12

Jedyna wada Barcelony ? Dla mnie największa zdecydowanie jest taka , że nie umiemy grać z drużynami które stawiają autobus niby to normalne w końcu bronią całą drużyna ale są drużyny które lepiej sobie z tym radzą ;)

30

Czysta hipokryzja uważać , że Dembele nie nadaje się do ataku pozycyjnego.. przecież na dobra sprawę Ousmane nie zagrał z drużyną ani jednego pełnego meczu ludziskaaaaaa! Chyba za dużo w ostatki czadu daliście.

1

No życie taka jest piłka nożna ;)

0

Nikt nie potrafi zaskakiwać tak jak Ernesto i uważam , że zobaczymy ich razem na boisku czas pokaże ; )

0

Valverde jest do tego zdolny ;)

2

Przyjdzie ten dzien zaprawdę powiadam wam , że zobaczymy na boisku razem ze sobą Dembele , Messi , Suarez, Coutinho, Iniesta... ;)

0

Jakiś dobry horror na wieczór ?;)

12

Zamiast się cieszyć , że po kontuzji wraca Dembele to go cisną ;D maj gat co wy macie w głowie.

2

No a kto inny miał zremisowac z getafe na camp no ?;)

0

A to my coś przegraliśmy , że taki płacz ? Gramy na 3 frontach bez porażki a Getafe to ostatnio naprawdę dobra drużyna.

0

Czyżby zapowiedź obniżki formy w tak ważnym momencie w sezonie ? Mam nadzieje ze nie.

0

W pupie z tym aby to tylko nie była zapowiedź obniżki formy ;)

2

Nie wiadomo co już myśleć o tym Realu czy to powrót do formy czy tylko kolejny przebłysk w każdym razie w lidze mistrzów nigdy nie można ich lekceważyć.

0

Jakiś ciekawy nowy film na wieczór ktoś poleci ?;)

3

Oo to to to to ;)

2

Módlcie się aby taka forma utrzymała się do końca tego sezonu.

0

Paulinho za Gomesa następnie Cou za Inieste i może coś z tego będzie ogólnie jest w miarę dobrze przecz gramy na wyjezdzie.

2

Drugi ? Napewno na te chwile nie jest w pierwszej trójce a nawet piątce.

0

Takimi meczami wygrywa się ligę.

2

Było było było ;)

5

Trochę zapobiegawczo gra ale nie jest źle.

137


Przychodzi stara babcia do centralnego banku i chce wpłacić 5 Milionów Euro na książeczkę. Ale chodzi o tyle pieniędzy, wiec chce tylko osobiście rozmawiać z naczelnym dyrektorem. Dyrektor pyta, w jaki sposób babcia doszła do takiej sumy. Babcia mówi:
-Przez zakłady.
-Jak to przez zakłady?
-No tak zakładam się z ludźmi o rożne sprawy. Mogę się z panem założyć o 10 tys. ze pan ma kwadratowe jajka. Dyrektor śmieje się i przyjmuje zakład (chodzi przecież o duża sumę, on wie dokładnie ze nie ma kwadratowych jajek). Babcia mówi, ponieważ chodzi o dużo pieniędzy, przyjdę jutro o 10 z moim adwokatem i wtedy stwierdzimy kto zakład wygrał.
Dyrektor banku centralnego nie śpi cala noc, sprawdza kształt jajek no i jest przekonany ze są okrągłe.
Następnego dnia przychodzi babcia z adwokatem, dyrektor ściąga spodnie. Babcia mówi, przepraszam, ale chodzi o tyle pieniędzy, musiałabym jajka wziąć do ręki, żeby się przekonać, czy naprawdę nie są kwadratowe. Dyrektor zgadza się (chodzi przecież o duża sumę). W chwili adwokat babci zaczyna tłuc głowa o ścianę.
Dyrektor banku pyta:
-co się dzieje z pani adwokatem?
-Ach, nic, ja się z nim założyłam o 50 tys. ze dziś rano o 10-tej będę trzymała w ręku jaja dyrektora banku centralnego .

0

Czuje , ze w dzisiejszym meczu Coutinho będzie kluczowy.

0

Z miłą chęcią zobaczę.

42

Trzy zakonnice rozmawiają.
pierwsza mówi :
- wczoraj gdy sprzątałam biuro księdza ,
znalazłam tam stos pornosów!
- i co zrobiłaś pytają zakonnice ?
- wywaliłam je do śmietnika.
Druga siostra.
- gdy odkładałam wyprane ubrania księdza do szafy ,
Znalazłam tam paczkę prezerwatyw.
- i co zrobiłaś ? Spytały się znow zakonnice.
- przedziurawilam je szpilka.
Trzecia siostra zemdlala.

0

Samuel ,,Skała " Umtiti poszukiwany jego występ z Valencia ma ktoś link ?;)

0

Coutinho dziś na pozycji Iniesty ?

0

Witam panowie , panie na jakieś pozycji dokładnie grał dziś Cou nie zdążyłem obejrzeć ?

4

Bez płaczu panowie Coutinho tez wraca dopiero po kontuzji.. myśleć trochę proszę.

81

Poszedł gość na disco. Wpada, rozgląda się - przy stoliku siedzi całkiem fajna dziewczyna. Pyta, czy się może przysiąść.
- Oczywiście, ale jest taka sprawa... jestem inwalidką, na wózku. Rozumiesz...
Chłopak patrzy - rzeczywiście. Ale nic,...mówi, że mu to nie przeszkadza.
Tak siedzą, rozmawiają, popijają drinki w pewnym momencie gość mówi:
- Słuchaj, może zatańczymy?
- Jak to, przecież ja na wózku, nie mogę...
- Nie szkodzi, jakoś to będzie
I faktycznie, wyjechał z tym wózkiem na środek tańczą, kółka się z piskiem kręcą na parkiecie. Po tańcu zmęczeni wyszli na świeże powietrze. Tam romantycznie, księżyc, gwiazdy, gadka-szmatka, chłopak zaczyna się ostro do niej dobierać. Dziewczyna się nieco opiera:
- Ja nie mogę, zobacz sam, paraliż, wózek...
- Spoko spoko. Przewieszę cię przez płot, poradzimy sobie.
I tak właśnie zrobił. Przewiesił ją przez płot, zerżnął, ubrał, posadził z powrotem na wózek i wjechali do środka. Tam dziewczyna w płacz. Gość zaniepokojony pyta:
- Co jest? Co ci się dzieje?
- Bo... to... pierwszy raz... - mówi przez łzy dziewczyna.
- Co ty mówisz, przecież czułem, ze nie pierwszy raz!
- Pierwszy raz ktoś mnie potem zdjął z płotu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?