real po nich przejechał.. co nie zmienia faktu , że druzyna Zidana jest mega ułożona.

7

Przecież jeszcze Real nie wygrał ligi mistrzów po co to tak sobie mózg truć negatywnymi myślami ;)

19

Widzę , że nie którzy są o mały włos od przełamania czy przekonywania psychiki i samego siebie oraz wbicia sobie w mozg tego blefu, że Cristiano jest na poziomie Messiego , kochani uświadamiam was ze nigdy nie będzie ;D nie dajcie się psychice ;D

0

Źródło ?;)

6

Dom z papieru co za mega serial ! Polecam !

0

A może zakola masz ?; D

0

Takie nie do końca dobre bym powiedział , ale jak kto woli hhehhe ;)

11

Mentalnosc Polaków to jest masakra... zwolnić Bartomeu , wywalić cały zarząd , następnie transfer Dembele , Coutinho to już Zarząd chwalony w niebiosa, teraz plotki o odejściu Umtiti i znowu zwolnić Bartomeu.. tragedia ! Nie ma ludzi idealnych.

3

Uff mega wiadomość ;)

0

Mam nadzieje ze Umtiti nie okaże się tylko i wyłącznie najemnikiem który w oczach widzi euro.

0

To tylko swiadczy o tym jakie kompleksy ma redakcja białych.

0

I właśnie tu z tym podpinaniem się do sieci jest duży błąd bo często gęsto w momencie przełączania się zasięgu w trakcie rozmowy na chwile można utracić połączenie , bardzo dużo ludzi się na to skarży.

1

Gratulacje tez się 10 lat temu tak cieszyłem aktualnie jazda juz nie sprawia mi takiej przyjemności bo rocznie robie jakieś 50 tysięcy kilometrów , dobra rada patrz w lusterka resztę nauczy Cię droga powodzenia !

0

Mam nadzieje ze zarząd za wszelką cenę zatrzyma Umtitiego przecież to aktualnie numer 1 rankingu stoperów na świecie ;)

5

Popieram zdecydowanie , dorzucilbym jeszcze do tego jakiegoś małego grilla karkoweczka , boczek , kiełbaska i żyć nie umierać ;)

0

Nie wiem czy przejdę badania z takimi kalafiorami na uszach heheheheh ;D

0

W sumie nie widzę w tym nic dziwnego bardziej irytuje mnie te XDDDddďdd

0

Akurat się tego nie boje co nie zabije to wzmocni ;) zawodowo uprawiam MMA , walcze w klatce co prawda do UFC mi daleko ale wojsko mi nie straszne.

1

Może nie tyle wojna a pobyt w wojsku jak za starych czasów , mi się akurat upieklo jeszcze bo mój rocznik jako pierwszy nie musiał iść do wojska ale ja akurat z miłą chęcią taka szkole życia bym przeszedł.

74

0

Polecam również ;)

0

Jakieś ciekawe filmy 2018 ? Horror najlepiej ale inne też mogą być , z góry dziękuję !

2

Trochę się chyba pospieszylem z tymi letnimi oponami... dziadek mróz wrócił i śnieg pada ;)

0

Ronaldo ten gruby Ronaldo zdecydowanie , Morientes ... o Barcelonie wtedy jeszcze nie słyszałem ; (

2

W tym roku ciekawy będzie ten pojedynek o Złota Piłkę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?